dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

890 000 zł41 m² 21 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 41 m2 zlokalizowane w samym sercu Saskiej Kępy. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe (w cenie) za szlabanem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

559 000 zł31 m² 17 859,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,30 m2, piętro 1/6 z windą, w kamienicy z 1960r., Stara Ochota. Doskonała propozycja dla pary/singla lub inwestycyjnie: mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

3 325 zł50 m² 66,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Żoliborza nie da się nie kochać, możesz stać się jego częścią. Specjalnie dla wielbicieli tej klimatycznej części stolicy, mamy do zaoferowania, klimatyczne, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem oferujemy przestronny mieszkania zlokalizowany w Warszawie, przy ulicy Słupecką w dzielnicy Ochota. Mieszkanie składa się z : -salonu z jadalnią oraz kuchnią -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 660 000 zł74 m² 22 432,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna, widok na panoramę miasta, hoża, śródmieście budynek: pod adresem Hoża 41 znajduje się wielkomiejska kamienica Chaima Brauna i Janiny Macierakowskiej wybudowana w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

829 000 zł51 m² 16 191,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Digital Broker z radością prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 51,2 m2, zlokalizowane przy malowniczej ulicy Podchorążych. To mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Powiśle,Warszawa

2 200 000 zł61 m² 36 065,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przedstawiam luksusowe mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Śródmieście z Powiślem w Warszawie, przy ul. Bartoszewicza To dwupokojowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

305 000 zł24 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Zachariasza na Pradze Północ. Kamienica jest w trakcie remontu, posiada nowe instalacje elektryczne, hydrauliczne, co. Własna nowa kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł43 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 43M2, po odświeżeniu, kameralna kamienica, elektoralna, śródmieście budynek: kameralna trzy piętrowa kamienica przy ul. Elektoralnej, odrestaurowana i odbudowana po wojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł73 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro | kancelaria | gabinet masażu | stary mokotów | po remoncie | W kamienicy | 3 pokoje Lokal po remoncie do adaptacji na wynajem do użytku komercyjnego lub pod biuro znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

239 000 zł17 m² 14 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mikrokawalerki w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

489 000 zł28 m² 17 464 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka z możliwością 2 pokoi Do sprzedania kawalerka z możliwością wydzielenia części sypialnianej. Oddzielna niewielka ale widna kuchnia jest dodatkowym atutem. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne mieszkanie W kamienicy na starym mokotowie, ul. Łowicka budynek: kamienica "szare Domy" powstała w latach 1932 według Jana Stefanowicza. Osiedle swoją nazwę otrzymało dzięki szarej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

1 899 000 zł136 m² 13 963,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferujemy Państwu lokal mieszkalny (możliwy do zaadaptowania na pracownię lub biuro) składający z się z trzech pomieszczeń (jedno o powierzchni aż 110m2), pozostałe dwa pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagny

Włochy,Warszawa

830 000 zł66 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojową nieruchomość znajdującą się na Włochach przy zbiegu dróg Jagny oraz Fraszki. Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy z lat 30-tych. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

14 000 zł88 m² 159,09 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament położony na ostatnim piętrze świeżo odnowionej kamienicy na warszawskim Powiślu. Kamienica po gruntownej rewitalizacji zaprojektowana została w stylu art déco. Pieczołowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1956 r. przy ul. Ciasnej, śródmieście, nowe Miasto. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł33 m² 17 934,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie/kawalerka o powierzchni 33,4m2 usytuowana na wysokim parterze w kamienicy zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ. Mieszkanie można podzielić na 2 pokoje! Budynek po remontach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

798 000 zł44 m² 18 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Woli. Charakterystyka Mieszkania: lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł50 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Kamienica w centrum Warszawy zaprojektowana przez Stefana Szyllera i wpisana do rejestru zabytków. Meszkanie idealne zarówno również z przeznaczeniem na biuro, kancelarię czy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

670 000 zł36 m² 18 611,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie na warszawskim Grochowie w okolicach ronda Wiatraczna. Charakterystyka mieszkania: powierzchnia: 36,15 m2 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewierska

Ochota,Warszawa

790 000 zł46 m² 17 136,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Komfortowe, ustawne dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie. Idealny rozkład - na powierzchni 46,1 m2 urządzono: - salon z aneksem kuchennym (19 m2 + 4 m2) - sypialnia (15 m2) - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł59 m² 81,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, obok Placu Trzech Krzyży, przy ulicy Mokotowskiej. Nieruchomość o powierzchni 59 mkw składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

725 000 zł25 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 25 m2. Piękna kamienica z 1954r. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie spełni oczekiwania poszukujących gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morszyńska

Mokotów,Warszawa

3 449 zł50 m² 68,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Firma zarządzająca najmem mrentals oferuje do najmu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie - sadybie, przy ul. Morszyńskiej 5. Atuty: - kawałek historii warszawy! - Po Generelnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł82 m² 16 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-3 pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy. Lokum ma 81,92 m2 i składa się z - dwóch dużych pokoi - oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sielce,Warszawa

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 40 m2 dla wymagających, co oznacza wysoki standard i funkcjonalne wykończenie. Jest świeżo po całkowitym remoncie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ciche mieszkanie z widokiem na wewnętrzne podwórko w kamienicy z lat 50-tchy z windą. W mieszkaniu wymieniono okna na pcv, wymienione instalacje elektryczne, położono gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grochów,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 593,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Informcje ogólne * Metraż:48,35 m2 * Piętro: 1 z 4 * Rok budowy: 1960 * Stan prawny: odrębna własność z Księgą Wieczystą * Czynsz: 800 zł * Cena: 899.000 zł OPIS NIERUCHOMOŚCI Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

6 150 zł48 m² 128,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal do umeblowania przez właściciela pod preferencje najemcy. Oferuję do wynajęcia wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich 49. Lokal mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagatela

Oleandrów,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 6/7 z windą w kamienicy z 1911 r. przy ulicy Bagatela, śródmieście Ujazdów. Mieszkanie bardzo ciche, idealne dla pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Mokotów,Warszawa

2 199 000 zł95 m² 23 147,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie, ul. Juliana Fałata, mieszkanie Powierzchnia: 95,00 m2 i składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

1 985 000 zł77 m² 25 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły - 100 m od Alej Ujazdowskich ; 4 piętro w 6 piętrowej zadbanej kamienicy z windą. Lokal o pow. 77,30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł42 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *apartament w samym sercu Warszawy, blisko stacji metra Politechnika i Pl. Zbawiciela *mieszkanie wysokie, dobrze doświetlone *składa się z sypialni z pojemną szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł48 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany przy ulicy Mokotowskiej 46a. Link do video prezentacyjnego, idealny na biuro lub działalność usługową. Na wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 385 000 zł67 m² 20 570,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Polecam przestronne mieszkanie o pow. 68 m2 z możliwością dokupienia strychu na warszawskim Powiślu. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórna

Powiśle,Warszawa

499 000 zł24 m² 20 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Polecam świetną kawalerkę o pow. 24 m2 na Powiślu przy ul. Zagórnej. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kamienicy z 1939 roku. Lokal kilka lat temu przeszedł remont i wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 50 m2 w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra Racławicka. To dwupokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł41 m² 17 518,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - 2 pokoje - 41,1m2 Świetna lokalizacja! mieszkanie w samym sercu Mokotowa przy puławskiej niedaleko Dolnej Kapitalne otoczenie , świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Mokotów,Warszawa

779 000 zł42 m² 18 547,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne mieszkanie o powierzchni 42m2 w Pięknej dzielnicy Warszawa Mokotów, przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, z salonem, w którym znajduje się funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

5 300 zł85 m² 62,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English & ukrainian version below #wynajem: urokliwe mieszkanie 85m2, 3-pokojowe z balkonami na Starej Ochocie, ul. Słupecka - doskonała lokalizacja i komunikacja. Kamienica z windą! 1.