dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Powiśle,Warszawa

2 844 040 zł73 m² 38 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu unikatową nieruchomość na mapie Warszawy. Niezwykle rzadko pojawia się okazja, aby kupić apartament w tak znamienitej lokalizacji - w słynnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Zielona,Warszawa

969 000 zł43 m² 22 534,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana w odnowionej kamienicy na Mokotowie. Zielona okolica w bliskiej odległości Park arkadia/królikarnia oraz Metro Wierzbo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Stara Ochota,Warszawa

835 000 zł44 m² 18 977,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż widne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Stara Ochota. To idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączenia nowoczesności z historycznym urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

1 850 000 zł68 m² 27 193,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Trzypokojowe mieszkanie tuż przy Hali Koszyki - ul. Koszykowa 59. Idealne na wynajem długoterminowy, krótkoterminowy lub na biuro. Kamienica po remontach, drewniana klatka schodowa po renowacji, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 110 000 zł46 m² 24 289 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Ścisłe Centrum! Aleje Jerozolimskie! Apartament! Kamienica 1927r. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie apartament 45,7m2.+Antresola 12m2. Dodatkowy metraż z antresolą to 57,7m2. Daje to 3 pokój!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł24 m² 28 510,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę w jednej z najpiękniejszej i najbardziej pożądanej lokalizacji na Śródmieściu Południowym! Aleja Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 550 000 zł78 m² 32 484,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Opiekun oferty tel. 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy o pow. 78,48 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie w wysokim standardzie. Sufit znajduje się na wysokości ponad 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa

721 000 zł38 m² 18 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w cichej, wyremontowanej i ocieplonej kamienicy na Górnym Mokotowie - ul. Bachmacka. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Stara Ochota,Warszawa

3 900 zł48 m² 80,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowany przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. na Starej Ochocie. Rozbudowana infrastruktura: przystanki autobusowe i tramwajowe, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

2 299 000 zł85 m² 27 024,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 85.07 m2 na Warszawskim Mokotowie. Kamienica po renowacji. Podstawowe informacje: mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

1 380 000 zł90 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealne na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu. Z przyjemnością polecam piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 90 m2 wraz ze skosami natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemyska

Ochota,Warszawa

530 000 zł29 m² 18 033,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,39m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1950 roku zlokalizowane na warszawskiej Starej Ochocie przy ul. Przemyskiej. Budynek zadbany po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

699tyś Mieszkanie na sprzedaż / Praga Północ / okolice zoo Plac Hallera / 2 pokoje / 1 piętro / kamienica 1953r. 49,5mkw, 1 piętro, widna oddzielna kuchnia, konkretny przedpokój, piwnica, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Słupeckiej na Starej Ochocie. Prestiżowa lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Bardzo klimatyczna okolica pełna kawiarni, knajpek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł57 m² 20 888,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Nowolipie 7. Pełna własność. Mieszkanie w budynku z cegły z 1952 rok. Mieszkanie dwustronne. 3 oddzielne pokoje , z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

2 299 999 zł105 m² 21 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Mazowiecka - Idealna Lokalizacja w Centrum Warszawy z Bliskością Stacji Metra Mieszkanie w zabytkowej kamienicy położonej przy ul. Mazowieckiej. Kamienica wzniesiona dla Wilhelma Emmela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

6 000 zł88 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe nieumeblowane mieszkanie, położone na parterze przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie, idealne na kancelarię, gabinet, biuro. Kamienica po gruntownym remoncie, z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Starej Ochoty. Znakomita lokalizacja przy ul. Wawelskiej, w rejonie Pomnika Lotnika, tuż obok Parku Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta - ulica Stanisława Augusta 71.LOKALIZACJA:Rezydencja Stanisława Augusta zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

4 400 000 zł149 m² 29 464,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Apartament o powierzchni 150 m2 w unikatowej kamienicy na Starym Mokotowie. Podstawowe informacje: mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Wyględów,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Lokal biurowy wykończone w bardzo dobrym standardzie. Łazienka i kuchnia wyposażona. Położony na parterze budynku, reprezentacyjny hall, łatwo trafić klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

6 000 zł77 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonałe mieszkanie na starym mokotowie, ul. Łowicka dostępne od 1.08. Budynek: dwa sąsiadujące ze sobą budynki przy ul. Łowickiej 23 (2008) i 25 (2004) charakteryzujące się nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę z aneksem kuchennym, wydzielona sypialnia, łazienką i przedpokojem 30 m2 na I p. Mieszkanie usytuowane jest w odrestaurowanej kamiennicy blisko Hali Mirowskiej. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 496,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Odkryj miejski raj w kamienicy, gdzie każdy oddech to świeżość zieleni, a każdy krok niesie Cię bliżej miejskiego życia. Tylko 50m dzieli Cię od metra dzięki któremu w 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Mokotów,Warszawa

375 000 zł18 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Oferta Kawalerki na Wysokim Parterze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki położonej na wysokim parterze od strony podwórka. Mieszkanie jest ciche, idealne dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powiśle,Warszawa

1 498 000 zł50 m² 29 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa nieruchomość położona na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy na warszawskim Powiślu. Elegancki, przestronny i bardzo jasny apartament o powierzchni 50 m2 jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grajewska

Praga-Północ,Warszawa

497 250 zł26 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lelechowska

Stara Ochota,Warszawa

1 285 540 zł76 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta bez prowizji dla Kupującego. Piękne, rozkładowe mieszkanie 3 pokoje 75,62 m2, z wyjątkowym atutem, jakim jest kominek w salonie. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starym Mokotowie w kamienicy z windą o wysokości 3h. Nieruchomość znajduję się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Śródmieście,Warszawa

7 200 zł78 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem! Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu 3-pokojowego lokalu o powierzchni 78 mkw w kamienicy przy ulicy Szarej. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1910 roku. Idealne dla miłośników kamienic. Wyjątkowo klimatyczne, z parkietem z olejowanego dębu. Wysokie sufity (3,10 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł62 m² 25 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Gagarina. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grajewska

Praga-Północ,Warszawa

503 490 zł26 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 900,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Preferowany zakup gotówkowy. Dzień pokazowy w poniedziałek 15 lipca - proszę o kontakt w celu umówienia godziny spotkania. Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy w sercu Mokotowa tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

8 000 zł108 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania na biuro, ten adres w sercu Saskiej Kępy może Cię zainteresować. Przedwojenna kamienica z wewnętrznym parkingiem, piękne oryginalne parkiety, aż 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grajewska

Praga-Północ,Warszawa

513 818 zł26 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grajewska

Praga-Północ,Warszawa

518 992 zł26 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skaryszewska

Kamionek,Warszawa

1 534 290 zł60 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rewitalizacja kamienicy przy ulicy Skaryszewskiej jest kolejnym wyzwaniem deweloperskim. Położona na praskim Kamionku kamienica została wybudowana w 1936 roku. Prostota architektoniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 095 000 zł77 m² 27 102,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły - 100 m od Alej Ujazdowskich ; 4 piętro w 6 piętrowej zadbanej kamienicy z windą. Lokal o pow. 77,30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł76 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szukasz wysokiego mieszkania w przedwojennej kamienicy z windą, blisko centrum miasta? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję świetnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

959 000 zł42 m² 23 108,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Prezentowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla fanów Starego Mokotowa, wygody i luksusu. Tu jesteś blisko centrum, obok Metra Racławicka, a jednocześnie w otoczeniu licznych terenów.