dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszyki,Warszawa

1 678 000 zł77 m² 21 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Pilna Sprzedaż mieszkania 3 pokojowego w ścisłym Centrum Warszawy! Doskonałe na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację! Polecam piękne z klimatem mieszkanie 3 pokojowe (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna lokalizacja przy ul. Puławskiej! Bez prowizji! Cena: 3000 pln Dodatkowo czynsz administracyjny dodatkowo: 890,27 + media Kaucja: 7780 pln Liczba pokoi: 2 Oferuję Państwu przyjemne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł60 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszamy do zakupu bardzo ładnego mieszkania w kamienicy. Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Puławskiej 24b mieści się w prestiżowej, nowoczesnej kamienicy z 1937/38 roku, projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

600 000 zł25 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przestronna kawalerka o powierzchni 25,21 m znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 2022 roku, oferując nowoczesny komfort w jednym z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wejnerta

Mokotów,Warszawa

6 900 zł107 m² 64,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny i słoneczny apartament w kameralnym apartamentowcu z garażem podziemnym położony w najbardziej prestiżowej części Górnego Mokotowa przy ul. Aleksandra Wejnerta. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szuberta

Włochy,Warszawa

490 000 zł30 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Ciche mieszkanie w kamienicy w urokliwej okolicy na warszawskich Nowych Włochach. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 30,00 m2 i wysokości 3 m w budynku z 1939 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł56 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z pełnym wyposażeniem? Marzyłeś o mieszkaniu w niezwykłym miejscu? Oto perełka. Mieszkanie w kamienicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł83 m² 21 600,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Unikatowe mieszkanie na drugim piętrze kamienicy z 1937 roku z windą. Mieszkanie bardzo wysokie - 330 cm. Dwustronne, od strony zachodniej salon o powierzchni 29 metrów z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł49 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe w Alejach Ujazdowskich! Wolne od zaraz!. Najem Okazjonalny! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-u pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

387 000 zł18 m² 21 440,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka na Pradze Północ, o pow. 18 m2, usytuowana na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1911 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o ekspozycji wschodniej - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

799 000 zł35 m² 22 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35m2 z balkonem przy ul. Ogrodowej 11 (na tyłach Sądu Rejonowego). Doskonała lokalizacja. W pobliżu skrzyżowania al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

779 000 zł43 m² 17 999,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,28 m przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,28 m2 składa się z: - salonu pow. ok. 19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siewierska

Ochota,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 831,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wspaniałe mieszkanie na warszawskiej Ochocie na Ul. Siewierskiej. Stara Ochota to miejsce zielone i spokojne, doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziłowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na rogu ulicy Radziłowskiej i Szczuczyńskiej ( niedaleko ul. Paryskiej) w przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie. Znajduje się na niskim parterze, typu suterena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie w kamienicy z 1936 roku. Lokal usytuowany na 3 piętrze w budynku z windą. Klatki schodowe po remoncie- zachowane zostały oryginalne posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady Żoliborskie,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania słoneczne, dwupokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na trzy pokoje) o pow. 49.5 m2, wysokości 2.5 m, na trzecim pietrze w czteropiętrowym budynku w osiedlu Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 37,60 m , położone na 3. piętrze budynku z 1963 roku, w wyjątkowej lokalizacji przy Alejach Jerzego Waszyngtona 38/40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 084 000 zł52 m² 21 044,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51, 51 m 2, położone w cztero piętrowym budynku z lat 50-tych. Mieszkanie usytuowane jest na 3 pietrze, w budynku nie ma windy. Budynek po pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu odnowionego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48m2, zlokalizowanego przy ulicy Kazimierzowskiej 69 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 395 000 zł92 m² 26 149,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Apartament 4-pokojowy apartament znajdujący się na 2. piętrze w modernistycznej kamienicy w Śródmieściu Południowym. Apartament jest po generalnym remoncie i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

869 000 zł37 m² 23 486,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Dzień otwarty: środa 30.10.2024 R. Godz. 17:00-18:30. Czy zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum Warszawy? Czy chcesz mieć w zasięgu pieszym najważniejsze punkty miasta, takie jak: pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od właściciela, bezpośrednio! Do wynajęcia jasne, widne, wyposażone, dwa oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia w świetnej lokalizacji na Muranowie, blisko centrum ale z widokiem na zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul. Wiejskiej, idealna jako mieszkanie lub biuro! Oferuję wynajem komfortowej kawalerki o powierzchni 33 m w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament tuż obok traktu królewskiego! świeżo wyremontowana kamienica na ul. Pięknej przy mokotowskiej. Apartament 55m 2 , 2 pok. Kamienica, balkon. Najem okazjonalny min 12 mies. Oferuję do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Iwickiej. Mieszkanie ma 50 mkw i składa się z dwóch sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

639 000 zł44 m² 14 375,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność z kw), znajdujące się w kamienicy przy ul. Wileńskiej 18, na 3 piętrze, 5 piętrowego budynku z windą. Mieszkanie ma 44.45m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł16 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Pokój z aneksem kuchennym i łazienką 16 m. Łochowska, blisko metra (szwedzka, dworzec Wileński), galerii Wileńskiej, konesera. III piętro, miejsce do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m2 na którą składa się: - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka z kabiną prysznicową i wc Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Śródmieściu o powierzchni 35 m2, składające się z: - salonu - sypialni - łazienki z kabiną prysznicową - przedpokoju Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

1 059 000 zł46 m² 22 897,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Odkryj miejsce gdzie historia łączy się z nieocenionym urokiem najbardziej zielonej części Warszawy! Prestiżowa lokalizacja zaledwie kilka kroków od warszawskich Łazienek! Ten adres nigdy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

1 080 000 zł52 m² 20 970,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przepiękny 2 pokojowy , kompletnie wyremontowany apartament na Starym Mokotowie. Apartament mieści się w kamienicy z lat 50 zbudowanej z cegły jako plomba istniejących już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyspiańskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

640 000 zł25 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Zapraszamy do zakupu pięknej kawalerki na Starym Żoliborzu. Żoliborz, to pełna zieleni dzielnica zaliczana do grona najbezpieczniejszych w stolicy. Stary Żoliborz ma kameralny charakter, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

640 000 zł43 m² 14 908 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie (42,93 m2) na Ochocie w doskonałej lokalizacji: róg Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej 1920r. Mieszkanie znajduje się na parterze od strony cichego, zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł47 m² 96,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy ogrodzie krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

940 000 zł39 m² 24 004,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W samym centrum Warszawy rozkładowe mieszkanie z widokiem na dachy okolicznych kamienic. Rewelacyjne miejsce , ciche , przytulne , doświetlone, pośród zieleni w Śródmieściu. Powierzcnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 159 000 zł61 m² 19 053,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie dla miłośników miejskiego stylu życia. Ul. Marszałkowska jest rozpoznawalna w całej Polsce. Lokal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

685 000 zł31 m² 22 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, przytulne i praktyczne w kamienicy. Otoczenie nieruchomości:.