dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 ogłoszeń

850 000 zł54,14 m² 15 700,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Prezentuje Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w kamienicy na Pradze-Północ przy ul. Dąbrowszczaków. To idealna okazja dla osób, które poszukują wygody, oszczędności czasu i dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł25,62 m² 19 984,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 25,62 m2 w stylowej, zrewitalizowanej kamienicy na Pradze-Północ. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł18,96 m² 25 052,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż mikrokawalerka o powierzchni 18,96 m , zlokalizowana na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Puławskiej i Malczewskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł70,60 m² 22 592,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Zamieszkaj w przedwojennej kamienicy. | 3 pokoje | 70,6 m | wysokie sufity [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Jasne, przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w modernistycznej kamienicy przy ul. Puławskiej 176/178. To idealne miejsce dla osób ceniących architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł29,50 m² 44 067,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie typu studio | Dla inwestora lub jako pierwsze mieszkanie | Piękna, w pełni zrewitalizowana kamienica w samym sercu Śródmieścia Wysokie, jasne i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł111,72 m² 20 587,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Śródmieście | Kamienica przy Parku Ujazdowskim | 5 pokoi | Potencjał 2 mieszkań Wyjątkowe, ponad 110 m w przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy. Po generalnym remoncie nowe instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 998 zł25,82 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Wilcza 35 o powierzchni 65 m2, znajdujące się na 5 piętrze w kamienice z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33,55 m² 14 456,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33,55 m , położone na 2. piętrze z 4 w kameralnej kamienicy w sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł41,51 m² 20 452,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Al. Niepodległości | Metro Racławicka mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na ostatnim - szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w kameralnej, przedwojennej kamienicy. Dla kogo? - dla singla lub pary - pod wynajem (świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem w kamienicy nieopodal Pl. Hallera, przy ulicy Szymanowskiego 5 Budynek z cegły, wybudowany w latach 50., wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł58,22 m² 20 577,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Informacje ogólne ? 3 pokoje | 58 m | kamienica | 3,2 m wysokości | Stary Mokotów ? Stary Mokotów, ul. Puławska Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł21,76 m² 22 518,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować przyjemną kawalerką na sprzedaż na warszawskim Żoliborzu lokalizacja Aleja Wojska Polskiego to jedna z najbardziej charakterystycznych ulic Żoliborza szeroka,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53 m² 16 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1925 nieruchomość Oficjalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł62 m² 22 903,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Stare Miasto, ul. Piekarska. Przedmiotem sprzedaży jest piękne, komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 62 m2 (w kw 60,54 m2). Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł66,84 m² 24 685,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł118 m² 63,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 118 m , zlokalizowane przy ulicy Kiwerskiej na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł59,59 m² 20 003,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł41 m² 15 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Są takie miejsca w Warszawie, które nie próbują nikomu niczego udowadniać. Nie błyszczą przesadnym blichtrem, nie udają Manhattanu i nie obiecują życia premium na każdym kroku. Za to.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł65 m² 30 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 65m. Skrzyżowanie Alei Solidarności i Alei Jana Pawła Idealne na biuro, kancelarią, usługi. Bezpłatny parking obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł66 m² 174,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Są miejsca, które wykraczają poza wszelkie ramy, zarówno jeśli chodzi o lokalizację, design, jak i historię, która za mieszkaniem się kryje. To właśnie tu, na warszawskiej Ochocie, jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł60,91 m² 21 178,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferuję mieszkanie położone w sercu warszawskiego Śródmieścia, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic ul. Kopernika. Lokal, w doskonałym stanie technicznym, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł98 m² 83,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie w kamienicy na warszawskim Powiślu. Idealne na kancelarię prawną, biuro architektoniczne, księgowe, konsultingowe lub inne biuro usługowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,50 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw. w klimatycznej kamienicy z lat 50 na Starych Bielanach z łatwym dojazdem do metra. 2 ustawne pokoje w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł30,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1998 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 950 zł25,50 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72 m² 13 180,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1934 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł60,64 m² 33 970,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jasne i komfortowe mieszkanie w Rezydencji Złota Chmielna Apartments [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Powiśle , eleganckie studio znajdujące się na parterze 4- piętrowej przedwojennej kamienicy przy ul. Wilanowskiej. Na powierzchni 30 m2 znajduje się przestronny pokój z aneksem kuchennym, piękna.

Szczegóły ogłoszenia

9 340 zł127,18 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 127,18m2, piętro 2/4 z windą w kamienicy z 1934r., przy ul. Rozbrat, śródmieście Solec. Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne bez mebli ruchomych.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł87 m² 17 816,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, trzypokojową nieruchomość o powierzchni 86,5 m2, znajdującą się na warszawskim Górnym Mokotowie - vis a vis Parku Arkadia! To.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł156 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z charakterem przy ul. Wiejskiej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na ostatnim, czwartym piętrze eleganckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 447 zł43,67 m² 17 070 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł180 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Piękne, przestronne mieszkanie z kominkiem i dużym tarasem położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku apartamentowym w pobliżu Pałacu w Wilanowie. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ciche, klimatyczne mieszkanie z osobną kuchnią na Woli, przy ulicy Karolkowej 66/74. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 na I. piętrze w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy z 1929 roku przy ul. Ludwiki w Warszawie. Budynek zachował charakter przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | Saska Kępa, ul. Wersalska 7 | 54 m Na wynajem rozkładowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku w starej części Saskiej Kępy, przy ul. Wersalskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 50 m | Praga-Północ | kamienica | dostępne od zaraz | zwierzęta ok Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wyższym parterze w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

10 602 zł114 m² 93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia prestiżowy lokal biurowy w centrum Warszawy Pięknie odrestaurowana zabytkowa kamienica niedaleko Placu Politechniki. Architektoniczna perełka w sercu miasta Zaledwie 5 minut.