dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

183 629 zł14 m² 12 664,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja W nieruchomości lepsza niż lokata bankowa~7 % W skali roku~wynajmuj I zarabiaj!~~nasza inwestycja oferuje nowatorski system opieki i zarządzania własnościowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

505 725 zł67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I tarasem na dachu~~nasze osiedle zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

708 060 zł89 m² 7 974,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

762 420 zł100 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

377 390 zł58 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż!~jak wygodnie tu żyć!~nowe osiedle na Pradze Południe. Bliskość drzew, terenów zielonych, sklepów i głównych arterii - w zaledwie kilka chwil można znaleźć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

252 648 zł38 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję mieszkanie: kompleksowo wyposażone i umeblowane mieszkanie 52 m2, na drugim piętrze w prestiżowym osiedlu Mozaika Mokotów. Ciche. Gotowe do zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, wyremontowane mieszkanie w bardzo dobrym punkcie Warszawy - ulica Grójecka / al Jerozolimskie - tuż przy pl Zawiszy Znakomity punkt komunikacyjny! 3 przystanki tramwajowe do metra Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł90 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W centrum warszawy!~doskonały punkt! miejsce garażowe W cenie! ~do wynajęcia od zaraz!~~trzypokojowy, elegancko, nowocześnie urządzony apartament w centrum~miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

388 256 zł52 m² 7 476,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja realizuje nowoczesne osiedle w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

625 725 zł139 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Duże rodzinne mieszkanie. Pięć pokoi na dwóch poziomach. Bez żadnych skosów, wysokie na 2,85 m i o całkowitej powierzchni 139 m2. Okna plastikowe, parkiet na podłogach, solidne dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Wola,Warszawa

330 700 zł48 m² 6 899,65 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dobrolin IV to projekt budynku klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji Osiedla Dobrolin zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

980 741 zł118 m² 8 298 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł116 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w samym centrum Warszawy przy ulicy Ciasnej, niedaleko Starego Miasta. Mieszkanie ulokowane jest w bloku z 1956 roku, na 4 piętrze budynek bez windy. Na klatce schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w pobliżu Hali Wola na Bemowie. Dobre połączenia komunikacyjne z Centrum. Salon (18 m2) z wyjściem na 5-metrową loggię, sypialnia (11 m2), osobna, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Czyste,Warszawa

350 800 zł48 m² 7 300,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 167 zł59 m² 7 643,99 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Praga

Nowa Praga,Warszawa

451 532 zł63 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kamienica stoi przy historycznej ulicy w samym sercu Pragi Północ. To miejsce jest idealne dla osób kochających miejskie życie czyli klimatyczne restauracje, modne bary, gwar i wygodę centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

337 536 zł47 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy, zaprojektowany przez architekta apartament w przedwojennej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Niekonwencjonalne rozwiązania architektoniczne. Wysokość mieszkania - 3,5 metra. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Służew

Służew,Warszawa

589 318 zł84 m² 7 040 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania w południowej części Mokotowa. Ośmiokondygnacyjny kompleks mieszkaniowy z reprezentacyjnymi pasażem i rekreacyjnymi częściami wspólnymi.~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na bliskim Ursynowie przy ulicy Bokserskiej. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu znajduje się wiele sklepów,bazarek tereny zielone (bliska lokalizacja Wyścigów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

255 000 zł28 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka w centrum Saskiej Kępy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

458 366 zł74 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł76 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w centrum Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej / śródmieście. Mieszkanie ulokowane jest na 2 piętrze, budynek bez windy, w zabytkowej kamienicy. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

504 300 zł61 m² 8 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie tuż przy Polach Mokotowskich, a jednocześnie tuż przy stacji metra, przystankach tramwajowych i autobusowych. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 694 000 zł158 m² 16 996,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 5 pokojowy, 158,5 m2, 5 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Noakowskiego. Gotowy do odbioru.~Inwestycja usytuowana jest na warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

695 844 zł102 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzenne, jasne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w sercu Miasteczka Wilanów przy ul.Branickiego. Składa się z pokoju dziennego o powierzchni 32,91m2, loggia 3,39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 431 424 zł112 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kameralny i ekskluzywny apartamentowiec na Starym Mokotowie. ~~lokalizacja~- zaledwie 3 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie licznych parków,~- rozwinięta infrastruktura, ~- w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

341 459 zł46 m² 7 382,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

BNasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

388 100 zł54 m² 7 251,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

4 000 zł93 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokojowy apartament przy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia 93 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, podzielone na cześć nocną (z 3 sypialniami, przedpokojem, łazienką) oraz dzienną (z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 194 503 zł87 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

399 000 zł40 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Komfortowa kawalerka z balkonem na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy bez windy. Mieszkanie po generalnym remoncie , nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Nowa kuchnia i łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

467 257 zł58 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 58.16 m2, 3-pokojowe na 8piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia z oknem, hall, łazienka, wc, dwa balkony. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przestronne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu w prestiżowej okolicy Wilanowa Wysokiego. Dobre połączenia komunikacyjne do Centrum i Mokotowa. Salon z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

935 000 zł65 m² 14 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

6 800 zł98 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:95

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz, do wynajęcia bezpośrednio od właściciela! Przestronne i nowoczesne mieszkanie 95 m2 położone w doskonałej lokalizacji na Królewskim Wilanowie (ul. Kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

365 000 zł58 m² 6 336,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji! Słoneczne, przestronne dwa pokoje z oddzielną kuchnią przy doskonałej infrastrukturze Tarchomina. 200 m do autobusów i tramwajów, liczne sklepy i centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grochów

Grochów,Warszawa

426 600 zł57 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jest to niewysoki, kameralny budynek w sercu Pragi Południe. To urokliwe miejsce jest pełne kontrastów- budynek położony jest przy cichej ulicy, ale blisko stąd do głównych arterii, tramwajów,.