dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Dolny Mokotów,Warszawa

3 400 zł74 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, czyste, nowocześnie urządzone, ciche mieszkanie u zbiegu ulic Czerniakowskiej i Chełmskiej. Mieszkanie zlokalizowane w bloku czteropiętrowym, na piętrze czwartym, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

381 285 zł45 m² 8 548,99 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gizów

Wola,Warszawa

389 400 zł54 m² 7 200,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Budynek klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji osiedla zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

327 907 zł39 m² 8 484,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pcc bez prowizji od kupującego Lokal idealny jako inwestycja pod wynajem Ostatnie wolne lokale w ukończonej inwestycji na nowej Woli! Mieszkanie 38,65 m kw - sypialnia około 10 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

404 003 zł52 m² 7 828 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Zlokalizowanym na Saskiej Kępie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Warszawy. Ze względu na pawlacze wysokość mieszkania zmienia się od 2,60 do ponad 3 metrów, wszystkie instalacje są wymienione. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

405 339 zł61 m² 6 663,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

382 084 zł44 m² 8 703,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sotta Sokoła

Natolin,Warszawa

715 000 zł84 m² 8 511,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2 na 2. piętrze 3-piętrowego budynku z 1994 r. przy uliy Sotta "sokoła" na Natolinie. Wysokość pomieszczeń 2,7 m. Mieszkanie zaaranżowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł79 m² 6 872,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4-ro pokojowe, dwustronne, przestronne po remoncie Praga Południe ul. Ostrobramska. Mieszkanie Spółdzielcze własnościowe z założoną księga wieczystą, położone na parterze, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

259 000 zł45 m² 5 807,17 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze bloku z 2001 roku (jw.Construction). Okna zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

376 692 zł45 m² 8 446,01 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia umeblowane mieszkanie w apartamentowcu na Saskiej Kępie. Salon z kuchnią,sypialnia z podwójnym łóżkiem,łazienka. Są dwa balkony. Wspaniały punkt komunikacyjny,dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

245 168 zł32 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa, wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka położona w prestiżowej dzielnicy Warszawy- saska Kępa. Doskonała propozycja dla inwestora. Mieszkanie w kamienicy, składa się z dużego pokoju, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie przy ul. Augustyna Kordeckiego, na Grochowie okolice Placu Szembeka. Rok budowy bloku 1970, ocieplony i odnowiony na zewnątrz i wewnątrz w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

936 797 zł99 m² 9 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 98 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Zlokalizowanym na Saskiej Kępie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

293 289 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

DO sprzedania 2 pokoje Z dużym balkonem W bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu Placu Szembeka dziesięć minut kolejką do Centrum. Mieszkanie na ul.Makowskiej to 2 pokoje z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,44 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na Ochocie przy ul. Niemcewicza w sąsiedztwie Pl. Zawiszy w Centrum Warszawy. Powierzchnia mieszkania wynosi 65,5 m2, a wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł112 m² 10 705,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży luksusowy, dwupoziomowy apartament przy Łazienkach Królewskich na ul. Szwoleżerów. Mieszkanie położone od strony południowo-zachodniej z widokiem na Łazienki. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

255 000 zł28 m² 9 172,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu studio, z możliwością wydzielenia części sypialnej. Usytuowane na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

667 680 zł83 m² 7 997,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe, położone na 4 piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

616 140 zł73 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Saskiej Kępie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum miasta. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną infrastrukturę użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

211 854 zł26 m² 8 030,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera i podatku pcc Do sprzedania mieszkanie typu studio o powierzchni 26 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Zlokalizowane na Bemowie przy ul. Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Nieumeblowane! Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe (wykoczońe ze stanu deweloperskiego) mieszkanie 2-pokojowe na Bielanach, przy ul. Renesanowej, na Chomiczówce. Aparmanetowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

372 395 zł45 m² 8 349,66 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji I podatku pcc! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 usytuowane na 4 piętrze w 8-piętrowym bloku, zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

418 102 zł61 m² 6 817,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy nadające się również na biuro,kancelarie itp. Stan lokalu bardzo dobry-po remoncie. Balkon ok.3.5m2,piwnica 5m2. Mieszkanie bardzo ciche-.okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chlewińska

Bielany,Warszawa

852 720 zł75 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycja w której w skład wchodzi jeden dwupiętrowy budynek z ośmioma apartamentami o powierzchni od 31 m2 do 122 m2. z prywatnym ogródkami na parterze. Starannie dobrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

674 807 zł80 m² 8 385,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji I podatku pcc! Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 80 m2 usytuowane na 8 piętrze w 8-piętrowym bloku, zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

265 361 zł34 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młynów

Młynów,Warszawa

387 000 zł57 m² 6 765,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Atrakcyjne funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m2 w kamienicy z 1935 roku. Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

308 653 zł39 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

287 925 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaliny

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dane Podstawowe Piękne nowe mieszkanie o powierzchni 48m 2 z loggią (ok 16 m 2 ) Położone na osiedlu Artystyczny Żoliborz () przy ulicy Kaliny Jędrusik 6 W najbliższej okolicy ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie Spółdzielczo - Własnościowe na Targówku Mieszkaniowym do kupienia za gotówkę. W budynku czteropiętrowym, na ostatnim piętrze bez windy i z nie uregulowanym gruntem. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

264 272 zł32 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

230 000 zł29 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ciche, przytulne mieszkanie z odnowioną łazienką, widną kuchnią, przedpokojem, słonecznym dużym pokojem oraz piwnicą. Parking tuż pod blokiem. Szybko można dotrzeć do środków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

356 136 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

1 835 000 zł153 m² 11 991,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjne, czteropokojowe, z oddzielną, widną kuchnią. Z ulicy - przez stylową, kutą bramę - wejście na klatkę schodową. Stąd także przejście na wewnętrzne patio, dostępne tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

806 790 zł95 m² 8 463,13 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji I podatku pcc! Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95 m2 usytuowane na 8 piętrze w 8-piętrowym bloku, zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej.