dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

486 387 zł61 m² 7 939,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

420 407 zł58 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 57.63 m2 położone na czwartym piętrze w budynku 13-piętrowym i składa się z pokoju dziennego, oddzielnej kuchni z oknem, holu, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

395 500 zł56 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111 mieszkań w przyjaznych metrażach 29-74m2, każde z nich posiadać będzie balkon. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemiu znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

353 099 zł56 m² 6 352,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Południe, ul. 3 pokoje na Pradze Południe w MDM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

831 791 zł100 m² 8 297,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 4 pokoje, 100,24 m2, 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

350 574 zł51 m² 6 874 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

La Melodie to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

453 400 zł62 m² 7 287,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim 62.22 m2, położone na parterze. Rozkład: pokój dzienny, z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wc, przedpokój. Inwestycja to kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe: salon z aneksem kuchennym i sypialnia Piękne, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu Babka Tower. W budynku jest portier oraz całodobowa ochrona. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

450 559 zł55 m² 8 218,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

261 018 zł36 m² 7 186,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

691 348 zł60 m² 11 566,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

U zbiegu ulic Chłodnej i Żelaznej w Centrum Warszawy powstaje 6 piętrowy apartamentowiec składający się z 42 apartamentów i hali garażowej. Jest to nowoczesny , elegancki projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

394 256 zł53 m² 7 389,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz z balkonu. Do wyłącznej dyspozycji wynajmującego jest też miejsce na auto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

331 275 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa, wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

236 520 zł44 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

217 566 zł29 m² 7 415,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dewelopera bez pcc bez prowizji agencji Kawalerka z ogródkiem -powierzchnia 29,38 m2 -przedpokój z aneksem kuchennym - 7,5 m2 -przestronny pokój z wyjściem na taras - 18 m2 -o gród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

487 700 zł66 m² 7 359,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim 66.27 m2, położone na pierwszym piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wc, przedpokój. Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

269 834 zł40 m² 6 789,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Południe, ul. 2 pokoje na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

191 284 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

W inwestycji tej powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie kupowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

3 891 283 zł161 m² 24 192 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Zabytkowy budynek przy Okrzei 26, pamiętający jeszcze konne tramwaje znajduje się w rejonie prawobrzeżnej Warszawy, w którym zachodzą niezwykle dynamiczne zmiany. Kamienica stoi blisko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

473 900 zł64 m² 7 440,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim 3.69 m2, położone na drugim piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wc, przedpokój. Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

355 142 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

940 000 zł120 m² 7 800,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny apartament na IX kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Naszą prowizję pokrywą wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Praga Południe. Ul. Kordeckiego 3 Pokoje 61m2 na Pradze Południe. Trzypokojowe mieszkanie w okolicach Placu Szembeka. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

315 000 zł50 m² 6 312,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe, wygodne mieszkanie o powierzchni 49,9 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 2001 roku, przy ulicy Odkrytej na cichym, zielonym osiedlu położonym nad samą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

980 740 zł118 m² 8 297,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament 4 pokojowy, 118,19 m2, 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

300 zł52 m² 5,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy, przyjazny i komfortowy apartament w okolicach al. Jerozolimskie/ Bitwy Warszawskiej, dworca Warszawa Zachodnia, centrum handlowe Blue city i Reduta. Mieszkanie dwupokojowe nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

473 970 zł43 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł67 m² 82,09 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z ochroną 24 h ( ) z, miejscem parkingowym w parkingu podziemnym. Centrum Warszawy, okolice pl. Bankowego, ch Arkadii, ch Klif, starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

947 475 zł78 m² 12 117,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe położone na Ursynowie, na nowym osiedlu w rejonie Wyczółek. Budynek jest nowy, z ochroną a lokal nie był jeszcze wynajmowany. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

488 850 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65.18 m2 położone na 8 piętrze w budynku 13-piętrowym i składa się z 2 sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, holu, wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

697 932 zł60 m² 11 677 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

967 105 zł114 m² 8 517 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 4 pokoje, 113,55 m2, 1 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śreniawitów

Białołęka,Warszawa

260 000 zł47 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m2, znajdujące się na 5 piętrze 12 piętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzi: duży salon 18 m2 z wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

326 000 zł42 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Fantastyczny rozkład mieszkania z przestronnym salonem oraz dużą sypialnią z obydwu pomieszczeń wyjcie do ogrodu Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

446 824 zł57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56.4 m2 położone na 8 piętrze w budynku 13-piętrowym i składa się z 2 sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, holu, wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

470 000 zł67 m² 7 014,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

234 441 zł41 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

389 850 zł56 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

467 600 zł65 m² 7 210,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim 64.85 m2, położone na pierwszym piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wc, przedpokój. Inwestycja to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij