dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

295 000 zł46 m² 6 390,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie trzypokojowe, na spokojnej ulicy, dobrze skomunikowanej z centrum. Trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia. Okna pcv, wymienione instalacje wod-kan, gazowa i grzewcza. Czynsz 450 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Stara Miłosna,Warszawa

397 800 zł70 m² 5 723,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5 m2 położone na parterze 3-piętrowego bloku z 1994 roku przy ulicy Jana Pawła II na osiedlu Stara Miłosna w Warszawie. Mieszkanie jest w ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

550 000 zł68 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 68,5 m2, 3 pokojowe na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z cegły z 1998 roku. Rozkład pomieszczeń: - salon 20 m2 - Sypialnia 10,2 m2 - Sypialnia 9,7 m2 - Oddzielna kuchnia 10 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz, zupełnie nowe (nikt w nim jeszcze nie mieszkał), 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Magazynowej, w zamkniętym i strzeżonym kompleksie apartamentów moko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z widokiem na Aleję Kasztanową o pow. 37 m 2 z loggią (ok. 3m2) i z oddzielną kuchnią. Zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł100 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Piękna przedwojenna kamienica w samym centrum miasta , odremontowana w całości w 2006 r . Opis: salon 33,6m; sypialnie 17m/ 16,5m, okna: płd ;2 łazienki, łazienka: z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

466 056 zł58 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnym bloku w Warszawie, w dzielnicy Okęcie. Okna wychodzące na północ, wschód i zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składające się z 2 pokoi położone na 3. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dygata

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, ch Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne,eleganckie mieszkanie W apartamentowcu całkowicie wyposażone, w bardzo dobrym punkcie! Mieszkanie położone na nowym osiedlu Górczewska Park, 500 m od Centrum Handlowego Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

900 000 zł69 m² 12 968,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania luksusowy apartament 2 pokojowy na zielonej Ochocie. Znajduje się on na 5 piętrze apartamentowca z 2012 roku. W skład nieruchomości wchodzą - przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

275 000 zł45 m² 6 149,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bez prowizji od strony kupującej. Lokal mieszkalny położony w Warszawie, na Bielanach w budynku mieszkalnym wielorodzinnym 3-kondygnacyjnym, o pow. użytkowej 44,72 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zgrupowania AK Radosław

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 58m2 składające się z 2 pokoi położone na 3. piętrze w 9-piętrowym apartamentowcu z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł108 m² 11 158,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji w centrum.Mieszkanie położone na 1 piętrze w 3 piętrowym ,zadbanym budynku z 1936 roku. Składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

285 603 zł38 m² 7 439,52 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: nowoczesne dwupokojowe mieszkanie nieopodal Centrum Warszawy w otoczeniu licznych parków i miejsc rekreacji. Nie czekaj Z zakupem mieszkania! wkład własny od 2017 roku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

225 800 zł23 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne jednopokojowe mieszkanie na trzynastym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Mieszkanie dwustronne, z widokiem na północny-wschód. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

989 000 zł126 m² 7 849,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny apartament na IX kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

659 000 zł61 m² 10 750,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 61,30 m2 w centrum Ochoty na osiedlu Ogrody Shiraz Drawska 14/16, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Ogrody Shiraz to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

290 000 zł34 m² 8 504,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

2 pokojowe mieszkanie w małym metrażu. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i niewielkiej sypialni - która zapewni Twoją prywatną przestrzeń. Mieszkanie: dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

294 800 zł31 m² 9 574,54 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalna kawalerka na piątym piętrze. Dolny Mokotów. Powierzchnia 30,79 m2. Okna wychodzące na południowy-zachód. Budynek: nowoczesna architektura, przestronny dziedziniec oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Woronicza Qubik to nowoczesny budynek, położony na Mokotowie, w niedalekim sąsiedztwie centrum mokotów business park oraz Galeria Mokotów. Mieszkanie ma 3 pokoje, pow. 90 m. kw. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

259 000 zł36 m² 7 134,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Budynek zlokalizowany jest przy al. Stanów Zjednoczonych, w pobliżu Ronda Wiatraczna. Takie usytuowanie zapewni Ci sprawną komunikację oraz dostęp do szeroko rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popradzka

Falenica,Warszawa

498 000 zł69 m² 7 195,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 69,21 m2 na 1. pietrze 3-piętrowego budynku z 2007 r. przy ulicy Popradzkiej w Falenicy. Okna na wschód i południe. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie ze swobodnym dostępem do wszystkich pomieszczeń. Ogród jest niewątpliwym atutem. Możesz spędzić tam dużo pięknych chwil ze swoją rodziną. Lokal znajduje się w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

149 990 zł14 m² 10 344,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

412 000 zł60 m² 6 814,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

304 507 zł44 m² 6 990,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nie pobieramy prowizji sprawdzamy zdolność kredytową oferujemy wykończenie mieszkania , pod klucz Oferujemy nowe gotowe do odbioru rozkładowe mieszkanie z ładnym dużym balkonem. Mieszkanie ciche ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

337 520 zł50 m² 6 799,36 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie w bardzo ciekawej, nowopowstającej inwestycji deweloperskiej, która została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

436 025 zł55 m² 7 953,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze VI-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Mokotów,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka do wynajęcia, o powierzchni 35m2, piętro 1/3, w klimatycznej kamienicy z 1950r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grażyny, mokotów. Bardzo blisko metro Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

5 100 zł67 m² 76,12 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Brak prowizji! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2, piętro 2/17, 2010r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Stawki 2a, śródmieście. Bardzo dobra lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

326 130 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto oraz patio. Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe przytulne mieszkanie na trzecim, ostatnim piętrze na Marinie Mokotów, o powierzchni 57m2, piętro 3/3, 2006r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Rajskiej, mokotów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 57m2, piętro 2/10, odnowiony budynek z lat 70. Mieszkanie znajduje się przy ul. Chmielnej, śródmieście. Dookoła pełna infrastruktura, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, piętro 5/6, 2006r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Marszałkowskiej 28, śródmieście. Świetna lokalizacja w centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, piętro 11/11. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wałbrzyskiej, mokotów. W pobliżu liczne przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna kawalerka, świeżo wyremontowana w świetnej lokalizacji przy ul. Chmielnej o powierzchni 38m2 do wynajęcia. W bezpośredniej bliskości stacje metra obu linii, domy Towarowe Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

11 900 zł156 m² 76,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Brak prowizji! Apartament do wynajęcia na Wilanowie, ul. Sarmacka. Powierzchnia 156 m2, piętro 2/4, rok budowy: 2010. Lokalizacja Oś Królewska, najbardziej reprezentacyjna aleja Wilanowa. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe do wynajęcia o powierzchni 59m2, znajduje sie w samym centrum Warszawy. Przy parku Saskim oraz Teatrze Wielkim - Opery Narodowej. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 41 m2, piętro 1/10, 1960r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Gorlickiej, ochota. Świetna komunikacja autobusowa: 10-14 min do lotniska, metra, dw.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij