dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 958 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 958 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy centrum handlowym Arkadia. Świetna lokalizacja: 10 minut pieszo do stacji metra Dworzec Gdański (dojazd w kilka minut do Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł35 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej i spokojnej okolicy na Nowym Mieście tuż przy warszawskiej Starówce. Minuta pieszo do Rynku Nowego Miasta, blisko jest Skarpa Wiślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Wola,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, duże 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji- elektoralna tuż przy Hali Mirowskiej. Mieszkanie o powierzchni 52m2 znajduje się na 1. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Jelonki,Warszawa

330 000 zł50 m² 6 613,23 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję Państwu mieszkanie położone na osiedlu Jelonki w dzielnicy Bemowo.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia prestiżowe, położenie w śródmieściu sąsiedztwo stacji metra Warszawa-Gdańska, linie tramwajowe i autobusowe, doskonała komunikacja. Bliskie sąsiedztwo Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

591 000 zł83 m² 7 159,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym Biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowo budowanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

429 774 zł35 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w apartamentowcu w Warszawie na Dolnym Mokotowie. Okna wychodzące na płd.-zach. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowy 2-pokojowy apartament z ogródkiem na Woli przy ul. Jana Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

284 037 zł31 m² 9 224,98 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na drugim piętrze w nowo budowanej inwestycji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

844 999 zł131 m² 6 468,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie polecam rodzinie lub na biuro. Mieszkanie znajduje się w ekskluzywnej inwestycji realizowanej w Miasteczku Wilanów. Cena mieszkania 844 999 pln Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis mieszkania/budynku Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie na warszawskich Włochach przy ulicy 1 Sierpnia. Lokal mieści się na 11. piętrze w nowym budynku wybudowanym w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 232 400 zł82 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: nowoczesny trzypokojowy apartament na czwartym piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, na Mokotowie. Okna wychodzące na północ i wschód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Obrzeżna 5. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

198 000 zł30 m² 6 635,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta w perspektywicznej lokalizacji. Obszerny salon, oddzielna kuchnia, którą można otworzyć na pokój tworząc otwartą przestrzeń, łazienka wraz z toaletą oraz przedpokój. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

280 000 zł48 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ciche mieszkanie ze wspaniałym widokiem miasta w zielonej okolicy i atrakcyjnej cenie.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy al. Jerozolimskich 159. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

452 432 zł65 m² 6 960 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja położona jest na Woli, w zielonej okolicy, tuż przy parku.Walory dzielnicy doceni każdy, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Działa tu także kilka publicznych szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 208 275 zł142 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bemowo - jedno i dwupoziomowe z balkonami i tarasami! Inwestycja ukończona, oddana w październiku 2016 r położona przy ul. Pełczyńskiego, w znakomicie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Wola,Warszawa

329 000 zł36 m² 9 139 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane na 11 piętrze w bloku 16 piętrowym z 1998roku. Lokal mieszkalny składa się z pokoju dziennego o pow. ok. 22 m2, ciemnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Moczydło,Warszawa

471 580 zł65 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na siódmym piętrze w nowo budowanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Górny Mokotów,Warszawa

573 000 zł50 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam Państwa na Górny Mokotów Mieszkanie po kapitalnym remoncie , urządzone w nowoczesnym stylu o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Przestronny salon z aneksem kuchennym ok 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na Mokotowie Układ mieszkania: - powierzchnia: 56 mkw - pomieszczenia: salon połączony z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka 6 mkw, korytarz + garderoba z oknem Elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melsztyńska

Mokotów,Warszawa

2 850 zł53 m² 53,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Melsztyńskiej, między Narbutta i Madalińskiego. Ulokowane na 8 piętrze z 10. Mieszkanie rozkładowe, ekspozycja płd/pn, bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Skorosze

Skorosze,Warszawa

299 180 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Trafili państwo pod właściwy adres (bez prowizji) Miejsce przyjazne do zamieszkania Projektując inwestycję pragnęliśmy stworzyć miejsce bezpieczne, wygodne i przyjazne do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Skorosze

Skorosze,Warszawa

280 977 zł38 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Skorosze

Skorosze,Warszawa

448 538 zł66 m² 6 750,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

514 800 zł61 m² 8 409,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie z balkonem od strony wschodniej w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na wschód i zachód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

237 016 zł44 m² 5 334,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na parterze w nowo budowanej inwestycji przez dewelopera. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sulejkowska

Praga Południe,Warszawa

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wygodne mieszkanie na Pradze Poludnie W sklad mieszkania wchodzi widna oddzielna kuchnia co jest oczywiscie wielka zaleta, 2 oddzielne pokoje oraz lazienka z wc Mieszkanie ma ogród zimowy Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

399 000 zł45 m² 8 817,68 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim Lokal z ogródkiem, sypialnia i pokój z aneksem kuchennym, ciemna łazienka, korytarz. Dodatkowo sprzedam miejsce postojowe w cenie 30,000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie w ścisłym Centrum na al. Jerozolimskich na tyłach hotelu Novotel. Super punkt komunikacyjny : blisko Metro Centrum , a od al. Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum na ul. Śliskiej bardzo blisko stacji Metra Rondo onz. Dwa osobne pokoje z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum miasteczka Wilanów, do wynajęcia atrakcyjne przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow 63 m2. Mieszkanie umeblowane, mieszczące się na podwyższonym parterze - jego ogromnym atutem są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bukowińska 24a. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

373 961 zł60 m² 6 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez Prowizji. Bez pcc MDM liczba mieszkań w inwestycji ograniczona Komunikacja miejska: - autobusy 127, 129, 206, 306 - pociągi co 12 min, szybki przejazd do centrum miasta (bez korków) Tereny Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga Południe,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 56 mkw w apartamentowcu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego na Pradze Południe. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

2 250 zł51 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 51 m2 - Idealne na biuro! - Dolny Mokotów, blisko ch Sadyba Best Mall - ul. Powsińska Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament 3-pokojowy z klimatyzacją - dwupoziomowy z balkonem na I poziomie i dużym tarasem na II poziomie. Apartament znajduję się w nowej inwestycji Wille Miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowa kawalerka na bliskiej Woli przy ul. Jaktorowskiej 5. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

493 800 zł61 m² 8 065,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód i wschód Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij