dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

497 168 zł52 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja na Muranowie nieopodal ścisłego centrum Warszawy. Przestronne mieszkanie z ładnym rozkładem, 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, loggia. W pobliżu przedszkola, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

430 000 zł56 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

346 000 zł44 m² 7 880 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na Bemowie. Przestronne z ładnym rozkładem, 2 pokoje, aneks, łazienka, balkon. osiedle z własnym placem zabaw i tereny rekreacyjne dla mieszkańców. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

456 801 zł59 m² 7 699 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osiedle położone wśród nowej zabudowy, z pełną infrastrukturą w pobliżu: przedszkole, szkoła, lokale usługowe i gastronomiczne, markety spożywcze, centra handlowe, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 800 zł61 m² 62,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowy 3-pokojowy apartament, ul. Siedmiogrodzka 1 Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

476 000 zł69 m² 6 934 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na Bemowie. Przestronne z ładnym rozkładem, 3 pokoje, widny aneks (możliwa zmiana na osobną widną kuchnię), łazienka, dodatkowe wc, duży balkon. osiedle z własnym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

563 000 zł76 m² 7 447 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

399 000 zł51 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon 22 m2 kuchnia 8 Sypialnia 11 m2, sypialnia 9m2 Łazienka 5,1 m2, balkon 6.5 m2 Nowoczsne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

920 000 zł103 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament 4pok.-102M2* MIASTECZKO WILANÓW, POLECAM! Do sprzedania przestronne, funkcjonalne, komfortowe o wysokim standardzie i w pełni rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

370 670 zł46 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz 2 pokoi z garderobągotowych w 2017 roku? Lubisz przestronne mieszkania z oknami na 2 strony świata? Może to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie? Bardzo dobra komunikacja! Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

220 000 zł23 m² 9 483 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

8 200 zł55 m² 149,09 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, nowocześnie i gustownie wyposażony 2 pokojowy apartament do wynajęcia w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

599 900 zł81 m² 7 426,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie z dwoma balkonami charakteryzujące się niezwykle funkcjonalnym układem pomieszczeń. Nowa inwestycja, której oddanie do użytkowania zaplanowano na koniec II kwartału 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

560 000 zł51 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie idealne dla singla W mieszkaniu najdroższe panele Quick Step z gwarancją ponad 20 lat, w łazience i kuchni piękne drogie włoskie płytki. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

580 000 zł70 m² 8 321,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Pomysłowo zaprojektowane i funkcjonalnie urządzone trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Bemowie. Mieszkanie bardzo zadbane i w dobrym stanie, dzięki czemu można wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

155 000 zł15 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Nowe gotowe wykończone i umeblowane! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament na Mokotowie przy al. Wilanowska 364. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

500 000 zł71 m² 7 042 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

295 000 zł41 m² 7 125,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią. Zadbane, ładnie wykończone. Mieszkanie z 2011 r. na strzeżonym osiedlu przy ul.Podłużnej. Ciche, widne, z dobrym klimatem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

366 000 zł45 m² 8 170 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem ( w tej lokalizacji wysokie stawki najmu ) wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

340 000 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

479 000 zł69 m² 6 972 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

293 274 zł31 m² 9 524,98 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na drugim piętrze w nowo budowanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

340 000 zł42 m² 8 028 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) Nowe Osiedle o wysokim standardzie - blisko śródmieścia Doskonały dojazd w każde miejsce Warszawy! funkcjonalny układ, składa się z: salonu (24 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 7 piętrze, ciche i spokojne, w bloku o wysokim standardzie, w czynszu basen, fitness. Piękna lokalizacja, blisko centrum (metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Siekierki,Warszawa

431 158 zł54 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lato we własnym mieszkaniu po 8050 zł/m2. Taniej nie będzie - zobacz i nie przegap. . nowe gotowe mieszkania - to ideał dla młodych rozwojowych małżeństw.Wyjątkowe miejsce. Bardzo kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 100 000 zł226 m² 9 292,04 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wspaniały apartament w centrum Warszawy 226 m+taras 65 m z widokiem na Warszawę i plac Europejski W skład wchodzą: - salon - taras, możliwość zabudowy - 4 pokoje - 3 garderoby - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

296 500 zł31 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Kup na cele inwestycyjne otrzymaj zwrot 55 000zł! ( również dla osósb prywatnych) Wysoki standard klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

366 000 zł45 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł37 m² 73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciche I jasne mieszkanie w zadbanym budynku w samym centrum Warszawy w bliskiej odległości od Placu Trzech Krzyży. Powierzchnia 37m2, dwa pokoje. Przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

409 000 zł51 m² 8 022,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pakiety wykończeniowe już od 470 zł/m2 Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50,98 m2 z tarasem o pow. 5m2 - salon Z aneksem kuchennym - 27 m2 - sypialnia 1 - 12,8 m2 - łazienka - 4,7 m2 - hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

651 000 zł96 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję do wynajęcia nowe mieszkanie Z miejscem postojowym W garażu podziemnym na mokotowie; 2-pokojowe/ 36m nowy mokotów, ul konstruktorska. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gocław

Gocław,Warszawa

299 000 zł37 m² 8 081 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

W ofercie przestronna, jasna kawalerka w zadbanym bloku na zamkniętym osiedlu na Gocławiu, nieopodal jeziorka Balaton. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Klatka została niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

190 000 zł19 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

568 000 zł84 m² 6 754 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ostatnie takie mieszkannie Doskonały układ (w prostokącie) przestronne 3 stronne z dwoma dużymi balkonami w tym jeden narożny (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne