dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

474 000 zł60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 15,05,2018r. Piękne, 60m mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie urządzone w nowoczesnym stylu. Znajduje się na 15 pietrze z 15 w wolnostojącym budynku mieszkalnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

469 000 zł51 m² 9 196 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 50,7 m2 znajdujące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku oddanego do użytku w roku 2011. Dzielnica Wilanów. Mieszkanie przestronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

295 539 zł37 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do bezpośredniego zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Blisko planowanej stacji metra, tylko 400 metrów od metra. Idealne mieszkania dla singla, pary lub inwestora. 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

293 000 zł31 m² 9 421 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Kup na cele inwestycyjne otrzymaj zwrot 55 000zł! ( również dla osósb prywatnych) Wysoki standard klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

289 000 zł51 m² 5 667 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 2 pokoje z możliwością przerobienia na 3 pokoje o pow.51 m2 z dużymi tarasem aż 11 m2 Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

332 000 zł39 m² 8 486,71 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Proponuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe- 39,12m na piętrze 2 z pięknym widokiem na zieleń. Mieszkanie położone jet od strony południowo- wschodniej, jest ciche. Mieszkanie można zakupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 549 000 zł273 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Duże przestronne mieszkanie do wykończenia w apartamentowcu z 2010 roku. Możliwość adaptacji na własne potrzeby.Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze. 6 pokoi do własnej aranżacji. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Włochy przy ul. Instalatorów. Mieszkanie jest słoneczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Dolny Mokotów,Warszawa

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Pierwotnie dwupokojowe z dużą widną kuchnią, obecnie po przebudowie oraz remoncie trzypokojowe mieszkanie w formie aneksu w przedpokoju ulokowane na trzecim piętrze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna, jasna, cicha, zadbana, nowocześnie wykończona i umeblowana kawalerka położona na elitarnym osiedlu apartamentowym Chełmska 9. Osiedle całodobowo chronione z recepcją. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na Mokotowie, bardzo wysoki standard, zaprojektowane przez architekta. Sprzęt Bosh w zabudowie kuchennej: kawiarka, piekarnik z funkcją mikrofalówki, zmywarka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

759 000 zł79 m² 9 645,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prestiżowe mieszkanie przy Placu Konstytucji. Prestiżowe mieszkanie przy Placu Konstytucji. Znajduje się na ostatnim piętrze siedmiopiętrowej kamienicy z 1950 roku. Budynek jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Stare Miasto,Warszawa

914 000 zł61 m² 14 984 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Idealne na wynajem krótkoterminowy! Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Śródmieściu, jedna z lepszych lokalizacji w stolicy. Ścisłe centrum miasta, bliskość Traktu Królewskiego, obydwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

679 000 zł69 m² 9 840,58 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesny apartament na bliskiej Woli. Informacje ogólne: na sprzedaż nowoczesne,przestronne 3pokojowe mieszkanie z duża loggia w bardzo dobrej lokalizacji. Apartament znajduje się na 5 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia niewielkie, przytulne mieszkanie usytuowane na bliskiej Woli, przy Skwerze Wyszyńskiego (dwa przystanki do ścisłego centrum). Na powierzchni 20,3m2 mieści się ustawny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

179 000 zł29 m² 6 172 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie Kawalerka o pow. 29 m2 z dużymi oknami i ogródkiem! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

240 000 zł31 m² 7 734 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

450 000 zł48 m² 9 387 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Muranowie. Bardzo dobre połączenie tramwajowe i autobusowe. Bliskość Centrum. W okolicy sklepy, punkty usługowe, centrum handlowe Arkadia oraz liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbiewskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

450 000 zł46 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Dwupokojowe, jednostronne, słoneczne mieszkanie ulokowane na trzecim piętrze w niskiej trzypiętrowej kamienicy wybudowanej z cegły w końcu lat 40-tych położonym na Starym Żoliborzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

515 000 zł48 m² 10 729 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie po wolskiej stronie. Lokal wysoki 2,75m, rozkładowy, dwustronny - okna z mniejszego pokoju i kuchni na stronę północno-zachodnią widok na wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kabaty

Kabaty,Warszawa

550 000 zł57 m² 9 649 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie przy al. Komisji Edukacji Narodowej w budynku apartamentowym wybudowanym w 2006 roku położonym na Ursynowie - Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra. Ciche, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł75 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Bezpieczne mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy w budynku zlokalizowanym w reprezentacyjnym miejscu śródmieścia przy ulicy Chopina (blisko ul. Mokotowskiej, ul. Koszytkowej, al. Róż).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł102 m² 8 814 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy wybudowanej z cegły w 1938 roku położonej w ścisłym Centrum Warszawy. Ciche, bezpieczne, budynek znajduje się w się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł64 m² 8 189 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Klimatyczne mieszkanie na Mokotowie Typ własności: spółdzielcza własnościowa z kw Składa się z 4 nieprzechodnich pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł84 m² 10 595,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne 4 -pokojowe mieszkanie o pow. 84 m2 ( w kw 76 m2 + dodatkowo 8 m2 pokój na antresoli)w pięknej XIX wiecznej kamienicy położonej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Czyste,Warszawa

449 000 zł50 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Woli. Bardzo dobre połączenie tramwajowe i autobusowe. Bliskość Centrum. W okolicy sklepy, punkty usługowe, centrum handlowe Arkadia oraz liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł91 m² 13 736,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przy Trakcie Królewskim przy ulicy Nowy Świat (pomiędzy ulicami Świętokrzyską i Warecką) w ścisłym Centrum miasta w kamienicy wybudowanej z cegły w latach 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji okazja Mieszkanie do odbioru już za pół roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo fajne mieszkanie 2 poziomowe - 85m2 ( 4- pokoje ) Bardzo ładne mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 5 i 6 piętrze budynku na cichym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Zielone Zacisze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

5 500 zł113 m² 48,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4-pokojowy lokal mieszkalny o pow 113,4m2 przy ul. Siennej z przeznaczeniem na biuro, kancelarię prawną, ubezpieczenia, itp. Oddzielne pokoje ok 24,8m2; 12,80m2;,14,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działdowska

Młynów,Warszawa

475 000 zł50 m² 9 443,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie na Woli (młynów) w kamienicy z windą wybudowanej z cegły w 1954 roku, budynek zlokalizowany jest jest blisko ulicy Górczewskiej, więc planowana stacja II linii metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morszyńska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł77 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w genialnej lokalizacji na Sadybie. Słoneczne, przestronne i wygodne na ulicy Morszyńskiej. Lokal jest utrzymany w jasnych barwach. Przestronny i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działdowska

Młynów,Warszawa

489 000 zł50 m² 9 721,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

365 974 zł45 m² 8 094,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio od developera! Bez podatku pcc- 2 %! 0 % prowizji! Bardzo duży wybór mieszkań! Inwestycja położona na skraju rezerwatu przyrody a jednocześnie z doskonałym połączeniem.