dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

625 000 zł35 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu urokliwe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane w doskonałej lokalizacji przy Szczęśliwicach, na malowniczej ulicy Karola Dickensa. Ta niewielka, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

6 500 zł80 m² 81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wygodne, 4 pokoje w idealnej lokalizacji na Woli. Mieszkanie oddalone 11 minut od Metra Płocka. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi czy grupy przyjaciół. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

4 500 000 zł196 m² 23 017,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż penthouse z przepięknym widokiem na Park Kępa Potocka oraz strumyk Łacha Potocka. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Gwiaździstej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lutniowa

Ochota,Warszawa

11 900 zł127 m² 93,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Brief: ochota | Park Szcześliwicki | Lutniowa 25. Apartament o powierzchni 127m2 z ogromnym tarasem, 3 sypialnie, 2 łazienki, pralnia, loggia 8 m2, 2 miejsca garażowe, komórka na wynajem. II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, dwupokojowy apartament na Białołęce przy ulicy Głębockiej 115j Bardzo cicha, zielona i spokojna okolica Komfortowy i wygodny układ pomieszczeń Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

797 000 zł55 m² 14 490,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe świeżo wyremontowane mieszkanie na Przyczółku Grochowskim. Budynek Mieszkanie mieści się na wysokim parterze. Monitoring. Domofon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonych Beretów

Rembertów,Warszawa

820 000 zł65 m² 12 611,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentowane 4 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 65,02m2. Położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku na ul. Czerwonych Beretów. Jest to przytulna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

499 000 zł23 m² 21 696 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż idealnie skomunikowana kawalerka zlokalizowana na Powiślu przy ulicy Tamka Idealne mieszkanie na wynajem jak również do zamieszkania dla siebie Niesamowity widok na panoramę Warszawy Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 660 000 zł83 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 83 m2 znajdujące się na warszawskim powiślu! Oferowane mieszkanie mieści się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stara Ochota,Warszawa

1 195 000 zł64 m² 18 555,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią położone w kamienicy z windą na Starej Ochocie. Wysokie, przestronne i wspaniale doświetlone wnętrze. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

966 000 zł54 m² 17 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie nieruchomość położona na pograniczu Włoch oraz Ursusa przy al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze na kameralnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 020 000 zł45 m² 22 621,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentuję klimatyczne i nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe na warszawskiej Woli przy ul. Ordona 12. Opis nieruchomości: przestronne i bardzo jasne mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Trzypokojowe komfortowe mieszkanie z miłym sąsiedztwem. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zielonym osiedlu. Lokalizacja u zbiegu ulic Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 625 000 zł77 m² 20 994,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny, rozkładowy i bardzo jasny/przeszklony apartament, przemyślany koncepcyjnie i zmieniony w fazie budowy przez dewelopera na moją prośbę. Apartament z 4-pokojowego został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Mokotów,Warszawa

1 770 000 zł69 m² 25 652,20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

penthouse | 2 sypialnie | taras | piękny widok | umeblowane | ciche | garaż Na sprzedaż wyjątkowy apartament na ostatnim piętrze budynku w osiedlu Fort Służew. Doskonała lokalizacja na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

907 000 zł39 m² 22 997 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 39,44 m - 2 pokoje Bokserska Lokalizacja Mieszkanie w świetnej lokalizacji, mokotów Służewiec, ul. Bokserska. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Via Estate przedstawia nowoczesny apartament, urządzony według najnowszych trendów do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Powiślu. Budynek, w którym mieści się apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Śródmieście Północne,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie W śródmieściu, nowa cena. Budynek: 3-piętrowa kamienica wybudowana w 1922 roku. Rozkład pomieszczeń: - 65 m2 powierzchni - salon - sypialnia - łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy pod Rokitną

Żoliborz,Warszawa

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 160M2 apartement Z 3 sypialniami W zielonej części żoliborza budynek: apartamentowiec Mulitico Residence to kameralny budynek z 2003r. z reprezentacyjnym holem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Praga-Północ,Warszawa

439 000 zł36 m² 12 060,40 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bezpośrednio od właściciela! Lokal użytkowy z funkcją mieszkalną, praga Południe! Nieruchomość bez obciążeń prawnych oraz finansowych. Lokalizacja: zamknięte osiedle przy ul. Zamienieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 000 zł41 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

1 015 000 zł65 m² 15 562,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia w ogłoszeniu z innych wykonanych przez naszą ekipę inwestycji - dysponujemy ekipami i możliwością urządzenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

6 000 zł54 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie wyposażony i umeblowany apartament w pobliżu pięknego Parku Szczęśliwickiego. 2 pokoje, oddzielna kuchnia, loggia. Mieszkanie na 3 piętrze 6- piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

913 200 zł54 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30 m2, położone przy ul. Racławickiej 4. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 141,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Posiadam klucze do lokalu, i jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu 08.00 - 22.00. Lokal w którego skład wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

785 000 zł60 m² 13 131,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku (trzy piętra) mieszkalnym w Warszawie - Białołęka. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, glazura; ściany - gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

1 684 500 zł81 m² 20 742,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc *** Metro Wawrzyszew 450 m*** ***metro Stare Bielany 550 m*** stare

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

646 100 zł31 m² 20 916,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Czerniaków,Warszawa

455 000 zł28 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko W maxdom nieruchomości Na sprzedaż kawalerka do adaptacji dla siebie lub najmu 15 min do Centrum Warszawy Uregulowane grunty, brak obciążeń mieszkanie: 1 Pokój, powierzchnia 27,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karabeli

Jelonki,Warszawa

829 000 zł79 m² 10 520,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny, w którym dzieci będą miały swoje osobne pokoje, które będzie zlokalizowane blisko parku, gdzie będzie cicho i spokojnie, ale też komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

1 388 660 zł76 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przystanki komunikacji miejskiej tuż przy budynku. Tramwajem do ścisłego Centrum dojedziesz w 15min. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy z 1936r. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

1 469 000 zł55 m² 26 709,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doskonały apartament w inwestycji Port Praski! rok budowy 2019 55 m2 salon z aneksem kuchennym przestronna sypiania ze strefą do pracy projekt architekta dwustronne całodobowa ochrona nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

880 000 zł60 m² 14 674 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, wspaniałe mieszkanie na sprzedaż - okazja! Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokal słoneczny i bardzo ustawny, wyposażony w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania na Pradze Północ niedaleko Centrum Praskiego Koneser to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul. Siedleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

930 800 zł37 m² 25 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Brazylijskiej na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Mokotów,Warszawa

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia unikalne dwupokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie - cicha oaza w sercu miasta. Mieszkanie znajduje się w nadbudowie przedwojennej kamienicy na Górnym Mokotowie. Bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy dla Państwa do wynajęcia jednopokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche i jasne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3 -piętrowej kamienicy bez windy przy ul. Wilczej w samym sercu Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się.