dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Żytnia

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

548 000 zł61 m² 9 028,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo dobra lokalizacja - Muranów. Jest to trzy pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu na 8 piętrze położone w idealnym punkcje komunikacyjnym na pograniczu Śródmieścia i Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie, w dobrym punkcie komunikacyjnym Okopowa, aleja Solidarności. dwa przestronne pokoje. mieszkanie ciche okna wychodzą na podwórze. teren jest chroniony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

575 000 zł61 m² 9 426,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania doskonale zlokalizowane, wygodnie rozplanowane i sympatycznie urządzone mieszkanie 61 m kw. w okolicy ścisłego centrum Warszawy. Blisko do metra, na Starówkę czy nad Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

548 000 zł61 m² 8 983,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Śródmieście / wola Funkcjonalne mieszkanie 3 -pokojowe w okolicy ścisłego centrum Warszawy. Na powierzchnię 61 m2 składają sie: - pokój dzienny o pow 28 m2 z wyjściem na 10,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł61 m² 8 983,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W centrum, dwie łazienki, garaż, balkon Do sprzedania doskonale zlokalizowane, wygodnie rozplanowane i sympatycznie urządzone mieszkanie 61 m kw. w okolicy ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

370 000 zł54 m² 6 837,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Bliska wola / żytnia /młynarska / dwustronne / okazja! Mieszkanie dwupokojowe 54,11 m2 zlokalizowane miedzy ul. Żytnia i Górczewską na 4/6 piętrze w bloku z cegły (z windą) wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam odwiedzających. Zainteresowanych zapraszam do oglądania w tygodniu. Mieszkanie na bliskiej Woli, ul. Żytnia 18, pół godzinki piechotką do centrum. Świetnie skomunikowane , bogate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu mieszkanie, które może stać się prawdziwym apartamentem. Można zakupić je jako inwestycję pod wynajem. Mieszkanie ma 48m2, jest dwustronne. Okna są duże przez to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

362 000 zł43 m² 8 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

42.4 m2 po kapitalnym remoncie i rearanżacji. Obecnie mieszkanie składa się z dużego salonu oraz otwartej kuchni z pełną zabudową (lodówka, kuchnia gazowa z piekarnikiem, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 871 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie w Warszawie w budynku z 2000r należącego do zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej "strop" przy ul Żytniej, na 8 piętrze w budynku 11 piętrowym, o pow. 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Funkcjonalne, przestronne 4 pokojowe mieszkanie 85m2 na bliskiej Woli, w pobliżu rogu ul. Młynarskiej i Żytniej. Cztery pokoje: 24m2, 12m2, 11m2,11 m2. Kuchnia widna 10m2 połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Żytniej 13. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

412 026 zł48 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Budynek apartamentowy na bliskiej Woli. Inwestycja dla osób ceniących sobie wygodę, luksus, a przede wszystkim tzw. warszawskie tętno życia. Poza ogólnodostępnym tarasem położonym na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania nowoczesny trzypokojowy apartament o powierzchni 120m2 zlokalizowany w samym centrum Warszawy-okolice ul.Żytniej i Al.SolidarnościPołożony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2- pokojowe mieszkanie mieszkanie w budynku z 2000 r. w doskonałej lokalizacji, idealne połączenie z Centrum. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Żytniej (bliska Wola)! Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. Składa się z salonu (z którego jest wyjście na balkon), sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

370 000 zł54 m² 6 837,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.72m2(3 pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka oraz balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane.Do mieszkania przynależne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

420 000 zł52 m² 8 072,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

1528/1245/oms 3-pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni użytkowej 52,03m2. Lokal usytuowany jest na parterze 3-piętrowego bloku. - pokój (21m2), na podłodze panele, z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł71 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe w centrum Warszawy.Do dyspozycji najemcy kompletne wyposażenie pokoi, kuchni i łazienki.( meble do spania,pralka, kuchenka mikrofalowa, płyta elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bloku z 2000 roku przy ul. Żytniej. Pokoje 34 i 17m2, w pełni wyposażona kuchnia (zmywarka), duża łazienka (prysznic) i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł71 m² 8 295,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w Centrum Warszawy. 7 piętro w budynku 10 piętrowym z 2000 roku. Mieszkanie w stanie dobrym. Salon z aneksem kuchennym i 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne 2 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, gabinetu i widnej kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł46 m² 7 004,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Woli. 1 piętro w budynku 3 piętrowym. Własność, bez obciążeń.Mieszkanie ciche, słoneczne. Widna, oddzielna kuchnia.Duży pokój przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Śródmieście,Warszawa

985 000 zł144 m² 6 840,28 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Okazja cenowa. Apartament 144 m2, 4 pok. z garazem / 6930 zl /m2/! w apartamentowcu przy ul. Żytniej 13. Osiedle zamkniete z calodobowa ochroną. Mieszkanie z dwoma , niezaleznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na warszawskiej Woli ( od września) - ul. Żelazna, 20 minut do centrum. Zamknięte osiedle strzeżone. W bliskiej okolicy znajdują się punkty usługowe, sklepy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł71 m² 8 309,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia na pograniczu Śródmieścia i Woli przy ul. Żytniej. 2 pokoje z widna oddzielną kuchnią, przestronne , ciche mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

318 000 zł46 m² 6 853,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dobra Lokalizacja wola Mieszkanie 46 m 1 piętro w budynku 3 piętrowym. Mieszkanie do remontu -możliwość własnej aranżacji (ścianki działowe ) Budynek jest remontowany(wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Woli-Młynów! Mieszkanie o powierzchni 68 m2 usytuowane na parterze w 6-piętrowej powojennej kamienicy. Uroczy lokal jest po remoncie i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Bardzo ładne dobrze doświetlone / okna na południe i zachód / mieszkanie w cichej i zielonej. Wybudowane w 1952r. z cegły, piętro 5 z 7, gruntownie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo słoneczne i rozkładowe. W bardzo dobrym stanie technicznym. W pokojach parkiet dębowy, w kuchni i hollu gress. Kuchnia jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

4 500 zł94 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealny adres na biuro, kancelarie, gabinet. Wysokość od 3-5 M bardzo dobra lokalizacja (ul. Żytnia przy żelaznej). Miejsce postojowe. Ochrona 24h. Bardzo ciekawe mieszkanie dwupoziomowe na ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

415 000 zł44 m² 9 431,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po generalnym remoncie w budynku z cegły. W pełni wyposażone i przygotowane do zamieszkania. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, łazienki z wanną i kabiną prysznicową, przedpokoju, sypialni i balkonu. Standard: wysoki. Budynek apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z małym balkonem na pierwszym piętrze, przy ulicy Żytniej, pomiędzy Młynowską a Karolkową. Budynek z dala od ulicy otoczony drzewami. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Żytniej 16, bliska Wola. Powierzchnia 65 m2, piętro 6/10, 2010 r. Osiedle zamknięte, w budynku ochrona, monitoring. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane przy ul. Żytniej na warszawskiej Woli. Blok z lat 50-tych utrzymany w idealnym stanie (po renowacji), położony z dala od ruchliwej ulicy, częściowo.