dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Żytnia

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

4 500 zł94 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe; na cele mieszkalne lub pracownię/biuro; nowoczesny apartament Z antresolą, 94 mkw, salon przestrzeń otwarta około 55 mkw, otwarty aneks kuchenny, wc oddzielne, 2 łazienki, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokoje + dwie łazienki + kuchnia, mieszkanie umeblowane 4 piętro + balkon + garaż. Nowy budynek. W mieszkaniu znajduje się pralka, zmywarka, telewizor, kino domowe, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 900 zł85 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 85 m2 z dużym balkonem na osiedlu Kercelak. Osiedle zamknięte,strzeżone z placem zabaw dla dzieci. Kuchnia w pełni wyposażona- zmywarka, stół ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 650 zł65 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, strzeżone osiedle (kercelak na Woli). Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, toaleta oraz wygodny garaz na poziomie -2. Mieszkanie w pełni wyposażone t/j agd/rtv (LCD, kino domowe) Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 900 zł102 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie częściowo umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Do wynajęcia również miejsce postojowe w parkingu podziemnym (dodatkowo płatne). Duży salon, z otwartą kuchnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pok, balkon i miejsce postojowe - garaż podziemny, przestronne - duża łazienka i balkon, ciche, 5 piętro, osiedle strzeżone, brak łóżka i zestawu wypoczynkowego oraz tv opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i jasne mieszkanie na Woli w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, 2 sypialnie, salon oraz zamknięta, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, składające się z salonu z kuchnią z pełnym wyposażeniem agd (22m2), dwóch sypialni (10m2 i 12m2), dużej łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Niezwykle ciekawie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli - ul. Żytnia. Wnętrze zdecydowanie dla zakochanych w kamienicach i szukających wyjątkowo starannie odrestaurowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bloku z 2000 roku przy ul. Żytniej. Pokoje 34 i 17m2, w pełni wyposażona kuchnia (zmywarka), duża łazienka (prysznic) i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł85 m² 37,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyposażenie: umeblowane lub nie (do uzgodnienia), pełne wyposażenie kuchni (lodówka, zmywarka, meble w zabudowie, bar), szafy wnękowe w hallu i sypialni, główne atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 650 zł70 m² 37,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio od 01.07.2015 komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, zlokalizowane na granicy Woli i Śródmieścia przy ul. Żytniej 13. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł86 m² 37,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5 mkw usytuowane na VII piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla przy ul. Żytniej (bliska wola/centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie, 2 pokojowe (34 i 17m2), w pełni wyposażona kuchnia (zmywarka), duża łazienka (prysznic) i przedpokój. Osiedle monitorowane, ochrona, blok z 2000r. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 8 piętrze budynku przy ul Żytniej. Powierzchnia mieszkalna 62m2. Blisko osiedla znajdują się liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

389 000 zł46 m² 8 410,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dobra oferta! Dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie w 2009 roku. W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje, okna nowe pcv. W pokojach oraz przedpokoju na podłodze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 100 000 zł144 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania piękne, rozkładowe mieszkanie przy ul. Żytniej, na 2 piętrze, z windą (na piętrze tylko jedno mieszkanie), z dwoma osobnymi wejściami (ścianka k-g dzieli lokal na 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

482 000 zł64 m² 7 590,55 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie przy ul. Żytniej, składające się z 2 pokoi (jeden z aneksem kuchennym), łazienki i garderoby, na 2 piętrze (z windą). Ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

607 000 zł81 m² 7 493,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Żytniej, w nowoczesnym budownictwie, na 2 piętrze z windą. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki z oknem, sypialni, salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna oferta, świetna lokalizacja. Przestronne, widne mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 62 m2 usytuowane na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. - pokój 32 m2 na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

827 000 zł68 m² 12 161,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta. Przepełnione słońcem, wyposażone w klimatyzację i system Inteligentnego Domu. Po przeróbkach podwyższających standard w 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie bardzo ładne, słoneczne, ustawne. W pełni umeblowane i wyposażone - rtv, agd. Położone w nowym budynku w Centrum Warszawy - 2 przystanki do Pl. Bankowego i stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

350 000 zł43 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie własnościowe 43m2 w Warszawie, na ulicy Żytniej, na 2 piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Budynek z lat 50tych, po całkowitym remoncie zewnętrznym, jak i również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 990 zł94 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia:owoczesny apartament z antresolą. Trzy pokoje (w tym spory salon z aneksem kuchennym), antresola (20 m2), pokój, przedpokój, 2 łazienki, osobna toaleta, ogród zimowy (8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

394 000 zł46 m² 8 565,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie na Woli.Mieszkani zostało gruntownie wyremontowane w 2009r., pomieszczenia mają 2,8m wysokości, co daje wrażenie większej powierzchni. Okna wychodzą na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia:2pokojowe mieszkanie ,o powierzchni 65m.Lokal swieżo po remoncie,brak łóżka i zestawu wypoczynkowego oraz TV (możliwość doposażenia),wszystkie pomieszczenia jasne ,lokal przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek i okolica: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 7 piętrowego budynku, budynek został całkowicie odnowiony, zainstalowano nowe windy w okolicy znajduje się park Moczydło oraz park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 300 zł74 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny apartament z trzema rozkładowymi pokojami zlokalizowany w Centrum, przy ulicy Żytniej - rewelacyjny punkt komunikacyjny! Na powierzchnię 74 m2 składają się: * trzy niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie, 2 pokojowe 62 m2 na Woli przy ul. Żytnia. Salon połączony z kuchnią Duża sypialnia W pełni wyposażona kuchnia z oknem, w kuchni jest zmywarka Duża łazienka (prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

189 000 zł20 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna zadbana kawalerka, w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli. Zaciszne miejscu na ul. Żytniej okno na zachód od strony podwórka. Mieszkanie usytuowane na 2/3 piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie 2 pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta, dwa przystanki tramwajowe od metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 72 mkw, świeżo po remoncie, usytuowane na VIII piętrze w 10 piętrowym bloku, na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla przy ul. Żytniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 100 zł86 m² 36,26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wola - mirów 3 pokoje Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na bliskiej Woli, u zbiegu ul. Żytniej i Okopowej. Pokoje ok. 24, 13 i 12 m2. Kuchnia osobno, widna ok.10 m2. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w bloku z 2000 roku przy ul. Żytniej. Pokoje 34 i 17m2, w pełni wyposażona kuchnia (zmywarka), duża łazienka (prysznic) i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł62 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle strzeżone, w centrum miasta, budynek o niebanalnej nowoczesnej architekturze, posiada dobrą lokalizację, komunikację (a,T) - 5 min do metra. W pobliżu rozbudowana infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 900 zł85 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia:3pokojowe mieszkanie ,o powierzchni 85m na Warszawskiej Woli.Kuchnia w pełni wyposażona- zmywarka, stół , krzesła.W salonie kanapa, fotel i ława. W sypialni łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

340 000 zł44 m² 7 773,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu parku Moczydło. Wysoki parter. Pokoje: 19.70 i 9m2, kuchnia otwarta z oknem 6,04 m2, przedpokój 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

779 000 zł85 m² 9 164,71 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładne, trzypokojowe mieszkanie, w wysokim standarcie wykończenia. Do mieszkania przynależne jest miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz.