dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Zwycięzców

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje, na Saskiej Kępie w wysokim standardzie, dostępne od zaraz. Rewelacyjna lokalizacja w centrum zielonej Saskiej Kępy, w pobliżu malowniczego Parku Skaryszewskiego, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, nowocześnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2008 roku na Saskiej Kępie. Ciche, umeblowane (część mebli w zabudowie m.in. 3 wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym strzeżonym apartamentowcu .1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W mieszkaniu znajduje się wygodna garderoba. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe, rozkładowe, słoneczne mieszkanie, do odświeżenia, w doskonałym punkcie Saskiej Kępy Okna nowe, wychodzą na południe i na wschód, jest balkon,piwnica. Na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

315 000 zł30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przestronna kawalerka po generalnym remoncie. Znajduje się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku. Cicha, spokojna i zielona okolica to szansa znalezienia wytchnienia od miejskiego zgiełku pozostając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum zielonej i zacisznej Saskiej Kępy, w pobliżu malowniczego Parku Skaryszewskiego, w budynku są delikatesy Alma,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

440 000 zł51 m² 8 627,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W naszej ofercie mieszkanie o pow. 50,80 m2 na Saskiej Kępie! Oferowane mieszkanie posiada 2 pokoje (+ kuchnia i łazienka) z balkonem na 1 piętrze. Budynek 4 kondygnacyjny z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na zielonej, urokliwej Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 r. Mieszkanie zostało wyremontowane w 2009 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

315 000 zł30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Piękne, słoneczne i ciche mieszkanie 1-pokojowe o pow. 30 m2 na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z lat 60. przy ulicy Zwycięzców na Saskiej Kępie. Lokal z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Praga Płd,Saska Kępa, 2pk,46m,8/10 1970r. Dwupokojowe mieszkanie, remont w 2009 r., wymaga jedynie odświeżenia,drzwi antywłamaniowe firmy Gerda. Podłoga w pokojach- panele, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

897 000 zł78 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na wysokim 1 piętrze bardzo dobrze usytuowanego budynku w sercu Saskiej Kępy. Mieszkanie: lokal składa się z dużego bardzo jasnego salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

960 000 zł85 m² 11 334,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Saska Kępa. Mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Saskiej Kępy (róg Francuskiej i Zwycięzców) w apartamentowcu z ochroną. Bardzo ładne i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

897 000 zł78 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

ul.ZWYCIĘZCÓW FRANCUSKA/PL. Przymierza 3-y pokojowe mieszkanie o pow.78 m2 znajduje się na 1-m piętrze w 6-o piętrowym budynku z 2001 r. wyb udowanym przez Exbud Skanska. Jest winda!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. - salon o powierzchni 16,5m2 - Sypialnia 11m2 z wyjściem na balkon, - samodzielna i widna kuchnia ~10m2 - Łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

482 000 zł51 m² 9 450,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

ul. Zwycięzców 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1960 r., cegła. Brak windy. Wysokość mieszkania 280 cm. Powierzchnie pokoi wynoszą: 20 m2, 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł85 m² 11 752,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. - salon o powierzchni 27,7m2 - na podłodze deska barlinecka, wyjście na loggię, klimatyzacja. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ul. Międzynarodowa 2-u pokojowe mieszkanie o pow.38 m2 znajduje się na 2-m piętrze w 10-o piętrowym budynku z 1970 r.do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest jednostronne,jasne .Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

1 pokój, apartamentowiec, 40m2, saska Kępa, 1850zł Parametry ogólne: mieszkanie typu studio o powierzchni: 40m2, piętro 8 w 8 piętrowym budynku. Wydzielona część sypialna, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczne i ciche mieszkanie z pełnym wyposażeniem w cenie. Na podłodze parkiet dębowy, aneks sypialny z ukrytą we wnęce dużą szafą. Kuchnia osobna również z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ul.Zwycięzców 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 znajduje się na 8-m piętrze w 10-piętrowym budynku z 1970 r. Mieszkanie dwustronne. Nowe okna pcv wychodzą na płd i wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Stara Saska Kępa to dzielnica o ciekawej historii i wyraźnym klimacie naznaczonym przez wybitnych artystów, jej dawnych mieszkańców. Dotyczy to również sprzedawanego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł85 m² 11 752,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Saskiej Kępy (róg Francuskiej i Zwycięzców) w apartamentowcu z ochroną. Bardzo ładne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

1 300 zł62 m² 20,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta idealna dla studentów - Do wynajęcia 2-poziomowy apartament przy ulicy Zwycięzców na Saskiej Kępie, w pełni umeblowany i wyposażony, oświetlony, wysoki standard, o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od już 2-pokojowe przytulne i unikalne mieszkanie kamienicy w centralnym punkcie Saskiej Kępy. 2 pokoje z funkcją spania, świeżo po remoncie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

589 000 zł50 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w Warszawie Saska Kępa 2 pokoje 49,6 m2 4 piętro/5 balkon Apartamentowiec z 2008 roku z windą Mieszkanie bardzo słoneczne z oddzielną widną kuchnią w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i unikalne mieszkanie kamienicy w centralnym punkcie Saskiej Kępy. 2 pokoje z funkcją spania, świeżo po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Praga Południe, saska Kępa. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składające się z 2 pokoi położone na piątym piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 017 000 zł85 m² 12 007,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

959 000 zł85 m² 11 282,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Saska Kępa. Ul. Zwycięzców 3 Pokoje 85 mkw na Pradze Południe. Mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

482 000 zł51 m² 9 450,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Saska Kępa. Ul. Zwycięzców 2 Pokoje 46 mkw na Pradze Południe. Lokal składa dwóch niezależnych pokoi (17 i 8m2), widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 600 000 zł135 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania z tarasem, w apartamentowcu z ochroną i parkingiem, w pobliżu metra, w sercu Saskiej Kępy - ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 51m na Saskiej Kępie ul. Zwycięzców na ivp. Widna duża kuchnia w pełnej zabudowie (lodówka, piekarnik, płyta gazowa, pralka, okap), przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią i oddzielną toaletą wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane. W kuchni: lodówka, zmywarka, mikrofalówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na zielonej, urokliwej Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 r. Mieszkanie zostało wyremontowane w 2009 r., obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców róg Międzynarodowej. Mieszkanie położone na 3-cim piętrze. Budynek z 2001 roku z windą. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rewelacyjna lokalizacja w centrum zielonej Saskiej Kępy, w pobliżu malowniczego Parku Skaryszewskiego, na parterze delikatesy Alma, w okolicy praktycznie pełna infrastruktura potrzebna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie 50m2, do wynajęcia na Saskiej Kępie. Dodatkowo w cenie miejsce parkingowe w podziemnym garażu oraz komórka lokatorska. Możliwość podłączenia światłowodu Orange.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na saskiej kępie. Świetna komunikacja z centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Miejsce postojowe.