Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na woli. Ul. Zawiszy 16. Wysoki standard. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Salon (ok. 21 m2) częściowo połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

7 400 zł120 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4pokojowy. 120 m2, ul. Zawiszy, wola. Bardzo elegancko wykończony apartament na bliskiej Woli z wieloma ciekawymi rozwiązaniami jak tv w kuchni, instalacja do projektora, "gwieździste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament dwupokojowy na Woli przy ul. Zawiszy. Osiedle z 2008 roku, ogrodzone i monitorowane, latem hamaki na patio. Mieszkanie calkowicie odswiezone, 4 pietro. Salon polaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo dobrze skomunikowane trzypokojowe mieszkanie w przyjaznej okolicy przy ul. Zawiszy. Mieszkanie posiada wysoki standard wykończenia i ma funkcjonalne rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawiszy, wybudowane przez Dom Development, bardzo rozkładowe, składa się z salonu częściowo połączonego z kuchnią (w każdym pomieszczeniu osobne okna),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, umeblowane mieszkanie w przyjaznej okolicy (bardzo dobrze skomunikowanej z resztą miasta). Mieszkanie posiada wysoki standard wykończenia i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Zamknięte, strzeżone i kameralne osiedle z placykami zabaw, strumykiem, zielenią. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

500 000 zł60 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie ok.60m2, OSTATNIE 8 piętro więc bardzo dobry widok, SŁONECZNE, czynsz ok.480zl, strony wschód-zachód, duże drzwi na duży balkon ok.8m2, winda, dom z cegły rok 2008, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

650 000 zł59 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe nowe, nie używane jeszcze mieszkanie położone na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008r. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, łazienka i kuchnia umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zawiszy a Warszawskiej Woli.Na 3 piętrze. Do wprowadzenia od 4 maja 2015r. Wysoki standard wykończenia i kompletne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji na Woli przy ul. Zawiszy. Zamknięte, strzeżone i kameralne osiedle z placykami zabaw, strumykiem, zielenią. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w osiedlu z 2008 roku, ogrodzone i monitorowane, latem hamaki na patio.Mieszkanie calkowicie odswiezone, 4 pietro. Salon polaczony jest z kuchnia, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

620 000 zł58 m² 10 598,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z widną, oddzielną kuchnią, wygodny szeroki przedpokój, duża łazienka. Mieszkanie dwustronne, z salonu wyjście na balkon 10m, kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

355 000 zł47 m² 7 489,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku z 1963 roku. W skład mieszkania wchodzą; pokój o powierzchni 15,4 m2 pokój o powierzchni 10,2 m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawiszy, wybudowane przez Dom Development, oddane do użytku w 2008 roku. Mieszkanie bardzo rozkładowe, składa się z salonu częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 44 m2 2pokojowe przy ul. Zawiszy, wola. Mieszkanie jest komfortowo umeblowane i wyposażone. Kuchnia otwarta na salon, wyposażona w lodówkę, płytę grzewczą, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Woli, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest komfortowo umeblowane i wyposażone. Rozkład: * kuchnia otwarta na salon - lodówka, płyta grzewcza, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja na Woli przy ul.Zawiszy,bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska,dojazd do Centrum zajmuje 10 do 15 minut.Pełna infrastruktura na terenie osiedla są sklepiki,restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 990 zł99 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże rozkładowe czteropokojowe słoneczne mieszkanie. W pobliżu przystanek tramwajowy, autobusowy ( 13, 20, 23, 24, 103, 186, 414, 102, 136, n45, n95). Stacja skm: km9, s9. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 250 zł83 m² 39,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Trzypokojowe,przestronne mieszkanie na warszawskiej Woli. Duży salon z kuchnią i jadalnią (łącznie 36m2), 2 sypialnie (14m2 oraz 12m2), łazienka/pokój kąpielowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne nowoczesne mieszkanie, blisko centrum Warszawy na komfortowym osiedlu mieszkaniowym. Mieszkanie rozkładowe w nowym budownictwie na osiedlu strzeżonym z dużym balkonem idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowe mieszkanie na Woli. Mieszkanie zadbane, w pełni wykończone, zabudowa kuchni w cenie. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym 23,5 m2 sypialnia 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

1 450 zł26 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękną kawalerkę na bliskiej Woli! Koszt: 1450zł W cenie najmu czynsz administracyjny opłacany przez Właściciela (zawiera zaliczki na co i wodę). Dodatkowo płatny jedynie prąd wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia:3pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli.Wszystkie pokoje w pełni umeblowane ,z każdego pokoju wyjście na taras(48m)Mieszkanie rozkładowe ,bardzo widne.Wynajem 2800 zł + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

215 000 zł26 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Umeblowana, meble kuchenne w zabudowie i sprzęt agd gratis. Na 26m znajduje się pokój z aneksem kuchennym (nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w nowym budynku, na zamkniętym osiedlu z ochroną. Salon 23 m połączony z kuchnią 14m, otwarty przedpokój 9m. 2 sypialnie po 13m, łazienka 6m, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na bliskiej Woli na ul. Zawiszy. Nowy blok z 2008 roku z garażem. Dwa osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

540 000 zł58 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

|Polecam ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,50 m2 z pięknym widokiem na centrum Warszawy! Mieszkanie usytuowane na 6-tym piętrze w 7 piętrowym budynku z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Zawiszy. Mieszkanie posiada wysoki standard wykończenia i ma funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń. Składa się z:. salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 400 zł59 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja na bliskiej Woli przy ul.Obozowej, bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska,szybki dojazd do Centrum.Pełna infrastruktura,na terenie osiedla znajdują się sklepy i wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, częściowo umeblowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zawiszy, inwestycja Dom Development w 5-piętrowej części bloku (druga część bloku - 7-piętrowa - blok kaskadowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 400 zł82 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 82 m2 w apartamentowcu z 2008 roku. Trzy pokoje. Jest balkon i drzwi antywłamaniowe. Kuchnia jest widna i w pełni wyposażona. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wszechstronne 2pokojowe mieszkanie 56m2 w nowym budownictwie(2007r.) na warszawskiej woli. Składa się z : salonu z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie niezbędne nowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 000 zł79 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w pełni umeblowane i wyposażone. Salon, dwie duże sypialnie, kuchnia, łazienka i wc. Duży 7,5m balkon. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Eleganckie, funkcjonalne i przytulne mieszkanie na Woli w zamkniętym osiedlu wybudowanym 2007r przez firmę Budimex. Doskonała lokalizacja - blisko Wola (młynów). Niedaleko: C.H. Arkadia, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Osiedle zamknięte i strzeżone. Mieszkanie znajduje się na 7 z 8 pięter. Przestronny lokal /52m2/ wykończony w wysokim standardzie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Świeżo odmalowane mieszkanie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieści się na 2 piętrze w nowym, 8-piętrowym budynku z 2005 r. Składa się z: * salonu z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

599 000 zł84 m² 7 130,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 84m2 w budynku z 2009 roku położonego na Woli. .Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje,widną kuchnię,dwie łazienki oraz 7m2 taras.Zadbadne ,chroninone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

219 000 zł26 m² 8 531,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1963

Elżbieta Tarkowska Mieszkanie w budynku z cegły, po generalnym remoncie, składające się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, balkonu. W budynku została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 100 zł84 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy Państwu do zaoferowania nowe, bardzo ładne mieszkanie 84 m2, ciche, położone w zacisznym miejscu na Woli. Znajduje się na 4 piętrze. Dobrze skomunikowane: bardzo blisko linii tramwajowej.