dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Zajączka

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle na ulica Zajączka, w cenie basen, siłownia, sauna, garaż. Najemca nie płaci odrębnie żadnych opłat (poza tv) i opłat za prąd bezpłatny doradca kredytowy więcej ofert na Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł41 m² 16 565,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,35m2 usytuowane na ostatnim 3 piętrze w kamienicy zlokalizowane w sercu Starego Żoliborza. Kamienica odnowiona, z piękną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł45 m² 83,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi już dodatkowych opłat, czynsz najmu 3800 zł obejmuje wszystkie media. Wymagana kaucja. Apartament w budynku Skanska na Żoliborzu, tuż przy metrze Dworzec Gdański. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł42 m² 16 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy ciche, jasne do wprowadzenia 2 pokojowe na Żoliborzu Kamienica z 1950 r, cegła Ekspozycja południowo-zachodnia Wysokość 2,85 m Sypialnia od Parku Piwnica 6 m Klimatyczne wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, 2 pokojowy apartament (58 m2) na Starym Żoliborzu Świetna lokalizacja, która zapewnia wymarzony dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie daje wytchnienie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł34 m² 16 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Urocza kawalerka na Starym Żoliborzu. Ustawny pokój z widokiem na zielone podwórko, widna kuchnia, łazienka z wanną, w przedpokoju szafa. Mieszkanie kilka lat po remoncie. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł39 m² 14 615 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Housing Market przedstawia Państwu bardzo ciekawe mieszkanie w rejonie warszawskiego Starego Żoliborza. Mieszkanie ulokowane jest w domu z 1963 roku wybudowanego z cegły. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie na 4. piętrze, w 4. piętrowym budynku z lat 60 w dzielnicy Żoliborz, generała Józefa Zajączka 23. Bardzo dobra oferta osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł35 m² 14 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zobacz vivainvest pl unikalne oferty - okazje - obniżki Oferujemy do sprzedaży kameralne i kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu usytuowane w niskim budynku w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł41 m² 16 565,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne wysokie mieszkanie dwupokojowe, pięknie położone w sercu Żoliborza, dwa kroki od parku Cytadela i stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie idealnie nadaje się dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł41 m² 16 565,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz klimatycznego mieszkania o ustawnym rozkładzie w modnej dzielnicy? Lubisz korzystać z uroków miejskiego życia? A może zamierzasz zainwestować w mieszkanie na wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

424 000 zł25 m² 16 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

*Wyłącznie u nas* Szukasz gotowej kawalerki na Starym Żoliborzu? Zależy Ci na zamykanym osiedlu i cichej, zielonej okolicy? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

424 000 zł25 m² 16 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2, - księga wieczysta, - cicha okolica, - ustawne, - na I piętrze w bloku 4 piętrowym, - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 950 000 zł108 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Opis nieruchomości Apartament na Żoliborzu Apartament na Starym Żoliborzu. Prestiżowa lokalizacja, cicha i spokojna okolica, okolice metra Warszawa Gdańska. Wyjątkowa oferta dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 184 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 48M2, 2 pokoje żoliborz, ul.GEN .ZAJĄCZKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie zlokalizowane 10 minut pieszo do metra Dworzec Gdański. Niecały kilometr do centrum handlowego Westfield Arkadia. Miejsce interesujące na zakup do dalszego wynajmu lub na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe 38 m2, księga wieczysta, ciche, ustawne, na I piętrze w bloku 4 piętrowym, widna kuchnia, łazienka z oknem, balkon (loggia), piwnica, podwórko ogrodzone. 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

500 000 zł35 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować, kameralne mieszkanie 35 m2, na zielonym pełnym uroku warszawskim Żoliborzu. Stary Żoliborz to jedna z prestiżowych lokalizacji Warszawy. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

504 000 zł35 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu w pobliżu Arkadii. Lokal jest dwustronny ( Wschód i Zachód) do odświeżenia, bądź własnej aranżacji. Składa się z salonu z balkonem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

400 000 zł24 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka 24M2, ul.GEN .ZAJĄCZKA (Warszawa, Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

400 000 zł24 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż przytulne i świetnie zlokalizowane studio na warszawskim Żoliborzu. Blisko do metra: dworzec Gdański, tramwaje i autobusy. Nie ma problemu z miejscem parkingowym. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronne czteropokojowe mieszkanie z dostępem do basenu i siłowni w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowocześnie umeblowane i wyposażone, znajduje się w zadbanej kamienicy na zielonym starym Żoliborzu. Duży, widny pokój, z ładnym widokiem. Oddzielna, widna, obszerna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Wyposażone jest w pralkę, lodówkę i zmywarkę. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i p.pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 750 zł27 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem, położone na Starym Żoliborzu przy ulicy gen. Zajączka, umeblowane i wyposażone. Bardzo ciche, spokojne i słoneczne znajdujące się na ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

3 450 zł54 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy 2 pokojowy apartament z basenem I siłownią, wykończony w wysokim standardzie. Apartament odświeżony w sierpniu 2020 roku, łącznie z najnowszym sprzętem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

362 000 zł26 m² 13 660,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 26,5m2, usytuowane na 2 piętrze w 9 piętrowym bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Józefa Zajączka. Budynek po remoncie, instalacje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatem na strzeżonym ,pełnym zieleni osiedlu z basenem i fitness dla mieszkańców.Mieszkanie ciche,kameralne na ostatnim piętrze z niekrępującym widokiem i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 46m2 składa się z salonu z wydzieloną opcją sypialnianą , widnej kuchni, przedpokoju, łazienki i balkonu. Standard Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam kameralne, ciche, słoneczne mieszkanie 3 pok. (37m) z balkonem (1m) na 2 piętrze - 4 piętrowego budynku położone na Żoliborzu przy ul. Generała Zajączka 17. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

4 600 zł56 m² 81,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga!cena promocyjna 4700,00 zł. przez pierwsze 3 miesiące najmu. Potem cena 5000,00 zl. Rozkład Apartament składa się z przestronnego salonu połączonego z częścią kuchenną, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

2 900 zł54 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Zajączka. Mieszkanie zostało poddane gruntownemu remontowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy elegancki apartamencik 2 pokojowy( 44m) zlokalizowany w prestiżowej części zielonego Żoliborza przy ul. gen. Zajączka Mieszkanie znajduje się na terenie zamkniętym z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

534 000 zł38 m² 13 979,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przestronne, klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu przy ul.Zajączka. Powierzchnia 38,2 m 2, jeden pokój z dużą wnęką gdzie z możliwością wydzielenia sypialni, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł108 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Agencja Tandem Home iq wynajmie przestronny apartament na Żoliborzu na ulicy Gen. Zajączka 11c. Mieszkanie jest na ostatnim piętrze z przestronnym tarasem na osiedlu z basen i siłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

310 000 zł23 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy ul. gen. J. Zajączka 17 - idealnie skomunikowane z pełna infrastrukturą handlową i kulturalną, parkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

6 000 zł130 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak