dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Wspólna

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sympatyczne 2-pokojowe, bardzo przestronne i wygodne mieszkanie w samym sercu miasta (ul. Wspólna przy Emilii Plater). Usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy zaskakująco ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na biuro , gabinet itp. Zlokalizowany w samym Centrum Warszawy bardzo blisko ulicy Marszałkowskiej. Lokal w doskonałym stanie, przeszedł kapitalny remont na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

514 436 zł41 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie w nadbudowie kamienicy przy ulicy Wspólnej. Mieszkanie składa się z: 1. Salonu z aneksem kuchennym: 23,89 m2 2. Łazienki: 3,62 m2 3. Sypialni: 9,25 m2 4. Korytarza: 4,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

479 412 zł39 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie w nadbudowie kamienicy przy ulicy Wspólnej. Mieszkanie składa się z: 1. Salonu z aneksem kuchennym: 20,94 m2 2. Łazienki: 4,02 m2 3. Sypialni: 9,61 m2 4. Korytarza: 4,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie 1 pokojowe 32m2 przy ulicy Wspólnej 35 na Śródmieściu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia, śródmieście na ulicy Wspólnej (metro Centrum, pałac Kultury, dworzec Centralny, politechnika 400M). Idealne dla singli lub pary. Kamienica znajduje sie w oficynie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

255 000 zł23 m² 11 283,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Wspaniała lokalizacja - kawalerka W centrum warszawy Mieszkanie idealnie ciche i widne (z oknami wychodzącymi na podwórko), po generalnym remoncie, mieszczące się w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

485 000 zł59 m² 8 220,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wspólna - śródmieście - 59m2 - 485000zł Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Wspólnej. Lokal znajduje się w starej kamienicy z cegły, położony jest na 4 piętrze (nie ma windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Kuchnia otwarta na duży, trzydziestometrowy salon. Oddzielna sypialnia (15m2). Do mieszkania przynależy 10 - metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł97 m² 9 240,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atrakcyjna oferta! mieszkanie W kamienicy Z 1900 roku! Mieszkanie po remoncie. W lokalu wymienione piony wodno kanalizacyjne oraz co, instalacja elektryczna, w mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 125 000 zł109 m² 10 308,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z 1900 roku. Wysokość 3,4m! Na sufitach sztukateria, w przedpokoju i gabinecie oryginalna czerwona cegła. Na podłodze oryginalny parkiet. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 59,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, samo Centrum a przy tym cicho i kameralnie. Lokal mieści się na pierwszym pietrze, w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

637 000 zł57 m² 11 175,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie ,o powierzchni 57m w idealnej lokalizacji.Mieszkanie składa się z 2 pokoi widnej, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie wysokie ponad 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia:2pokojowy apartament w Warszawskim Śródmieściu.Sypialnia: podwójne łóżko, biurko, 2 nocne stoliki Łazienka: umywalka, wanna, pralka Toaleta: oddzielna Salon: sofa rozkładana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł109 m² 8 990,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie z pięknym widokiem w Centrum miasta. Mieszkanie mieści się na dwóch kondygnacjach. Można je podzielić na dwa. Został przeprowadzony remont. Wymieniono instalacje, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia, śródmieście na ulicy Wspólnej (metro Centrum, pałac Kultury, dworzec Centralny, politechnika < 400M). Idealne dla singli lub pary. Kamienica znajduje sie w oficynie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (46 m2) w Centrum. Mieszkanie w pełni wyposażone, rozkładowe. W lokalu wyjątkowo cicho i spokojnie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

418 999 zł49 m² 8 551 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie w Warszawskim Śródmieściu.Kamienica odnowiona, odmalowana, ocieplona, klatki pomalowane i z powymienianymi oknami.Mieszkanie w amfiladzie ma 49 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Śródmieściu na ulicy Wspólnej (metro Centrum, pałac Kultury, dworzec Centralny, politechnika - 400m). Idealne dla singli lub pary. Kamienica znajduje się w oficynie, co oznacza ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 47m2 z tarasem 16m2 w samym centrum Warszawy 5 minut piechotą do metro Centrum. Lokal składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta od dewelopera bez prowizji I podatku pcc. Zapraszam Mieszkanie 3 pokojowe pow. 60 m2 , wysokość 300cm , bezczynszowe " wspólna 2f " to nowoczesny, kameralny budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

290 000 zł47 m² 6 120,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta od dewelopera bez prowizji I podatku pcc. Zapraszam Mieszkanie 2 pokojowe o powierzcni 47,38 m2 , wysokość 300 cm! " wspólna 2f " to nowoczesny, kameralny budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

370 000 zł56 m² 6 582,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta od dewelopera bez prowizji I podatku pcc. Zapraszam Mieszkanie 3 pokojowe pow. 56,21 m2 + 7,35 m2 taras i balkon, wysokość od 400 cm do 480 cm - możliwość wybudowania Antresoli -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

297 000 zł45 m² 6 602,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta od dewelopera bez prowizji I podatku pcc. Zapraszam Mieszkanie 2 pokojowe pow. pow. 44,98 m2 + 3,12 m2 taras , wysokość od 400 cm do 480 cm - możliwość wybudowania Antresoli - stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

470 000 zł58 m² 8 061,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Do sprzedania mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ulicy Wspólnej. Kamienica z 1896roku odrestaurowana po wojnie, obecnie ocieplona i odnowiona elewacja, wewnątrz piękne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł58 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowy, luksusowo wykończony z klimatyzacją i całkowicie wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 47 m2 na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wspólna - 38m2 - 2 pokoje, 350000zł Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Wspólnej. 2 pokoje 38m2, na 4 piętrze (bez windy), mieszkanie ma dobry rozkład, mała sypialnia od podwórza i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wspólna

Śródmieście Północne,Warszawa

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Ścisłe centrum Warszawy, 109 m 2, dwustronne pn i pd na 4 piętrze bez windy, wyjątkowo ciche z pięknymi widokami na park i pkin w kamienicy zamykanej na bramę z domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w kamienicy; czyste po remoncie. Łazienka z kabiną prysznicową i pralką. Pokój większy 25 m2; pokój mniejszy 17 m2; kuchnia 10 m2; przedpokój 5 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 200 000 zł141 m² 15 602,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia znajdujące się na 4/5 p. w odrestaurowanej, pochodzącej z przełomu XI i XX w. kamienicy z windą, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście Północne,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5m2, usytuowane na 4. piętrze budynku przy ul. Wspólnej tuż obok ul. Marszałkowskiej. Znakomita lokalizacja, blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie w samym centrum. Mimo położenia stosunkowo ciche i zapewniające prywatność (brak okien na przeciw). pokój dzienny kuchnia (częściowo połączona z pokojem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, nowe 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w nowym budownictwie.W skład mieszkania wchodzą: pokój 25m2 wraz z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy wspólnej o powierzchni 50m2. Zlokalizowane na parterze w czteropiętrowej kamienicy z 1936 roku. Składa się z dwóch pokoi - wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjne w przedwojennej kamienicy przy kultowej ul. Wspólnej! Mieszkanie dwupokojowe po remoncie, na podłogach odpowiednio panele i terakota, na ścianach gładzie gipsowe, glazura. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią w samym Centrum miasta. Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni wyposażone i umeblowane. Możliwość parkowania na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

629 000 zł74 m² 8 557,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 73.5m2 usytuowane na 3 piętrze w odnowionej przedwojennej kamienicy z 1935 roku (cegła) w bardzo klimatycznym miejscu (Śródmieście północne).