dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Wałbrzyska

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajmu o powierzchni 46 m 2 z balkonem, zlokalizowane na Służewiu nad Dolinką, blisko metra służew. Do wynajęcia od zaraz. Samodzielne pokoje , przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

702 000 zł31 m² 23 001,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje Mieszkanie o powierzchnii 30,52 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*mokotów* Metro Służew* 2 oddzielnie pokoje Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48mkw na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej 15. Idealne dla singla, pary, małżeństwa. Pokój dzienny: kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

899 500 zł39 m² 23 236,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja | duży balkon | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje | garaż | oddanie Q1 2026 Zapraszamy do odkrycia mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na 8 piętrze w bloku z z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Wałbrzyskiej. Doskonała lokalizacja - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 350 000 zł92 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju) do własnej aranżacji przy ul. Wałbrzyskiej na Mokotowie - Służew. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 350 000 zł92 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 z balkonem, w pełni umeblowane i wyposażone, blisko Metra Służew. Mieszkanie wolne od zaraz. Mieszkanie rozkładowe, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

840 000 zł45 m² 18 543,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45,3 m2 w odległości 170m od Metra Służew. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie. Posiada balkon oraz klimatyzacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł96 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96 m 2, samodzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka , odrębna łazienka. Blisko metra , stacja Służew. Dostępne od zaraz. -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 309,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 35,5 m2, zlokalizowane na Mokotowie na Służewiu nad Dolinką, ciche w zielonej części osiedla. Salon z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia przestronne, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Słuzew nad Dolinka. Znakomita lokalizacja. Spokojna, zielona okolica. Bezpłatne parkingi do dyspozycji mieszkancow. W otoczeniu niezbedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

3 490 zł70 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem / Wałbrzyska 15/ metro Służew / od 1 września 3 pokoje, kuchnia oddzielnie, balkon, 65mkw + 5mkw loggia / stan bardzo dobry Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł93 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2, usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku przy ulicy Wałbrzyskiej. Rozkład: sypialnia z przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 330 000 zł92 m² 14 456,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2, ciche, usytuowane na zielonym osiedlu Służew nad Dolinką przy ul. Wałbrzyskiej, od stacji metra Służew 2 min. Ponadto blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Mokotów, przy ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

948 395 zł39 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja | duży balkon | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje | garaż | oddanie Q3 2025 Zapraszamy do odkrycia mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje/54,2 mkw z tarasem 14 mkw w dolinie służewieckiej. Cena za wynajem zawiera czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na wodę i ogrzewanie. Dodatkowo płatny prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

930 000 zł64 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność prezentować mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane 200 metrów od Metra Służew. Szukasz trzypokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

1 377 000 zł93 m² 14 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Ciche mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Bardzo dobra lokalizacja -2 min od stacji metra Służew. Ponadto doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Świetna infrastruktura, sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 573 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Posiadamy 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż za cenę 769 000 zł. To mieszkanie na sprzedaż na 3 piętrze ma 46,40 m powierzchni użytkowej i 46,40 m powierzchni całkowitej. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

948 395 zł39 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

930 000 zł64 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na pograniczu Ursynowa i Mokotowa Budynek z 1993 Rama H Ekspozycja południowa Wysokie 2,50 m Miejsce parkingowe za szlabanem Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia z dwoma nieprzechodnimi pokojami o powierzchni 48 mkw, przy ul. Wałbrzyskiej na Mokotowie. Lokal usytuowany jest na 14. piętrze 16-piętrowego budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

1 330 000 zł93 m² 14 331,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 050 000 zł92 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

M i E S Z K A N I E C I C H E, 5 pokojowe, o powierzchni 92 m 2, usytuowane na zielonym osiedlu Służew nad Dolinką przy ul. Wałbrzyskiej, 2 min od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

795 000 zł64 m² 12 460,80 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m2, usytuowane na 12 piętrze, w szesnastopiętrowym bloku z 1993 roku, przy ul. Wałbrzyskiej na Mokotowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

864 000 zł63 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Pięknie, ciche mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w zadbanym 16 piętrowym bloku z windą w zielonej części Służewa. Na mieszkanie składa się: - 2 pokoje, - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Służew,Warszawa

630 000 zł57 m² 10 994,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Piękna, zielona okolica. Widok na przestrzeń i zieleń. Metro Służew. Do sprzedaży rozkładowe, widne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie z balkonem 57,30 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie Metro Służew - 4 min pieszo Po generalnym remoncie w 2016 r Do wprowadzenie bez dodatkowych nakładów finansowych Budynek z 1975r , Rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

625 000 zł57 m² 10 907,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2, położone na pięknym, zielonym osiedlu Służew nad Dolinką. Znajduje się na 4 piętrze, w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

625 000 zł57 m² 10 907,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej i równocześnie spokojnej okolicy na Mokotowie. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 200 000 zł91 m² 13 215,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Wygodne 5-pokojowe mieszkanie o pow. 91 m2, w budynku z 1976 r, piętro 4/10, mokotów-Służew. Mieszkanie ciche, dwustronne - okna od kuchni i salonu są skierowane na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5m2. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze 10-piętrowego budynku Lokal składa się z: -salonu -sypialni -oddzielnej widnej kuchni -łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, 2-pokojowe - Pow. 60 m2 - Świeżo po remoncie - 2 miejsca garażowe! - mokotów, metro służew do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,62 m2, po remoncie. Usytuowane na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 200 000 zł93 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Polecamy jasne, wygodne, ciche 5 pokojowe na Mokotowie Metro Służew - 5 min piechotą Balkon 6 m Ekspozycja północno-południowa Mieszkanie usytuowane na Służewiu nad Dolinką przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

1 069 000 zł93 m² 11 519,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jest 3-pokojowe, natomiast w trakcie remontu jest możliwość wydzielenia 4 pokoju i przekształcenia największego pomieszczenia na salon z aneksem. Zapraszam do kontaktu po.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij