dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Targowa

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

852 000 zł60 m² 14 319,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ładne, trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Pradze Północ. Tuż obok stacja metra i stacja pkp Dworzec Wileński. Mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 767,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 71,18 m2 w zabytkowej kamienicy na ul. Targowej Praga-Północ. Przytulne mieszkanie znajdujące się na 4 i ostatnim piętrze, które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

349 000 zł25 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Oferujemy Państwu kawalerkę położoną w świetnym punkcie komunikacyjnym na ul. Targowej. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze ze wschodnią ekspozycją okien z z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 767,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Szukasz wysokiego mieszkania w zabytkowej kamienicy tuż przy metrze? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 100 zł29 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek 36 mieszkań na wynajem przy ul. Targowej 34 - scandom (kropka) pl Do wynajęcia ustawne mieszkanie 1-pokojowe urządzone w standardzie premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 300 zł33 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura obsługi najmu immopolska (licencja nr 9165). Do wynajęcia ustawne mieszkanie 1-pokojowe urządzone w bardzo dobrym standardzie, położone w niedawno oddanej do użytku, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

980 000 zł72 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Polecamy ciche, jasne 3 pokojowe na Pradze 5 min pieszo do Metra Dworzec Wileński Kamienica przedwojenna z 1932r ,cegła Wysokość 3,20m Ekspozycja wschodnio- zachodnia Okna od podwórka Piwnica 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 767,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, kochasz klimat przedwojennej Warszawy, a sufity na wysokości 3 m, grube ceglane mury i ogromne okna to coś o czym marzysz to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

875 000 zł69 m² 12 681,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Polecamy jasne, ciche, przestronne 3 pokojowe na Pradze Kamienica 1906 r, cegła Podwórko ogrodzone, wjazd na pilota, można parkować Do metra 5 min pieszo Wysokość 2,90 m Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

875 000 zł69 m² 12 651,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania w bardzo dobrym standardzie to ta oferta jest dla ciebie! budynek: kamienica 3 piętrowa z 1906 roku, zlokalizowana przy ul. Targowej. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 610 zł46 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w zabytkowej kamienicy z przed pierwszej wojny światowej. Ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z piecyka gazowego, nieumeblowane, bez pralki (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

3 400 zł51 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy na skrzyżowaniu ul. Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

459 000 zł32 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

+Kupujący nie płaci prowizji+ Zapraszam Państwa do obejrzenia mieszkania na 16 piętrze z pięknym widokiem, po generalnym remoncie, w najwyższym budynku na Pradze Północ przy ul. Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

3 950 zł94 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 94 m2, piętro 1/4 bez windy, w zabytkowej kamienicy z 1920r., przy ul. Targowej, praga Północ. Cena: 3950 zł + 980 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

480 000 zł32 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

459 000 zł38 m² 12 009,40 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche, dobrze doświetlone/słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, z dużą loggią, blisko stacji metra. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi; większy 14,9mkw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł42 m² 13 429,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie 2 pokojowe w przedwojennym budynku z cegły przy samym metrze i galerii handlowej. Powierzchnia 42,37 m2, czynsz 566 zł. Położone przy samej Galerii Wileńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

739 000 zł60 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie położone w centrum Pragi-Północ przy ul. Targowej, zaledwie 500 m od stacji metra Dworzec Wileński. Opis mieszkania: usytuowane na 6 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

4 500 zł69 m² 65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek 36 mieszkań na wynajem przy ul. Targowej 34 - scandom (kropka) pl Do wynajęcia ustawne mieszkanie 3-pokojowe urządzone w standardzie premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł51 m² 57 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 100 zł27 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura obsługi najmu immopolska Do wynajęcia ustawne mieszkanie 1-pokojowe urządzone w nowoczesnym standardzie, położone w niedawno oddanej do użytku, kompleksowo zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

380 000 zł24 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Pragnę zaprezentować Państwu kawalerkę zlokalizowaną w centralnym punkcie Nowej Pragi. Znajduje się na drugim piętrze kamienicy pochodzącej z lat 50.tych XX wieku. Wykonany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

429 000 zł33 m² 12 960,70 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalna I przestronna kawalerka Z bardzo ładnym widokiem I 2 loggiamii - tuż obok stacji metra! mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

3 900 zł67 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta biura obsługi najmu immopolska - ul. Targowej 34 - scandom (kropka) pl Do wynajęcia ustawne mieszkanie 3-pokojowe urządzone w standardzie premium, położone w niedawno oddanej do użytku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

7 500 zł94 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepięknie odnowiony apartament, składający się z trzech pokoi w samym centrum Pragi nieopodal Dworca Wileńskiego. Rozkład Do nieruchomości znajdującej się na trzecim piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

455 000 zł33 m² 13 746,20 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

555 000 zł45 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Polecamy jasne 2 pokojowe w przedwojennej kamienicy na Pradze Metro Stadion Narodowy 15 min tramwajem do Metra Ratusz Arsenał 1928r , cegła nowa elewacja Wysokość - 3 m Ekspozycja wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

587 000 zł42 m² 13 976,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Polecamy jasne, 2 pokojowe na Pradze, do wprowadzenia, metro Kamienica przedwojenna 1932 r, cegła Wysokość 3,20 m Lokal znajduje się na 3 piętrze zabytkowej kamienicy, tuż przy wejściu do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 200 zł32 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek 36 mieszkań na wynajem przy ul. Targowej 34 - scandom (kropka) pl Do wynajęcia ustawne mieszkanie 1-pokojowe urządzone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 010 000 zł75 m² 13 466,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Podstawowe informacje; bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie z zamkniętą jasną kuchnią w znakomitej lokalizacji. Cicha i spokojna okolica. Idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

1 010 000 zł71 m² 14 225,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Polecamy ciche, jasne w przedwojennej kamienicy na Pradze Rok budowy 1928, cegła Wysokość 3 m Łazienka z oknem Winda Metro Ekspozycja wschód, zachód, północ Ciche - okna od podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż przestronne, bardzo klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Prag w kamienicy z 1913 roku. Usytuowane na 2 z 4 pięter. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone w wyjątkowej inwestycji jaką niewątpliwie jest Praska Moderna. Praska Moderna to nowoczesna inwestycja inspirowana twórczą charyzmą przedwojennej Pragi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 lipca widne, wysokie, przestronne i oryginalnie urządzone mieszkanie dwupokojowe w kamienicy przy ul. Targowej na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

575 000 zł41 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokal znajduje się na 3. piętrze zabytkowej kamienicy, tuż przy wejściu do metra Dw. Wileński. Wysokie stropy, ok. 315 cm. W lokalu duży pokój, mały pokój, przedpokój, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 010 000 zł71 m² 14 225,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie o powierzchni 71 m2 w wyjątkowej kamienicy wybudowanej wg projektu Juliusza Nagórskiego. Kamienica z 1928roku. Obecnie przechodzi gruntowny remont, jednym z jego ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

3 800 zł84 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84m2. Mieszkanie znajduję się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Targowej 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

489 000 zł44 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w Warszawie, położone niespełna pół godziny spacerem od Warszawskiej Starówki, to prawdziwa okazja. Nie czekaj, umów się na Dzień Otwarty już dzisiaj. A jeśli potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Kamionek,Warszawa

3 800 zł84 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

935 000 zł50 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowy, 2-piętrowy, w pełni umeblowany apartament typu Loft - gotowy do zamieszkania od zaraz! Wykończone w wysokim standardzie w industrialnym stylu, dwupokojowe mieszkanie z jasną.