dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Targowa

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe , rozkładowe mieszkanie na Pradze. Parter.Mieszkanie obecnie zaadoptowane na biuro, bez problemu może również służyć jako mieszkanie. Czynsz 440 zł.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

744 800 zł93 m² 8 008,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stara Praga, targowa. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 93 m2, położone na 1. piętrze w 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy z 1930 r., zlokalizowanej w samym sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

490 000 zł65 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 65 m2 usytuowane na 3 piętrze w zabytkowej 6-piętrowej kamienicy z 1928 roku z windą przy ulicy Targowa na Pradze Północ. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

285 075 zł25 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Targowa 21 to wspaniały przykład jak niemal doszczętnie zrujnowany budynek można przywrócić do czasów świetności. Wojewódzki Konserwator Zabytków w Warszawie nie zgodził się na rozbiórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

491 005 zł35 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

466 715 zł35 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

419 957 zł35 m² 12 162,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

348 567 zł26 m² 13 349,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

993 313 zł65 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

582 511 zł44 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

440 258 zł35 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

469 516 zł39 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

532 398 zł40 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 208 267 zł83 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

438 750 zł39 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

545 853 zł46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

416 087 zł35 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

363 428 zł30 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

525 987 zł42 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

480 972 zł36 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

515 665 zł44 m² 11 664 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

384 540 zł30 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

411 974 zł31 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

497 019 zł39 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

558 004 zł42 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

744 716 zł49 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

493 970 zł42 m² 11 664 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

326 370 zł26 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

513 744 zł46 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

450 330 zł35 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

549 088 zł44 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 286 127 zł89 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

586 278 zł47 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

474 600 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

425 606 zł35 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

506 004 zł36 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

433 415 zł31 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w centrum Starej Pragi, ul. Targowa, przy placu Wileńskim (dawniej Czterech Śpiących)! 100 metrów do stacji metra warszawa Wileńska i dworca Wileńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Nowa Praga,Warszawa

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 69m2 w kamienicy (oficyna) w centrum Starej Pragi, ul. Targowa, przy dworcu Wileńskim. Mieszkanie po remoncie, położone na 2 piętrze. 3 pokoje, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 5 pokojowe na 7 piętrze przy ulicy Targowej na Pradze Północ o łącznej powierzchni 120 m2 a faktycznej 128 m. kw. Mieszkanie powstało z połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, piętro 7/8. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Targowej, praga Północ. Składa się z aneksu kuchennego połączonego z salonem,.