dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Sokołowska

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, 2 pokojowy przestronny apartament o powierzchni 50 m2, położony na IV piętrze VII piętrowego, chronionego budynku (oddany w grudniu 2016). Położony na bliskiej Woli, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Sokołowskiej 11. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia przestronny dwupoziomowy apartament na Woli przy ul. Sokołowskiej 9. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 76mkw - dwa poziomy - przy ul. Sokołowskiej na Woli. W skład mieszkania wchodzi salon z pół otwartą kuchnia, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wola, ul.Sokołowska , 59 m2. 2-pokojowe. piętro 4/10p. Kuchnia widna. Balkon. Bardzo ładne, gustownie urządzone mieszkanie na 4 piętrze nowego bloku z 2011 r. z super widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Sokołowskiej na Woli, piętro 8. Położone w atrakcyjnym kompleksie z wewnętrznym dziedzińcem, placem zabaw dla dzieci oraz lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

375 000 zł48 m² 7 812 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bliska wola doskonała lokalizacja Mieszkanie 2-pokojowe 47,90 m2 dwustronne przy ul.Sokołowskiej Aneks kuchenny + duży pokój z przesuwnymi szafami,przedpokój,łazienka. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, piętro 1/3, 2016r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Sokołowskiej 13, wola. Doskonała lokalizacja, 8 min autobusem/ tramwajem do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowiutkie mieszkanie 41m2, 2-pokojowe w nowoczesnym stylu, rozkładowe, na 4-tym piętrze. Pokoje o metrażach: 12 i 11 m2, oddzielna kuchnia 5 m2, balkon. Idealne dla rodziny lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokoje na sprzedaż, wola, apartemntowiec Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 59m2 na warszawskiej Woli. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze z 10 w budynku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Sprzedam Kawalerkę w Warszawie na Woli 32 m2 z balkonem w bloku z 2012 roku Kawalerka jest częściowo umeblowana: mała sypialnia 6,0 m2 salon i aneks kucheny 21 m2 łazienka 5,0 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

527 500 zł60 m² 8 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i widne mieszkanie na czwartym piętrze w młodym bloku z 2012 roku w dzielnicy Wola. Duży pokoj oraz kuchnia posiada okna panoramiczne na całej szerokości sciany,widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

339 000 zł50 m² 6 808,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bardzo dobra lokalizacja bliska wola Rozkładowe, dwu-pokojowe mieszkanie 49,79 m 2 1 piętro w budynku 6 piętrowym z cegły z windą! Mieszkanie dwustronne. Duża widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Garaż/miejsce parkingowe parking podziemny Dodatkowe zalety winda, ogrzewanie miejskie, domofon, ochrona Opis dodatkowy Nowe obszerne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowym apartamentowcu, śliczne 2 pokojowe mieszkanie, nowe wykończone w wysokim standardzie. Jasne, ciekawe z dużymi oknami i z widokiem na panoramę Warszawy! Pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

550 000 zł57 m² 9 635,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku na warszawskiej Woli. Słoneczne i o doskonałym rozkładzie pomieszczeń. Gotowe do wprowadzenia bez konieczności remontu. Doskonałe dla młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka 33 mkw, wola Sokołowska Mieszkanie urządzone, gotowe do wprowadzenia, nowoczesna kolorystyka. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2012 roku. Czysty zadbany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

236 000 zł27 m² 8 740,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 27 mkw Wola Sokołowska Kawalerka wymaga odświeżenia. Piętro 0 z 10. Blok po termomodernizacji, instalacje wymienione. Mieszkanie posiada nowe okna pcv, łazienka nowa, kuchnia ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia luksusowy dwupoziomowy penthouse na Woli przy ul. Sokołowskiej 9. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Sokołowskiej 9. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Sokołowskiej 6. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

689 000 zł92 m² 7 497,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na Woli z widokiem na panoramę Warszawy. Dwa pokoje i otwarta kuchnia, możliwość wydzielenia trzeciego, na dole lub u góry. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, przestronne, słoneczne mieszkanie na bliskiej Woli, w budynku z 2013 r., z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Lokal usytuowany na 8. piętrze, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie na 6 pietrze w budynku z 2012r. Wykończone w wysokim standardzie. Okna wychodzą na ciche patio. Blok na terenie zamkniętym (monitoring, domofon), patio z placem zabaw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, nowocześnie urządzone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie. Mieszkanie ciche, w monitorowanym budynku z ochroną i domofonem. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie z dwoma sypialniami, salonem, łazienką i wc na bliskiej Woli ul. Sokołowska Piąte piętro widok z okien na centrum Warszawy. Przepiękna panorama miasta. (okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy 80m2. Wykończony w wysokim standardzie, salon połączony z aneksem kuchenny, dwie oddzielne sypialnie, łazienka z prysznicem oraz oddzielne wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na Woli, ul. Sokołowska. Oferta idealna dla osób szukających lokalu wykończonego w wyższym standardzie. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie 60 m2 na czwartym piętrze w apartamentowcu z 2012 roku na Woli w Warszawie. Dwa pokoje, okna panoramiczne wychodzące na południe, wschód; widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna kawalerka z miejscem postojowym w cenie, w apartamentowcu przy ul. Sokołowskiej w Warszawie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie świeżo po remoncie - czyste, świeże, gotowe do zamieszkania Rozkład mieszkania: 2 oddzielne pokoje: - duży z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Okazja cenowa! Pokój 17 m2, oddzielna kuchnia z dużym oknem 6,36, łazienka 3,5 m2. Nowe okna i drzwi wejściowe. Mieszkania do remontu. Na podłodze klepka. Wymienione piony wod-kan. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 42 m2, piętro 7/10, 2014 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Sokołowska, wola. Bardzo blisko przystanków autobusowych i tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 48 m2, piętro 2/7, 2012 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Sokołowskiej, wola. W pobliżu linie tramwajowe, autobusowe. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

317 000 zł32 m² 9 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania kawalerka na Woli przy ul. Sokołowskiej w nowym bloku rok budowy 2012. Blok bardzo ładnie położony wokół nowego kaskadowego budownictwa. Blok posiada monitoring i ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, kompaktowe mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku w Warszawie - na Woli. Mieszkanie wyposażone w dobrym standardzie, ciche w monitorowanym budynku z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012