dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Sokołowska

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

413 000 zł39 m² 10 608,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,93 m ,7 piętro w 10 piętrowym budynku z windą-Warszawa, wola. Mieszkanie z widną oddzielna kuchnią i łazienką. Dwustronne (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

343 000 zł32 m² 10 820,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Przytulne mieszkanie na warszawskiej Woli.Bardzo dobra lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo sklepów:- w bloku naprzeciwko Biedronka; - 300 m od domu Simply Market; - w okolicy mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Blisko nowej stacji Metra Płocka / Rozkładowe ,w pełni wyposażone i umeblowane trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem. Wejście do wszystkich pomieszczeń z korytarza (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

599 000 zł64 m² 9 388,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Szukasz mieszkania generującego wysoki zwrot z inwestycji? Zapraszam do kupna świetnej inwestycji 300 metrów od nowej stacji metra Młynów. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Nowa Praga,Warszawa

599 000 zł64 m² 9 388,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz cichego mieszkania ale z drugiej strony pragniesz bliskości Centrum? Zapraszam do obejrzenia świetnego trzypokojowego mieszkania (63,8 m2) do odświeżenia przy Metrze Młynów. (pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie o powierzchni 64 m2 znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku bez windy + piwnica. Budynek z 1991r. W skład mieszkania wchodzi oddzielna kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

545 000 zł70 m² 7 785,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rodzinne, jasne, cichutkie i otoczone zielenią! Zapraszamy wszystkich do obejrzenia przestrzennego mieszkania na Warszawskiej Woli (młynów) 200 m od stacji metra Płocka. Jest ono również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie (44m2) na Woli Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania znajdującego się w jednej z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane i wyposażone, położone na 3 piętrze budynku z 2013r. z windą. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ( z szafa i komoda), sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią, łazienki, przedpokoju, 2 sypialni, balkonu. Standard: budynek apartamentowy powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

585 000 zł52 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,19m w apartamentowcu z 2016r przy ulicy Sokołowskiej oddalonym od stacji Metra Młynów o ok 150m. Mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

330 000 zł32 m² 10 393,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Przed Państwem przytulna kawalerka usytuowana na warszawskiej Woli, leżąca przy ulicy Sokołowskiej. Lokal znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

330 000 zł32 m² 10 393,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 700 zł26 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustawna umeblowana kawalerka na Woli. Niewielka przytulna, z dużą ilością szaf i miejsc na przechowanie, więc można sobie tak zagospodarować, że będzie wszystko w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 700 zł26 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Kaskada na Woli (nowe budownictwo, oddane do użytku w 2012 r ), przy ul. Sokołowskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz mieszkania w miejscu, które zapewni Ci szybkie i sprawne połączenie z centrum Warszawy jak i innymi dzielnicami. Jesteś osobą, która ceni sobie wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

2 550 zł43 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo odświeżone i w pełni umeblowane mieszkanie o łączniej o powierzchni użytkowej 42,81 m kw na warszawskiej Woli, rejon Młynów, ulica Sokołowska 9. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie i wygodnym rozkładzie na strzeżonym osiedlu na Woli. Umeblowane i wyposażone w najpotrzebniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament, położony na bliskiej Woli - ulica sokołowska/wolska. Są to 2 pokoje, wykończone w wysokim standardzie! Jasne, ciekawe z dużymi oknami i z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

50-metrowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Woli. Mieszkanie dwustronne, składające się z następujących pomieszczeń: * salonu z aneksem kuchennym; * sypialni z garderobą, * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie z dwiema sypialniami, salonem, łazienką i wc. Piąte piętro widok z okien na centrum Warszawy. Przepiękna panorama miasta. (okna na południowy wschód) Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajmu nietuzinkowe mieszkanie na Woli. Dwupoziomowe, wykończone w wysokim standardzie, umiejscowione na ostatnich piętrach nowego apartamentowca. Nowoczesne, jasne i wygodne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z pełnym wyposażeniem (zmywarka, lodówka, pralka, tv). Wysoki standard. Bardzo dobra lokalizacja, w cenie własne miejsce w parkingu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

749 999 zł75 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Informacje ogólne Rozkładowy, trójstronny 4-pokojowy apartament o powierzchni ~75 m2. 2. piętro w 4-piętrowym apartamentowcu na osiedlu Młynów na Woli. Do lokalu przynależy taras 30 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

548 000 zł72 m² 7 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Nieruchomość z dużym potencjałem w idealnej lokalizacji - atrakcyjne, przestronne, 4 pokojowe mieszkanie. Lokal usytuowany na 4 pietrze z 4 bloku z 1993r. przy ul. Sokołowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 900 zł26 m² 73,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z pełnym wyposażeniem (zmywarka, lodówka, pralka, tv). Wysoki standard. Dobra lokalizacja, w cenie własne miejsce w parkingu podziemnym, wjazd windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

560 000 zł72 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie, 72m2 na Woli, ul. Sokołowska. Bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Warszawy oraz dzięki bliskiej lokalizacji obwodnicy i trasy S8 dogodny wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w idealnej lokalizacji, w bardzo dobrym stanie. Świetne miejsce do odpoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu - zaplecze rekreacyjne - zmodernizowany Park Moczydło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

2 950 zł44 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie z dużym potencjałem w idealnej lokalizacji. Mnóstwo zieleni, pośród czystych i zadbanych skwerów liczne punkty handlowe, usługowe oraz sportowe, placówki oświatowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Nadzwyczajnie widne, przestronne na Woli - 4 oddzielne pokoje - świetnie skomunikowane. Idealne dla rodziny, pary będź pod inwestycję. Mieszkanie 72 m2 zawiera: 4 pokoje: 20, 10, 10, 9 m2, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z widną osobną kuchnią na bliskiej Woli skrzyżowanie ul Sokołowskiej i Wolskiej. Lokal położony na 1 piętrze 6 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu mieszkanie jednopokojowe usytuowane w nowej inwestycji na bliskiej woli z bezpośrednim dojazdem do metra (rondo Daszyńskiego lub Plac Bankowy) Mieszkanie widne I ciche!,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

716 000 zł76 m² 9 435,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jasny, słoneczny apartament dla miłośników otwartych przestrzeni i nowoczesnego stylu. Mieszkanie z antresolą usytuowane jest na dwóch ostatnich kondygnacjach oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe - przytulne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na woli. Pięknie urządzone wnętrze w wysokim standardzie idealnie spełnia współczesne normy i wymagania, a jednocześnie potrafi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

539 000 zł42 m² 12 833 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kaskada na ulicy Sokołowskiej. Prawdziwa Bliska Wola, nie przyszywana. Mieszkanie apartamentowiec nowoczesne, wyposażone. Nowy budynek, przy nim w "kapciach" (nie 15 min czy więcej, ale tuż przy! ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 550 zł48 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie, ul. Sokołowska 9 Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

472 000 zł49 m² 9 585,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie idealne dla Inwestora, rodziny lub Studenta. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Warszawskiej Woli 5 minut do Stacji Metra - Młynów (w trakcie budowy), w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

315 000 zł39 m² 8 114,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rozkładowe mieszkanie ma warszawskie Woli. Stan prawny: własnościowe (wspólnota mieszkaniowa) Usytuowane na 8 piętrze z 10. Mieszkanie o powierzchni 38,82m2 do remontu. Składa się z: -2.