dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Skarbka z Gór

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

749 000 zł95 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania duże (nawet bardzo duże, bo aż 94,5m2) mieszkanie znajdujące się na bliskiej Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór (niedaleko centrum handlowego Targówek). Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

575 000 zł70 m² 8 179,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego, dwustronnego mieszkania, o powierzchni 70,3 m2, usytuowanego na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 69a. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

389 000 zł33 m² 11 787,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Osiedle Derby: skarbka z Gór. Osiedle najnowsze ze wszystkich Derb i najlepiej położone - obok sklepy i pasaż handlowy i blisko ch Targówek. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

712 000 zł71 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Podpisana umowa rezerwacyjna. Wstrzymane prezentacje. Expander ma przyjemność prezentować idealne mieszkanie dla rodzin z dziećmi, zlokalizowane na Osiedlu Derby 14, przy ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

455 000 zł54 m² 8 379 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

0% prowizji! Oferujemy Państwu bardzo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie na 1 piętrze, z dostępnym miejscem postojowym. Ogrodzone i chronione osiedle w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

499 999 zł51 m² 9 784,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie Białołęka, skarbka z Gór, 3 pokoje,51 mkw. Lokal znajduje się na drugim, ostatnim piętrze w niskim bloku z windą. Budynek z 2011 r. Składa się pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

575 000 zł57 m² 10 034,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3m2, 1 piętro w niskim bloku z windą zlokalizowane na osiedlu Szafirowa Aleja ul. Skarbka z Gór. Zielona Białołęka. NA powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe, dwustronne mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 53,7 m.kw. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze z balkonem, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

340 000 zł33 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Podstawowe informacje: przytulna kawalerka, dla singla lub pary. Bardzo ciche otoczenie, dobra komunikacja. Opis nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu derby, powierzchnia lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

340 000 zł33 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Podstawowe informacje: przytulna kawalerka, dla singla lub pary. Bardzo ciche otoczenie, dobra komunikacja. Opis nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu derby III, powierzchnia lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł75 m² 7 997,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa oferta na warszawskiej białołęce mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią przy ulicy Skarbka z Gór 67a. Powierzchnia Mieszkania 74,9 m2 + garderoba (schowek) + balkon + 1 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 z balkonem położone na zamkniętym osiedlu Derby. W sąsiedztwie wiele sklepów, przedszkole, przychodnia. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

505 000 zł54 m² 9 351,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni 54 m2 z balkonem i miejscem parkingowym. Zlokalizowane jest na Białołęce, ul. Skarbka z Gór, na ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

430 000 zł40 m² 10 643,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie na osiedlu z 2015 roku, 40,4 m2, dwa pokoje z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem 8m2. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

389 000 zł32 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - Kawalerka na osiedlu z 2015 roku z naprawdę dużym balkonem (7 m2). Osiedle zamknięte i strzeżone w bardzo dobrze skomunikowanej części Białołęki. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

593 000 zł68 m² 8 720,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym z 2008 roku zlokalizowanym przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

586 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie zlokalizowane na Białołęce zbudowane przez znanego dewelopera Dom Development w 2012 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na początku osiedla.Ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

439 999 zł48 m² 9 166,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne, zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, czeka. Może właśnie na Ciebie? Adres: skarbka z Gór 21 Mieszkanie: rozkładowe o powierzchni 48 m2 ( 2 pokoje ) nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

575 000 zł56 m² 10 323,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 położone na parterze w 4 piętrowym budynku z windą przy ulicy Skarbka z Gór. Osiedle jest zamknięte, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

540 000 zł56 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do oględzin komfortowego mieszkania wykończonego w nowoczesnym stylu położonego na granicy Białołęki oraz Targówka. Mieszkanie wyposażone w same markowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Białołęce przy ulicy Skarbka z gór. Odrębna własność z Księgą Wieczystą - możliwość kredytowania. Mieszkanie 70m2 jest dwustronne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie szczególnie polecane dla rodzin z dziećmi ze względu na piękny mini park na terenie zamkniętego osiedla z sadzawką, boiskami, placem zabaw, altanami do grilla itp, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

389 000 zł32 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie na osiedlu z 2015 roku, 33 m2, kawalerka z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

571 000 zł53 m² 10 773,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie w kameralnym budynku z 2019 r Mieszkanie o pow. 52,56 m2. Usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

479 900 zł48 m² 9 997,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne, zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, czeka. Może właśnie na Ciebie? Adres: skarbka z Gór 15e Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 składające się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

559 000 zł70 m² 7 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Witam, mam na sprzedaż częściowo umeblowane 3-pokojowe mieszkanie (70 m2) na pierwszym piętrze zlokalizowane w Warszawie. Mieszkanie z 2003 r. znajduje się na strzeżonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 550 zł33 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośredni. Wynajmę mieszkanie 33 m2 na ulicy Skarbka z Gór w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu kilkaset metrów od Trasy Toruńskiej (obwodnicy Warszawy). Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witam, mam na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym 21m2, sypialnia 14m2, sypialnia 11m2, łazienka 4,5m2. Mieszkanie położone na drugim piętrze w zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Znajduje się ono na cichym, zamkniętym osiedlu, charakteryzującym się niską zabudową. Lokal umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Witam, mam na sprzedaż narożne, dzięki czemu jasne i przytulne mieszkanie na Warszawskiej Białołęce. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

500 000 zł56 m² 8 912,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,10 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku 2008 roku -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór- osiedle Derby 10. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, w ogrodzonym osiedlu Derby, ul. Skarbka z Gór 19. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Jest umeblowane i wyposażone. W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

418 000 zł52 m² 8 100,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe na spokojnym osiedlu na warszawskiej Białołęce (derby V). Osiedle jest monitorowane, ogrodzone, ochrona 24h. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. W kuchni zmywarka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

474 000 zł54 m² 8 758,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie szczególnie polecane dla rodzin z dziećmi ze względu na mini park osiedlowy, bliskość szkół podstawowych, przedszkoli, żłobków 54 m2 / 3 osobne pokoje z otwartą kuchnią /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 500 zł87 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze, bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Po wejściu do lokalu wita nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 300 zł41 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe nie umeblowane mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze na zamkniętym, dobrze utrzymanym osiedlu na Białołęce. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

610 000 zł59 m² 10 391,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli żyjesz w zgodzie z naturą to mieszkanie jest dla Ciebie! Jeśli chciałbyś odpoczywać wśród zieleni, zależy Ci na tym, żeby móc dobrze ugościć swoich bliskich nie czekaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

285 000 zł27 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka o powierzchni 27m2, usytuowana na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku zlokalizowana na Białołęce przy ul.Skarbka z Gór. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia