dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Sarmacka

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

1 549 000 zł75 m² 20 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 3 pokoje | Gotowe do wprowadzenia | Wilanów | Sarmacka Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie (74,4 m ) na ul. Sarmackiej (miasteczko Wilanów). Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112,63 m² 18 645,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament przystosowany na cele biurowe położony w Miasteczku Wilanów. Idealne pod prestiżową siedzibę firmy lub biuro dla kreatywnego zespołu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nobil House prezentuje do sprzedaży położony na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów, atrakcyjny apartament o pow. 112,63 m2, aktualnie przystosowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,60 m² 21 795,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 250 zł76,28 m² 68,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny, cichy i dobrze doświetlony trzypokojowy apartament o dogodnym układzie pomieszczeń, zlokalizowany w eleganckim budynku w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 83 m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2006 r, przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5000 zł + 1500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanów, 3 pokoje, 99 m2, 2 miejsca w garażu podziemnym : Dla kogo? Dla pary, dla rodziny z dzieckiem. Dla osób ceniących wygodny rozkład oraz świetną lokalizację. : atuty?.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł121 m² 19 834,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament w Miasteczku Wilanów, 121 m2 : Dla kogo? To idealna propozycja dla rodzin lub osób ceniących przestrzeń, nowoczesność i wygodę życia w dobrze zorganizowanej dzielnicy. :.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Miasteczku Wilanów, przy ul Sarmackeij 22a. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy komfortowy apartament przy ul. Sarmackiej 28 w Miasteczku Wilanów o powierzchni 96 m2, z dwoma dużymi loggiami i ogrodem zimowym, z którego można korzystać również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4b Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 400 zł72,40 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż Komfortowo i oryginalnie zaprojektowane dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej części Miasteczka Wilanów na osiedlu Avangarden przy ul. Sarmackiej na Wilanowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł134 m² 30 970,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowy penthouse z tarasem w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Nieruchomość: apartament o powierzchni 133,83 m znajduje się na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł105 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament | 3 sypialnie | Taras | Doskonała lokalizacja Wyjątkowy apartament z 3 sypialniami w Miasteczku Wilanów. Rozkład apartamentu : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje apartament o powierzchni 160 mkw dla rodziny z pięknym widokiem na zieleń oraz dużym, zadaszonym tarasem. W skład lokalu wchodzą biuro domowe, otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i eleganckie 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu La Lumiere gotowe do wynajęcia. Położone jest znakomicie wewnątrz osiedla, gdzie jest bardzo cicho i piękna zieleń wręcz wchodzi do.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,70 m² 21 758,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Przestronne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3 pokoje | 65 m | taras | garaż | Miasteczko Wilanów | ul. Sarmacka Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w prestiżowej części Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 83 m | 3 pokoje | Miasteczko Wilanów | 2 miejsca parkingowe | balkon Do wynajęcia w pełni wyposażone, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 83 mkw., położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w nowoczesnym budynku z windą, w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł86 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 86 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2007 r, przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Po remoncie. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6900 zł + 1392.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu to wyjątkowe mieszkanie, które jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Ten przepiękny 3-pokojowy apartament znajduje się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł100 m² 19 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament 100m z ogromnym tarasem. Szukasz przestrzeni, która łączy prestiżową lokalizację z najwyższym komfortem życia? Poznaj apartament przy ul. Sarmackiej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł56 m² 119,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie na ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. 56m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Taras na dachu | Prywatna Siłownia i Sauna | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 88 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł80,40 m² 20 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowy do zamieszkania apartament w Miasteczku Wilanów. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez remontu i dodatkowych nakładów? Ten apartament w Miasteczku Wilanów to.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł54 m² 19 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 1 065 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu piękny unikatowy dwupokojowy apartament. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł112 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjne nowoczesne biuro z dwiema salami i przeszklonym pomieszczeniem na salkę konferencyjną, pomieszczeniem socjalnym, 2 łazienkami i wc, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Błonia Wilanowskie,Warszawa

928 000 zł43 m² 21 372,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz cichego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej części Miasteczka Wilanów, a jednocześnie z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta oferta łączy wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

760 000 zł38 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje z dużym tarasem | Miasteczko Wilanów Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 37,5 m położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z garażem w Miasteczku Wilanów. W pełni urządzona kuchnia i łazienka łącznie ze sprzętem agd. Duża szafa w sypialni. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 732,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży słoneczne i bardzo ciche mieszkanie 1 pokojowe, w doskonałej lokalizacji miasteczka Wilanów w nowej inwestycji Villa Nobile, przy ul. Sarmackiej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 999 000 zł118 m² 16 937,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Miasteczka Wilanów. Funkcjonalny układ wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 379 000 zł53 m² 26 033,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość w jednej z najmodniejszych warszawskich lokalizacji - Wilanowie. Na powierzchnię użytkową (53m2) składa się duży z salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 749 999 zł80 m² 21 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny, trzypokojowy apartament o powierzchni 80,4 m , położony w prestiżowej lokalizacji w sercu Miasteczka Wilanów, tuż przy Osi Królewskiej. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 940 zł34 m² 86,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalnie zaaranżowane, bardzo ładne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sarmackiej 4b w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie położone na 3 piętrze apartamentowca, oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 950 zł37 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy Do wynajęcia kawalerka o metrażu 34m2. Usytuowana na 1 piętrze z 4, kameralnego bloku z 2009 roku w urokliwej części Warszawy. Osiedle La Lumiere.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 100 zł66 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Говорю по-русски, розмовляю українською Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w prestiżowej części Miasteczko Wilanów przy ul. Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 699 000 zł142 m² 19 007 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończony, komfortowy apartament/penthouse z ogrodem zimowym/tarasem, o powierzchni 142 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 690 000 zł80 m² 21 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Aura Park, na Miasteczku Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m z dwoma balkonami. Do mieszkania przynależą 2.