dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Sarmacka

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 219 000 zł76 m² 16 039,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy jasne, wygodne 3 pokojowe w Miasteczku Wilanów Budynek z 20009 r cegła Ekspozycja północno-południowa Wysokość 2,90 m Winda 3 balkony : 36 m, 10 m, 2 m Widok na Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z dużym balkonem do zamieszania od zaraz w sercu miasteczka Wilanów. Świetnie zlokalizowany | Bardzo jasny | Klimatyzowany | Duży balkon | Ochrona i monitoring osiedla |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 900 zł73 m² 67,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu od zaraz trzypokojowe 73m2 mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, na osiedlu strzeżonym w Miasteczku Wilanów. W skład wchodzą: - salon/jadalnia, - dwie sypialnie, - garderoba, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 600 zł54 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

/ we speak english, ukrainian and russian / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / designerski apartament Z klimatycznym tarasem budynek: budynek zlokalizowany w Miasteczku Wilanów, oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 090 000 zł67 m² 16 268,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży dwustronne, ciche 3-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w Miasteczku Wilanów, przy ulicy Sarmackiej. Mieszkanie usytuowane na 3-piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

840 000 zł54 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

916 000 zł57 m² 16 183,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje klimatyczne mieszkanie przy ul. Sarmackiej na Wilanowie. Opis Nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł86 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Avenue Estate prezentuje przestronny 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Miasteczku Wilanów-w prestiżowej inwestycji Wilanów One. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Sarmackiej, w Miasteczku Wilanów. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 4000 zł - opłata do administracji 913 zł - do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

844 000 zł60 m² 13 996,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Miasteczka Wilanów z loggią oraz widokiem na Centrum Opatrzności Bożej na monitorowanym, kameralnym i prestiżowym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Cena do negocjacji ;) Mieszkanie ma powierzchnie 54 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokalizacja: warszawa, wilanów Metraż: 54m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2009 Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty tel. Jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,45 m2 na osiedlu zamkniętym z ochroną. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość umiejscowiona jest na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

8 000 zł143 m² 55,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne 5-pokojowe mieszkanie z tarasem, położone na warszawskim Wilanowie przy ul. Sarmackiej 10, w apartamentowcu Impresja. *Na powierzchni 143 m2 znajduje się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

916 000 zł57 m² 16 070,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów przy ulicy Sarmackiej. Mieszkanie o pow. 56,6 m2, znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie z centralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 700 zł58 m² 81,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem 2 pokojowy, jasny apartament o powierzchni 56 m2 w Samym sercu Wilanowa. Słoneczne, przestronne, świeżo odremontowane, ciepły, kobiecy styl, pojemna garderoba, wyselekcjonowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia mieszkanie warszawa Wilanów Mieszkanie dostępne od 01.03.2023r. Zapraszam na wcześniejszą prezentacje. Atrakcyjny i poszukiwany standard lokalu mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dwa pokoje przy ulicy Sarmackiej 4 o pow.49m2 z klimatyzacją. Na w/w powierzchnię składa się salon z aneksem kuchennym i wyjściem na 12m loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł77 m² 14 267,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Miasteczko Wilanów to enklawa niskich, nowoczesnych 4 piętrowych budynków. Niezwykłe miejsce, zaplanowane w każdym detalu z myślą o komforcie, wygodzie i bezpieczeństwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł68 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Sarmackiej 1. Wolne od 1 marca br. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 4500 zł - opłata do administracji 913 zł (do dyspozycji najemcy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Very spacious( 60m2), 2 rooms apartment- sarmacka Street, miasteczko Wilanów, warsaw. Modern, fully furnished 2 rooms flat with balcony. Living room with sofa, tv, table with chairs, kitchen annex with oven,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

15 000 zł116 m² 129,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu Apartament Premium na wynajem od 1 lutego 2023 w prestiżowej części Wilanowa ,w inwestycji Villa Nobile , przy ul.Sarmackiej. Przestronna i zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zielonym Wilanowie - ulica Sarmacka. Mieszkanie ma powierzchnie 53m2. Znajduje się na parterze w kameralnym 4 piętrowej budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Przestronne mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem do ogrodu zimowego (ok. 25 mkw.) oraz na taras (ok. 25 mkw.) dużej sypialni (okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł100 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament z dużym tarasem 24 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony w Miasteczku Wilanów. Standard Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

8 700 zł104 m² 83,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Standard Prezentowana nieruchomość ma 104 m2 i znajduje się na drugim piętrze w bloku o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 000 000 zł234 m² 21 324,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

***english version below*** unikatowy, 234-metrowy apartament | 4 pokoje | duży taras | dla ceniących przestrzeń I oddech wnętrza | ***** apartament Luksusowy 4-pokojowy Penthouse to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 500 000 zł111 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni 111m2, piętro 1/5 w apartamentowcu z 2010r. Miasteczko Wilanów. Mieszkanie w stylu loftowym, w stanie gotowym do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 500 000 zł111 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Продается прекрасная квартира по ул. Сармацкой (версия на украинском языке доступна ниже) Продается.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 669,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokojowe 56.3 metrowe mieszkanie. Położone przy ul. Sarmackiej, warszawa - Wilanów. Mieszkanie posiada dwa ogródki, jest położone na parterze w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

916 000 zł57 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Wilanowie przy ul. Sarmackiej 21 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 56,6 m2 liczba pokoi: 3 piętro: 1 balkon: loggia ( 10 m2 ) usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

916 000 zł57 m² 16 183,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje klimatyczne mieszkanie przy ul. Sarmackiej na Wilanowie. Opis Nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 900 zł75 m² 78,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 75 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, dwa tarasy o pow. 11 m2 oraz 7 m2. Nieruchomość wyposażona w klimatyzacje. Lokalizacja/budynek: apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł62 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament na ostatnim pietrze 4 z rozległym 100 m 2 tarasem x 2, gotowe do zamieszkania,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów przy ulicy Sarmackiej. Mieszkanie o pow. 56,6 m2, znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie z centralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w Miasteczku Wilanów. Osiedle kameralne, otoczone zielenią, ogrodzone z ochroną i stróżówką. Wysoki standard wykończenia budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku Sarmacka 4a, oddanym w 2017, z wysokim standardem wykończenia, części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

717 000 zł44 m² 16 156 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie Z dużym tarasem; 44,38M2, 2 pokoje, wilanów, ul.SARMACKA (Warszawa, Wilanów, Sarmacka) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, rozkładowe mieszkanie położone w miasteczku Wilanów. Dwie sypialnie z dużymi szafami garderobianymi oraz z osobnymi wyjściami na ogródek, każda. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na ostatnim 4 pietrze z 2 tarasami i 2 miejscami garazowymi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł53 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesny i słoneczny apartament położony na drugim piętrze czteropiętrowego budynku w Miasteczku Wilanów. Budynek oddany w 2018 roku, inwestycja Villa Nobile. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach