dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Ryżowa

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

820 000 zł84 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie luksusowo wykończone, znajdujące się na nowym osiedlu, budynek z 2014 roku, lokal został wykończony w 2015 roku. Wyposażenie w całym mieszkaniu w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

959 000 zł78 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 78,20M2, 3 pokoje, ursus, ul.RYŻOWA (Warszawa, mazowieckie, Ryżowa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

865 000 zł82 m² 10 613,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,5m2, usytuowane na 4 piętrze w budynku z 2007 roku przy ul. Ryżowej na Ursusie. W budynku 2 windy, osiedle ogrodzone z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

936 000 zł79 m² 11 893 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 78,70M2, 4 pokoje, ursus, ul.RYŻOWA (Warszawa, Ursus, Ryżowa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

527 000 zł52 m² 10 205,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, w Ursusie przy ul. Ryżowej 44. Mieszkanie jest jednostronne, usytuowane w budynku z 2009 r. na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

1 020 000 zł98 m² 10 440,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Świetna lokalizacja! idealne dla rodzinny! Wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze, siedmiopiętrowego apartamentowa, znajdującego się na pięknym zamkniętym osiedlu przy ul. Ryżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł70 m² 10 389,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrenio atrakcyjne, zadbane mieszkanie z funkcjonalnym układem wnętrz. Mieszkanie na osiedlu przy ulicy Ryżowej , bez barier architektonicznych. Znajduje się na 3 piętrze, 2 windy na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

509 999 zł47 m² 10 920,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w bloku 6 piętrowym z windą zlokalizowane w dzielnicy Ursus- ul.Ryżowa. Duży pokój z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 034 000 zł98 m² 10 583,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe w bardzo dobrym stanie usytuowane na 4 piętrze w budynku 7 piętrowym z 2010roku w Ursusie przy ul.Ryżowej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

990 000 zł122 m² 8 114,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania na sprzedaż na Ursusie! Mieszkanie: przestronny, jasny i przytulny - dwupoziomowy apartament o powierzchni 121,7 m2, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

650 000 zł74 m² 8 748,32 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne mieszkanie na parterze, z dużym ogródkiem, na zamkniętym osiedlu w Ursusie. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym cichym i strzeżonym osiedlu. W wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Warszawa Włochy - ul Ryżowa. Oferujemy Państwu do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o pow ok. 126/110m zlokalizowane na 6 i 7 piętrze nowoczesnego budynku z 2006r. Cena z m.garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

545 000 zł47 m² 11 507,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na granicy Ursusa i Włoch. 47 m Doskonały rozkład pomieszczeń: - salon z wydzielonym aneksem - oddzielna, przestronna sypialnia - w pełni wyposażona łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

667 000 zł80 m² 8 337,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeżeli szukasz dużego, funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Oferujemy atrakcyjne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

649 000 zł77 m² 8 472,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania i chciałbyś mieć ogródek - to jest oferta dla Ciebie! Mieszkanie jest położone wewnątrz zamkniętego osiedla na ulicy Ryżowej w Ursusie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

540 000 zł68 m² 7 883,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania słoneczne, narożne, atrakcyjne mieszkanie idealne dla rodziny, lub pod inwestycję. Dużą zaleta są trzy pokoje, dwie łazienki i przestronny taras. Mieszkanie wymaga odnowienia. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

750 000 zł88 m² 8 523 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 88M2 , 4 pokoje, ursus, ul.RYŻOWA (Warszawa, Ursus, Ryżowa) Na sprzedaż: Przytulne i klimatyczne mieszkanie urządzone w bardzo dobrym standardzie wyposażenia znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kleszczowa

Włochy,Warszawa

749 000 zł72 m² 10 345,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Stare włochy, 3 pokoje, 72 M2, cegła, balkon, garaż Okolica skrzyżowania Ryżowej i Kleszczowej. Kameralne osiedle składające się z 2 bloków łącznie 43 mieszkania.Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

2 800 zł64 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, wyremontowane mieszkanie na strzeżonym osiedlu. 3 pokoje, 64 m2 z dużym tarasem typu loggia.Okna wychodzą na zadbane patio. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku 5 piętrowym z windą na strzeżonym i zamkniętym osiedlu Warszawa Ursus, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

679 000 zł77 m² 8 864,23 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

660 000 zł78 m² 8 469,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem 6m2, bardzo funkcjonale z podziałem na strefy dzienną i sypialniane usytuowane na 6 piętrze- ursus ul.Ryżowa. Duży salon 30m2 otwarty na 10m2 przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 199 850 zł98 m² 12 281 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie do zamieszkania, 4 pokojowe, rozkładowe, kierunek okien północno-wschodni. Kuchnia osobna otwarta na salon. Na podłodze w pokojach panele. Balkon i taras. Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 150 000 zł122 m² 9 449,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe na Ursusie, ulica Ryżowa, wjazd do garażu od ul. Prystora. Mieszkanie ma prawie 122m2. W 2018 roku przeszło remont (malowanie całego mieszkanie + nowe płytki podłogowe na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

705 000 zł82 m² 8 608,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m 3 piętro w 7-piętrowym bloku z windą - Warszawa, skorosze, ul. Ryżowa Piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, rozkładowe mieszkanie z małym tarasem i ogródkiem, położone na zamkniętym, chronionym osiedlu w Ursusie. Pokoje są oddzielne, podobnie kuchnia, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

509 000 zł47 m² 10 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w bloku 6 piętrowym z windą w dzielnicy Ursus- ul.Ryżowa. Duży pokój z kuchnią + sypialnia. Osiedle strzeżone. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z oddzielnymi 2 pokojami, niezależną kuchnią, garderobą oraz miejscem postojowym w cenie najmu. Lokum o powierzchni 50 m2 na zamkniętym osiedlu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

680 000 zł82 m² 8 293 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Posiadam do zaprezentowania piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 mkw znajdujące się na 4 piętrze w 7 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na kameralnym 26 lokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

670 000 zł85 m² 7 882,35 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 85m2, usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą, z 2011 roku.- Ursus,ul.Ryżowa. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

679 000 zł81 m² 8 383 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81 m2. Warszawa Ursus - Skorosze, ul Ryżowa. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7-piętrowym, kameralnym budynku z 2006 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, widne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m w Warszawie w dzielnicy Ursus. Znajduje się na piątym piętrze budynku z 2008 roku. Okna wychodzą na północny-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

739 000 zł82 m² 9 012,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m 3 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2006 roku Warszawa, skorosze, ul. Ryżowa Piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

2 800 zł74 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osiedle strzeżone zlokalizowane przy ul. Ryżowej (ursus ). Miejsce w garażu podziemnym. Wyposażenie mieszkania w bardzo dobrym standardzie. Przedpokój z szafami wnękowymi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

680 000 zł76 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 76,1 m2 z częściowo otwartą kuchnią z oknem. Odnowione w 2017r, gotowe do zamieszkania bez potrzeby jakiegokolwiek remontu. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

655 000 zł82 m² 7 987,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Polecam do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 mkw. Warszawa Ursus - Skorosze, ul Ryżowa. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie 4 piętro w 7-piętrowym, kameralnym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

2 400 zł44 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój i balkon na osiedlu Skorosze VIII z całodobową ochroną. Osiedle przystosowane dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

385 000 zł38 m² 10 261,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 mkw z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku 7 piętrowym z 2009 r. Osiedle z monitoringiem, ogrodzone z zadbaną zielenią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 300 zł82 m² 40,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku na 14-letnim osiedlu przy ul. Ryżowej (skrzyżowanie z Prystora). Blok składa się wyłącznie z jednej klatki (cztery mieszkania na piętrze),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym oraz komórką gospodarczą. Mieszanie znajduje się na osiedlu strzeżonym wybudowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

619 000 zł71 m² 8 681,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe na drugim piętrze z dwiema loggiami. - salon - 2 sypialnie - widna kuchnia - łazienka z wanną - wc - przedpokój W mieszkaniu znajdują się 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij