dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Ostródzka

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio Z biura zewnętrznego sprzedaży dewelopera! bez prowizji i Podatku pcc 2%. Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie jedno pokojowe na pierwszym piętrze. Cena promocyjna Własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

460 000 zł70 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zadbane, nowocześnie urządzone mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Mieszkanie składa się z salonu (20m2), do którego przynależy loggia (7,5m2), dwóch sypialni (12,5m2 i 11m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio Z biura zewnętrznego sprzedaży dewelopera! bez prowizji i Podatku pcc 2%. Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie jedno pokojowe z balkonem, które jest dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

277 000 zł48 m² 5 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bezpośrednio Z biura sprzedaży dewelopera! Proszę o kontakt w celu obejrzenia mieszkania Anna   kupujący nie odprowadza do urzędu podatku pcc-2% bez prowizji! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

469 000 zł70 m² 6 690,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie na cichym osiedlu na Białołęce. Dwupiętrowy budynek z 2009 roku w okolicy domków jednorodzinnych mieści się na zamkniętym, ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł112 m² 6 144,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupoziomowe, standard deweloperski w kameralnym budynku w którym znajdują się cztery apartamenty. Lokalizacja w Warszawie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

720 000 zł111 m² 6 504,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

218 000 zł40 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchnia w formie aneksu do mieszkania przynależny balkon o powierzchni 4 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

288 000 zł56 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam, chciałbym sprzedać nowe mieszkanie 3 pokojowe w stanie do wykończenia. Znajduje się na osiedlu strzeżonym, monitorowanym cechującym się niską zabudową i bezpieczną okolicą. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

288 000 zł56 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie. Możliwość skorzystania Z dopłat MDM 10 % lub 15 %. Osiedle strzeżone, sklep, dentysta, przystanek ztm. Zielona okolica, idealna na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

492 000 zł70 m² 7 018,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

259 000 zł53 m² 4 842,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa, kameralna inwestycja na Białołęce, powstająca w otoczeniu istniejącej niskiej zabudowy jednorodzinnej i zielonej część Białołęki świetnie zlokalizowana przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie 56 m2 na strzeżonym osiedlu w okolicy ulic głębocka/ostródzka. Bardzo atrakcyjny rozkład, mieszkanie dwustronne w nowym budownictwie. Osiedle z komunikacją miejską -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdziarska

Grodzisk,Warszawa

210 000 zł40 m² 5 299,02 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie u zbiegu ul Zdziarskiej i Ostródzkiej. Okolica ta jest niezwykle urocza, pełna zieleni. Doceniają ją mieszkańcy domów jednorodzinnych oraz segmentów, stanowiących tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

435 000 zł58 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 57,5m2 Z własnym ogrodem 372 m2, miejsce parkingowe, piwnica, dwie komórki lokatorskie - cena za całość 475 000 zł. Salon z aneksem kuchennym (23m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezp. Nowe, gotowe, 2-pok, 205.000 zł! Bez % i PCC Nowe mieszkania umowa zawierana bezpośrednio z developerem, bez podatku PCC! Mieszkania 1-4 pokojowe dostępne na wysokim parterze, I i II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta obejmuje wynajem atrakcyjnego i gustownie urządzonego mieszkania o powierzchni 60m2 na parterze, w kameralnym bloku z 2008r,na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

158 000 zł32 m² 4 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie umowa zawierana bezpośrednio z developerem, kupujacy nie płaci podatku pcc! Zapraszam do obejrzenia mieszkań. Mieszkania 1-4 pokojowe dostępne również na wysokim parterze, i i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

173 500 zł32 m² 5 421,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012