dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Mickiewicza

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie na Żoliborzu. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (20 m2), dwóch sypialni (18; 15,5 m2), łazienki (6 m2) i przedpokoju. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniała lokalizacja! Po remoncie, dwa pokoje, duża łazienka i nowa kuchnia Ikea, kuchenka gaz-elektr., mikrofala, lodówka oraz duży balkon zabudowany, parkiet i wykładzina, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

445 000 zł64 m² 6 953,12 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, jasne, 3-pokojowe mieszkanie na zielonym Żoliborzu. Świetna lokalizacja- parę minut spacerem do terenów rekreacyjnych przy Kępie Potockiej, 2 przystanki do Pl. Wilsona, w okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł78 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 78 m2. Usytuowane na 11 piętrze w budynku na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza W skład mieszkania wchodzą: salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

950 000 zł96 m² 9 847,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w sercu Starego Żoliborza w przedwojennej kamienicy. Szklany Dom projektu Juliusza Żórawskiego stanowi perłę architektury modernistycznej. Od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Potok,Warszawa

355 000 zł49 m² 7 200,81 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,34 m2 na Żoliborzu, przy ul. Mickiewicza. Budynek ocieplony, nowa elewacja, wymienione są wszystkie instalacje, wyremontowana klatka schodowa, dwie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Przestronne, jasne mieszkanie 4 pokojowe na Starym Żoliborzu. Powierzchnia 100m2, możliwość powiększenia mieszkania o 30m2, wykupując sąsiadujące pomieszczenie od spółdzielni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na biuro dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu u zbiegu ulic Zajączka i Mickiewicza.Metro(Dworzec Gdański), autobusy i tramwaje w zasięgu krótkiego spaceru(3-5 minut) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

497 000 zł76 m² 6 582,78 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie jasne, rozkładowe i umiejętnie zagospodarowane, położone na zielonym Żoliborzu. Na dwóch poziomach, co w przypadku tego mieszkania wydaje się dużym plusem, mimo stosunkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł85 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy. Lokal idealnie nadaje się na biuro. Znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy. Jest wysokie na 3,15 m o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł85 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 85 m2 położone w przedwojennej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu. Trzy oddzielne pokoje ( 30m2, 19m2, 18m2). Z pokoju 18m2 jest wyjście na balkon. Oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł85 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na biuro Do wynajęcia ładne, funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy, idealne na biuro. Mieszkanie na 1 piętrze, wysokie na 3,15 m o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 241,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Słoneczne, przytulne i przestronne mieszkanie na Żoliborzu. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, składa się z dwóch sypialni (18 m2, 15.5 m2), łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie cztery pokoje przy ul. Mickiewicza, żoliborz. Kuchnia półotwarta połączona częściowo z salonem, łazienka. Mieszkanie bardzo słoneczne, okna wychodzą na północny zachód. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

497 000 zł76 m² 6 503,53 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania: lub zamieny na mniejsze - 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 75,42 m2 na 16 piętrze w budynku na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza, na renomowanym osiedlu potok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł78 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania : Jasne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 78 m2 na 11 piętrze w budynku na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza, na renomowanym osiedlu potok. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie z klimatem. Dwa bardzo duże pokoje, widna duża kuchnia, łazienka. Okna salonu na ul.Mickiewicza, okna sypialni i kuchni na podwórze. Klatka schodowa po remoncie, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

500 000 zł78 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Okazja - Duże, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza na warszawskim Żoliborzu, pow. 77,5m2 w super cenie. Elegancki budynek z 1984r z dużym, przestronnym holem i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w kamienicy Przeznaczenie zarówno biurowe jak i na cele mieszkalne. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzy-pokojowe jasne mieszkanie w zadbanej przedwojennej kamienicy przy ul. Mickiewicza, pl. Wilsona. Doskonała lokalizacja przy stacji metra! Wynajem na biuro lub cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Potok,Warszawa

380 000 zł49 m² 7 701,66 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przestronne, słoneczne, ciche mieszkanie na Żoliborzu. Lokal składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju. Pomieszczenia są ustawne i mają 2,5 m wysokości. Na 49 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 190 zł50 m² 43,80 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 50 m2 dwupokojowe przy ul. Mickiewicza, żoliborz. Jasne mieszkanie z widokiem na zieloną Kępę Potocką. Umeblowane, odnowione kuchnia i pokoje. W przedpokoju szafa wnękowa. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 190 zł50 m² 43,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne mieszkanie z widokiem na zieloną Kępę Potocką. Umeblowane, odnowione kuchnia i pokoje. W przedpokoju szafa wnękowa. Okna pokoi na stronę wschodnią, kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 990 zł66 m² 30,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe 66m2 przy ul. Mickiewicza, żoliborz. Mieszkanie położone jest w budynku znajdującym się w odległości 250 m od Placu Wilsona. Łazienka z wanną, umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

485 000 zł62 m² 7 797,43 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe atrakcyjne mieszkanie na ul. Mickiewicza, o powierzchni 62,2 m, VII piętro w 20 p. wieżowcu, elegancki budynek z 1985 r. ze świadectwem energetycznym. Piękne, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł78 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 78 M. NA żoliborzu na ul. Mickiewicza W doskonałej cenie poniżej 6400 zł za metr. Dwa poziomy. 3 pokoje, w tym salon Z kominkiem /29 M./ I SYPIALNIE / 15 ORAZ 11 M. / widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł36 m² 6 491,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam do sprzedania (najchętniej bez pośredników) nowe mieszkanie, wyposażone, nie użytkowane.do wprowadzenia, Poniżej opis mieszkania, wyposażenia, budynku i okolicy, a także parę słów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 50m2 w Warszawie na Żolborzu. Do metra Pl. Wilsona dwa przystanki tramwajem. Cena 2000 zl obejmuje komorne i czynsz. Do kwoty dojdze jeszcze tylko prąd. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł78 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 78 m2 na 11 piętrze w budynku na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza, na renomowanym osiedlu potok. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

708 644 zł60 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przytulne i przestronne 3 pok mieszkanie na Żoliborzu! Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Bardzo wysoka jakość wykończenia, dwie sypialnie, łazienka, nowa zabudowa kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Żoliborz ok. ul. Mickiewicza. Piekne 3-y pokojowe mieszkanie o pow. 62,2 m2, p.7/20 w eleganckim budynku z 1985 r. Pokoje o pow. 20, 12 i 12 m2, widna, oddzielna kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Marymont-Ruda,Warszawa

485 000 zł62 m² 7 797,43 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie na ul. Mickiewicza, o pow. 62,2 m, VII piętro w 20 p. wieżowcu, elegancki budynek z 1985 r. ze świadectwem energetycznym. Piękne, ciepłe, słoneczne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

710 000 zł78 m² 9 079,28 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 78,20m2 na warszawskim Żoliborzu przy ul. Mickiewicza. Podwyższony standard, wykończone z najdrobniejszymi detalami. Rozkładowy układ, wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

550 000 zł55 m² 9 936,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! atrakcyjna oferta! Dwupokojowe mieszkanie, z możliwością powrotu do pierwotnego rozkładu trzypokojowego. Kuchnia widna umeblowana. W pokojach na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

497 000 zł75 m² 6 589,76 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: i poziom: salon (ok. 21 m2), widna kuchnia otwarta na salon (8 m2), łazienka z wc i kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

485 000 zł64 m² 7 606,65 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Mickiewicza, o powierzchni 63,76 m2. - pokój (20 m2) z wyjściem na loggię (6,5 m2), na podłodze parkiet dębowy, okna na zach - Pokój (12 m2), na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 241,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Do sprzedaży: 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym domu mieszkalnym na terenie zamkniętym. W budynku zostało przeprowadzone docieplenie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Bielany,Warszawa

645 000 zł78 m² 8 248,08 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie, cztery pokoje, kuchnia półotwarta połączona częściowo z salonem, łazienka. Mieszkanie w bloku 12 piętrowym, piętro 9. Mieszkanie bardzo słoneczne, okna wychodzą na północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

323 000 zł50 m² 6 460 zł/m²

 

Piętro:19/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Żoliborz w okolicy Metra (stacja Plac Wilsona). Oba pokoje duże, jasne i przestronne (19m i 12m), umożliwiają organizację przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie na ul. Mickiewicza, o pow. 62,2 m, budynek z 1985 r. Piękne, ciepłe, słoneczne, czyste i zadbane. Pokoje: 20, 12, 12 m - na podłodze dębowy parkiet, kuchnia.