dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Krzyżówki

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

440 840 zł55 m² 7 966,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły o podwyższonym standardzie położone w cichej i spokojnej okolicy. 3 pokojowe kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Royal City ma przyjemność zaprezentować poniższy apartament na sprzedaż. Lokalizacja: znakomite położenie zapewnia dojazd do Centrum Warszawy w 15 minut W okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na zamkniętym osiedlu "marina" przy ulicy Krzyżówki, białołęka. Osiedle monitorowane, cicha i zielona okolica. Wygodny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie z 55-metrowym tarasem nad wodą. Umeblowane z oszałamiającym widokiem z okien. Przestronne, eleganckie i funkcjonalne, z prywatnym dostępem do wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Piękne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy nad kanałkiem Żerańskim. Idealna dla rodziny jak i pod inwestycje. Salon z kuchnią : podłoga drewno egzotyczne + gres szklane parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

734 000 zł90 m² 8 155,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie na Białołęce na osiedlu Atal Marina I. Mieszkanie rozkładowe, skierowane na 3 strony świata. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym ok 28 m2 -sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

360 000 zł50 m² 7 218,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

955 000 zł89 m² 10 679,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4-pokojowe mieszkanie na Żeraniu, nad Kanałkiem Żerańskim, o pow. 89.42 m2, usytuowane na 1 pietrze w 4 pietrowym budynku z 2009 r. Mieszkanie rozkładowe, trójstronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

767 000 zł90 m² 8 522,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

395 000 zł62 m² 6 404,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, jeszcze nie zamieszkiwane mieszkanie dwupokojowe, położone przy ul. Krzyżówki, na osiedlu Rivera Park przy Kanale Żerańskim. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone (sprzęty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

349 000 zł34 m² 10 331,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie v osiedle Riviera Park gotowy do życia. wyposażona kuchnia z białymi, błyszczącymi fasadami, okap, plyta, szafa wnękowa, instalacja Osiedle jest strzeżone z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

283 000 zł41 m² 6 902 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

278 000 zł34 m² 8 081,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni 34.4 m2. Mieszkanie znajduje się w urokliwej i dynamicznie rozwijającej się części Białołęki nad kanałem żerańskim. Posiada salon 16.4 m2, kuchnie 7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone w najwyższym standardzie i najlepszymi materiałami, klimatyzowane (możliwość zdalnego sterowania klimatyzacją i ogrzewaniem), mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

410 000 zł45 m² 9 137,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Marzysz o mieszkaniu z dużym tarasem? Z miejscem na stół i fotele, na hamak, na zieleń? Ponad 30 m2 tarasu czeka Ciebie i Twoich znajomych! Właśnie takie mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

460 000 zł45 m² 10 251,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Świetna propozycja dla tych którzy chcą zamieszkać w zielonej i spokojnej okolicy. Do zaoferowania, 60 metrowe mieszkanie wykończone w dobrym stylu i guście. Lokal usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

266 838 zł34 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rviera Park to nowoczesne i kameralne osiedle stworzone dla osób, które cenią sobie spokój, łatwy dostęp do terenów zielonych oraz zapierający dech w piersi widok na wodę. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

280 000 zł29 m² 9 655 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowoczesna kawalerka na Żeraniu Piękna zieleń za oknami Bardzo cicha, spokojna okolica. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 38 mkw w apartamentowcu przy ul. Krzyżówki na Białołęce, bliski Tarchomin - inwestycja Atal Marina. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od kwietnia 2018r nowe mieszkanie w apartamentowcu Marina III na ulicy Krzyżówki wraz z miejscem parkingowym w podziemnym gaażu. Mieszkanie znajduje się na nowym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

499 900 zł62 m² 7 998,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie składa się z salonu(20,35mkw)z wyjściem na balkon(ok.6mkw),sypialni(12,66mkw),kuchni otwartej(11,16mkw) i łazienki z wanną(6,28mkw). Okna wychodzą na wschód,dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

415 000 zł49 m² 8 483,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Atal Marina Usytuowanie południowo-zachodnie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 24 mkw - sypialni 14 mkw - łazienki 4 mkw - przedpokoju 7 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne mieszkanie na trzecim piętrze w apartamentowcu na osiedlu Żerań w dzielnicy Białołęka. Dwa pokoje. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 850 zł56 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 56 m2 na dzielnicy Białołęka przy ul. Krzyżówki. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 3 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

430 000 zł49 m² 8 789,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania polecamy bardzo ładne, rozkładowe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Białołęka- żerań. Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na unikalnym osiedlu Atal Marina, tuż nad brzegiem kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od 10.09., Białołęka Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 54 m2 na dzielnicy Białołęka przy ul. Krzyżówki. Mieszkanie dostępne jest od 10.09. i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

499 000 zł62 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie 62 m2, słoneczne, z widokiem na kanał Żerański i pewnością, że nie wybudują bloku przed oknami. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

499 000 zł62 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Klienci expandera nie płacą prowizji Kontaktując się w sprawie tej oferty: -otrzymasz telefon do Właściciela w celu obejrzenia Nieruchomości -nie zapłacisz prowizji jeśli zdecydujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

499 900 zł62 m² 7 998,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (20,35mkw), z wyjściem na balkon, dwóch pokoi (12,12mkw i 12,66mkw) w tym jednej sypialni (12,66mkw), kuchni (11,60mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, piętro 0/3, 2008r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Krzyżówki, białołęka. W pobliżu liczne przystanki autobusowe. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywne mieszkanie w apartamentowcu z 2015 roku. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m 2 zlokalizowane w otoczeniu zieleni oraz z dostępem do wspólnej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia o pow.51m2(salon z aneksem kuchennym,sypialnia,garderoba,łazienka,taras z ogródkiem-30m)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33m2 zlokalizowane w otoczeniu zieleni oraz z dostępem do wspólnej plaży i pomostem przy Kanale Żerańskim. Osiedle wykonane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

297 750 zł40 m² 7 522,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 39,58 m2, na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2009 roku. Jednostronne z oknami od południowego zachodu, dwupokojowe, bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2pokojowe. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Duży pokój posiada duży balkon. Do mieszkania należy miejsce na samochód w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania: apartament 46,47 m2 z tarasem o powierzchni 64,26 m2. Razem z miejscem w garażu podziemnym płatnym dodatkowo 28.000.-zł. Apartament wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014