dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jana Pawła II

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 62 m2 na II piętrze, przy głównej ulicy w Starej Miłosnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł91 m² 52,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - 4 pokoje+ 2 łazienki ( jedna z wanną a druga z kabiną) + samodzielne wc; duża weranda. nowa kuchnia wyposażona w b.dobry sprzęt i umeblowana. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie w Starej Miłosnej wraz ze strzeżonym miejscem parkingowym. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym bez windy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze ( poddasze) bez windy w bloku. Ogrzewanie i podgrzewanie wody własnym piecem gazowym.Jest miejsce parkingowe.Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

907 000 zł144 m² 6 298,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 144m kw. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze - 4 pokoje, kuchnia z możliwością połączenia z salonem aneksem dodatkowo w salonie można zrobić kominek, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

408 000 zł75 m² 5 440 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 75m2 położone na perterze, z balkonem. Wyjście z balkonu do niewielkiego ogródka. Mieszkanie rozłożone na dwóch poziomach - wyżej łazienka i sypialnia niżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

393 000 zł59 m² 6 661,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Największy wybór mieszkań, gwarantowane najniższe ceny. Zadzwoń lub napisz jakiego mieszkania szukasz - prześlemy Ci bogatą ofertę mieszkań. DO sprzedania bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ciche mieszkanie przy Jana Pawła na wysokości hali Mirowskiej Bezpłatny parking, blok 6 wind, mieszkanie na 10piętrze, ciche, czyste. Kompletnie wyposażone i umeblowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł106 m² 46,23 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Widny,słoneczny, cichy apartament na Muranowie - okna od dziedzińca - drzewa i wolna przestrzeń. Nieruchomość usytuowana na VI piętrze w IX piętrowym budynku przy Al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

899 900 zł106 m² 8 521,78 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

328 000 zł39 m² 8 453,61 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, okolice ul. Grzybowskiej, idealne na wynajem lub na biuro. Pokoje: 16,12mkw, kuchnia 5 mkw szafki,sprzęt agd, łaz 4mkw wanna,instalacje wymienione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia od listopada 2013r. mieszkanie 4-pokojowe, usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku z cegły, z końca lat 90-tych. Blok po termomodernizacji w 2012r. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł106 m² 8 712,12 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł106 m² 9 943,18 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

510 000 zł85 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 85M2 W starej miłosnej bardzo urokliwe I nowoczesne Mieszkanie 85m2 na wysokim parterze zejście z balkonu do imtymnie położonego ogródka o pow ok 130m. Widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie znakomicie zlokalizowane i usytuowane,ciche z oknami na podwórze.Budynek po wymianie rur i instalacji.Spokojna zielona okolica,świetna komunikacja.POLECAM Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

| mieszkanie 4-pokojowe, usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku z cegły, z końca lat 90-tych. Budynek po termomodernizacji w 2012r. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Jana Pawła na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł105 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Piekny, nowocześnie wykończony apartament w Śródmieściu. Wyjątkową rzadkością w Warszawie są dwa tarasy( po 30m2) wychodzące na teren zielony. Okna apartamentu wychodzą na wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jana Pawła II 36 - między Elektoralną a al.Solidarności. Ścisłe centrum wszędzie blisko - 2 przystanki do Złotych Tarasów - 4 do Arkadii. 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

917 000 zł144 m² 6 368,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 085 000 zł106 m² 10 284,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ładne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie (105,4 m) w świetnej lokalizacji przy Al. Jana Pawła II na wysokości Anielewicza z przeznaczeniem na biuro. Budynek z 2001 roku, całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:16/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w prestiżowym apartementowcu z fantastycznym widokiem na panoramę Warszawy. Znakomita lokalizacja, blisko wszystkich środków komunikacji i Centrum Handlowego Arkadia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

2 100 zł80 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze 3 piętrowego budynku.W skład pomieszczeń wchodzą: 3 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia umeblowana,łazienka,WC osobno; Na ścianach gładz; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł106 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od listopada bardzo ładne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie (105,4 m) w świetnej lokalizacji przy Al. Jana Pawła II na wysokości Anielewicza. Budynek z 2001 roku, całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł106 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od sierpnia bardzo ładne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie (105,4 m) w świetnej lokalizacji przy Al. Jana Pawła II na wysokości Anielewicza. Budynek z 2001 roku, całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

938 000 zł105 m² 8 899,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 105,4m2, usytuowane na 6 piętrze w 10cio piętrowym budynku. Składa się z salonu o pow. 35,8m2, dwóch sypialni o pow. 20,1 i 17,2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł95 m² 41,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nie wprowadzam do internetu! Nie wolno! Oferujemy do wynajmu bardzo przestronne, jasne mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Al. Jana Pawła II. Dużą zaletą lokalizacji jest doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł55 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kaucja: 1,00 zł Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

355 000 zł55 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

! 3-pokoje! widna kuchnia , loggia! 54,5m2 śródmieście , niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest doskonała sieć komunikacji miejskiej - jana pawła II,do metra ok 10 minut ,super punkt. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

393 000 zł48 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią na Muranowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 9-piętrowego budynku zbudowanego w latach sześćdziesiątych w technologii Rama H, wypełnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

384 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w dobrej komunikacyjnie lokalizacji - przy budynku pełna infrastruktura - sklepy, usługi. Szybki dojazd do Centrum, kilka kroków do Centrum Handlowego Arkadia. Budynek odnowiony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł38 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 38,5 m2 - W budynku Babka Tauer+ taras o pow.14,4 m 2 na którym są dwie szafy metalowe / schowki z półkami. Mieszkanie jest wykończone w wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

940 000 zł90 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Funkcjonalny apartament o powierzchni 90 m2 + 5 m2 weranda. Budynek z ochroną z 1999 r. Cztery pokoje, dwie łazienki, wc, garderoba, weranda, spiżarka, miejsce postojowe w podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

390 000 zł43 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 43 metry, 2 pokoje z widną kuchnią, zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Warszawy- al Jana Pawła II. Mieszkanie ciche (sypialnia od strony podwórka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

219 000 zł27 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Warszawy po wolskiej stronie. Pokój dzienny ok.12 m2, sypialenka 6 m2, Kuchnia ok.4 m2,łazienka 3 m2 z miejscem na pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Doskonała lokalizacja mieszkanie 27m po stronie Śródmiejskiej pokój12m z dużo wnęką 6m kuchnia w prześwicie 5m łazienka 4,5m mieszkanie do remontu.okna wychodzą na spokojną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł38 m² 11 948,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 38,5 m2 - W budynku Babka Tawer+ taras o pow.14,4 m 2 na którym są dwie szafy metalowe / schowki z półkami. Mieszkanie jest wykończone w wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży jednopokojowe 27m w ścisłym Centrum, bardzo ustawna kawalerka pokój 14m z dużą wnęką 6m jako drugi pokój kuchnia w prześwicie 4młazienka,przy bloku parking strzeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł65 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pokoju dziennym parkiet, w sypialni wykładzina, w łazience terakota. Szafy wnękowe w korytarzu i sypialni. W aneksie kuchennym zmywarka, piekarnik elektryczny, płyta indukcyjna,.