dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Hoża

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 232 334 zł76 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrestaurowana i unowocześniona kamienica z końca XIX wieku. W sprzedaży dostępne są mieszkania od 70 do 140 m2. Wysokość mieszkań sięga 3,5m. Budynek został wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - centrum miasta - kamienica po generalnym remoncie. Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie - dwa pokoje z aneksem kuchennym. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 527 790 zł90 m² 16 994,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Odrestaurowana zabytkowa kamienica z 1890 roku. Mieszkanie 89,9 m2 położone na 5 piętrze z windą składa się z salonu 34,4m2 z aneksem kuchennym, sypialni 18,5 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w centrum miasta. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. Pokoje o metrażach: 28 ; 10 m2. Kuchnia 10 m2. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł44 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament zlokalizowany we współcześnie odtworzonej kamienicy, w samym Centrum. Urządzony stylowo i z dużym dużym smakiem. Poczucie dużej przestrzeni daje wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Warszawy! Mieszkanie dwupoziomowe z tarasem o łącznej powierzchni 82 m2, składające się z 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament zlokalizowany w przedwojennej, zrewitalizowanej kamienicy, w samym Centrum. Urządzony stylowo i z dużym dużym smakiem. Poczucie dużej przestrzeni daje czterometrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super apartament położony w samym centrum Warszawy - w zielonej części Śródmieścia, w osiedlu chronionym. + klimatyzacja + Instalacje w mieszkaniu - internetowa, telewizja kablowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł67 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - centrum miasta - okolica przy pl. Trzech Krzyży. Mieszkanie na 5 piętrze - winda do 4 piętra. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży apartament w super lokalizacji w samym centrum Warszawy. Mieszkanie na szóstej kondygnacji w siedmiopiętrowym apartamentowcu z widokiem na panoramę miasta. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

922 000 zł90 m² 10 244,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Atrakcyjny apartament w prestiżowej lokalizacji warszawskiego Śródmieścia. Apartament zaadaptowany w latach 90-tych, VI piętro zabytkowej kamienicy z 1911 r. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne na mieszkanie lub biuro. Dwa duże oddzielne pokoje połączone dodatkowymi drzwiami. Duże okna na całą ścianę. Łazienka , widna kuchnia. Widna klatka schodowa z windą. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł118 m² 8 389,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Oferowane mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji (hoża, w pobliżu Marszałkowskiej), na III piętrze kamienicy z 1938 roku (z windą, ostatnie piętro). Duże okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł107 m² 73,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament o pow. 107 metrów,wykończony w wysokim standardzie, nowy, podłoga drewno, części wspólne/kuchnia/łazienki - wysokiej jakości gres/terakota. Cena 7900 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł87 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, wysokie (3,40 m) mieszkanie w zabytkowej kamienicy. Ciche, okna na podwórze, kominek, dwie łazienki z wc, duży pokój dzienny i jadalnia połączona z kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł73 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Sródmieściu 73 m2. Mieszkanie ładne, przestrzenne, wykończone w dobrym standardzie, z windą, całodobową ochroną. Usytuowane na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

940 000 zł84 m² 11 250,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Kompleks w ścisłym centrum u zbiegu ulicy Hożej i Poznańskiej. Strzeżony. Salon, kuchnia z jadalnią z oknami na dziedziniec. Sypialnie z oknami na ulicę. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł81 m² 9 925,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Polecamy klimatyczne, ciche, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie w Centrum. Ekspozycja południowa -pokoje, kuchnia- północ. Zamknięte strzeżone osiedle. Grunt pod budynkiem uregulowany nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 000 zł150 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Niezwykłe, prestiżowe, luksusowe apartamenty wybudowane przez najlepszych deweloperów, wyróżniające się architekturą, niepowtarzalnym stylem, jakością użytych materiałów, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 272 500 zł102 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

dwupoziomowy apartament z balkonem w centrum Warszawy, przy ulicy Hożej o powierzchni 101,8 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym, pokój oraz łazienka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nie pobiera prowizji od najemcy! Do wynajęcia apartament w centrum Warszawy. Minimalny okres wynajmu: 6 mies., Pełne wyposażenie, klimatyzacja, woda oligoceńska, teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 700 zł160 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy! Piękne, ciche i przestronne (160m2) mieszkanie w centrum Warszawy. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze przedwojennej kamienicy. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł71 m² 46,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dostosowane do potrzeb biurowych, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, po kapitalnym remoncie. Kompletnie wyposażona kuchnia, łazienka i wc. Podłoga parkiet pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament umeblowany i w pełni wyposażony. Kuchnia zamknięta- agd, osobne pomieszczenie na pralkę. Mieszkanie bardzo jasne, w pokojach duże okna wychodzące na południe, taras, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł92 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul Hożej, znajduje się na III piętrze w bloku IV piętrowym. Z uwagi na to, iż okna mieszkania wychodzą na patio mieszkanie jest ciche i jasne. Posiada dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni 46 m2, na 2-gim piętrze w nowoczesnym, o pięknej architekturze, 6-piętrowym budynku w najlepszej lokalizacji w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie 80m2 w centrum Warszawy na u. Hożej. Osiedle strzeżone z ochroną i monitoringiem. Dwie Sypialnie Jedna sypialnia łóżko podwójne, druga sypialnia dwa łóżka pojedyńcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz bardzo ładne, jasne i przestronne mieszkanie na ul. Hożej przy pl. Trzech Krzyży. Mieszkanie prawie całkowicie umeblowane. Kuchnia i łazienka wyposażona. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w Srodmiesciu, w jednej z najbardziej reprezentacyjnych kamienic Warszawy, schowane w zaciszu podworka zapewnia niepowtarzalny klimat starej Warszawy. Kamienica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 700 zł150 m² 38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Piękne, kompletnie umeblowane mieszkanie z kominkiem w ścisłym centrum Warszawy. Jest to strych w przepięknej kamienicy, o powierzchni 150m2 - jest podzielony na część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł89 m² 32,58 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo fajne mieszkanie na wynajem znajdujące się w samym centrum Warszawy pośrodku zabudowań, na zamkniętym terenie, który jest monitorowany. Blisko do metra, tramwajów i autobusów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 46 m2, 2 pokojowe ok. ulicy Hożej (metro Centrum, pałac Kultury, dworzec Centralny, politechnika). Mieszkanie po remoncie i czyste (marmurowa posadzka, blaty granitowe, nowe agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Przepiękne, jasne, wysokie mieszkanie o całkowitej powierzchni 64 m2. Apartament znajduje się, sześciopiętrowej kamienicy z lat 60-tych XX wieku, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

265 000 zł21 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

* treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

946 080 zł70 m² 13 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Odrestaurowana zabytkowa kamienica z 1890 roku. Mieszkanie 70,1 m2 położone na 1 piętrze z windą składa się z salonu 25m2 z aneksem kuchennym, sypialni 14,2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w ścisłym centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja w kamienicy przy ul. Hożej. W pobliżu restauracje, kluby, teatry, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, klimatyzowane mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 3 pietrze w nowej, sześciopiętrowej kamienicy z windą wybudowanej w 2002 roku. Mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hoża, kawalerka 30 m2 w zabytkowej i pięknej kamienicy, 4 piętro, winda. Mieszkanie na czwartym piętrze w uroczej pięciopiętrowej zabytkowej kamienicy w sercu Warszawy. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł47 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczny, nowoczesny zaprojektowany apartament z widokiem na zieleń w Centrum! rozkład i standard: mieszkanie zupełnie nowe, wcześniej nie zamieszkane! Wykończone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł90 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowe mieszkanie centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy z 1911r. Powstało z adaptacji poddasza. Składa się z salonu, dwóch sypialni, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w samym Centrum Warszawy, w pięknej cichej kamienicy 100 m od ul. Marszałkowskiej i ok. 300 m od Alej Jerozolimskich. Nie słychać żadnych samochodów, tramwai,.