dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Chełmońskiego

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *na wynajem dostępne jest przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Józefa Chełmońskiego 1 w warszawskim Ursusie. *W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia jasne , zadbane mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,20 m2, przy ul. Józefa Chełmońskiego na 5 piętrze w 7 piętrowym strzeżonym bloku z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dla osób poszukujących wnętrza wykończonego W bardzo dobrym standardzie, komfortowego, a zarazem bezpiecznego. Jeżeli doceniasz przestrzeń za oknem, czystość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

790 000 zł49 m² 16 221,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z doskonałą ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

715 000 zł46 m² 15 409,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Ursus, osiedle Skorosze, przy ulicy Józefa Chełmońskiego. Powierzchnia 46,4 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży pokój wraz z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, zadbane, rozkładowe, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Są to dwa niezależne pokoje i oddzielna widna kuchnia. Na podłodze bardzo ładny dębowy parkiet.Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe zadbane i przytulne mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie najmu. Mieszkanie usytuowane przy ul. Józefa Chełmońskiego, na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

849 000 zł64 m² 13 307,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz wyjątkowego miejsca, które będzie Twoim prywatnym azylem w sercu miasta? Oto przestronne mieszkanie przy ul. Chełmońskiego 6, stworzone z myślą o singlach i parach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 190 000 zł106 m² 11 173,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam do sprzedaży duże i przestronne mieszkanie znajdujące się w Ursusie przy ul. Chełmońskiego, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ, z podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 259 000 zł106 m² 11 821,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 259 000 zł106 m² 11 821,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

725 000 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż Bezpośrednio Mieszkanie na sprzedaż: 50 m2. Warszawa Ursus, ul. Chełmońskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 6. Rok budowy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 359 000 zł106 m² 12 760,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 359 000 zł106 m² 12 760,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

2 670 zł29 m² 91,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasna, cicha i zadbana kawalerka o pow. 29,1 m2 zlokalizowana na parterze nowoczesnego budynku w Ursusie przy ul. Chełmońskiego. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 459 000 zł106 m² 13 699,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Skorosze,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78 m2, piętro 1/6 z windą w budynku z 2008r. przy ul. Chełmońskiego, ursus Skorosze. Idealne dla rodziny, grupy znajomych lub studentów. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 143 450 zł60 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Skoroszach o powierzchni 60,5 mkw z dużym ogródkiem (ok. 40 mkw) w Ursusie przy ul. Chełmońskiego. Mieszkanie w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

985 000 zł64 m² 15 271,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na najbardziej docenionym osiedlu na Skoroszach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

974 000 zł65 m² 14 984,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym, rodzinnym osiedlu, wybudowanym przez cenionego dewelopera ebejot. Nieruchomość ta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

2 650 zł37 m² 70,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem i miejscem parkingowym naziemnym. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość komunikacji miejskiej ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

979 000 zł64 m² 15 178,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 020 000 zł64 m² 15 814 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 200 000 zł80 m² 15 075,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mam dziś do zaoferowania Państwu piękne mieszkanie z dużym tarasem oraz zielonym ogródkiem na Ursusie od zaraz! informacje O nieruchomości: mieszkanie (dwustronne) 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu piękne mieszkanie z dużym tarasem oraz zielonym ogródkiem na Ursusie od zaraz! informacje O nieruchomości: mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 097,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, rodzinnym osiedlu, wybudowanym przez cenionego dewelopera ebejot. Nieruchomość ta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

469 000 zł41 m² 11 495,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Chełmońskiego. Skorosze to najwyżej oceniana i chyba najbardziej lubiana część Ursusa. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

795 000 zł76 m² 10 515,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,6m2 zlokalizowane w Ursusie -dzielnica Skorosze przy ul. Chełmońskiego. Lokal na 3 piętrze w budynku z windą z 2005roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

799 000 zł76 m² 10 568,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 75,6 m2 w Ursusie. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pelna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: 2 pokoje | W-wa Ursus | Skorosze | 46 m2 | Duży zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

799 000 zł76 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, 3-pokojowym mieszkaniem na sprzedaż, położonym na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku przy ul. Chełmońskiego 3 w Warszawie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Przestronne i ciche, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 w Ursusie Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

759 000 zł76 m² 9 986,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania ładne, 3 pokojowe mieszkanie na Skoroszach, gotowe do wprowadzenia. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Cena mieszkania mieści się w limicie w ramach programu Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu ul. Chełmońskiego 11 z całodobową ochroną , dwa oddzielne pokoje z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

765 000 zł76 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Pragnę zaprezentować Państwu 2-pokojowe jasne mieszkanie znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ulicy Józefa Chełmońskiego. Mieszkanie dla singla lub pary. Największym atutem oferty jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

530 000 zł47 m² 11 181,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe, na podwyższonym parterze w wysokim budynku - Ursus, ul. Chełmońskiego. Blok z 2008 roku, deweloper Ebejot, bardzo solidnie budowane. Do mieszkanie przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

670 000 zł84 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: apartament w centralnej części Ursusa - 3 pokoje, 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

545 700 zł40 m² 13 642,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

, westa Home Jeśli poszukujesz nieruchomości w pełni wykończonej w nowym budownictwie oraz spokojnej okolicy, to osiedle na Warszawskich Skoroszach jest dla Ciebie. wideoprezentacja:.