dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Branickiego

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 250 zł44 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe! Nowocześnie urządzone - 2 pokoje, pow. 44 m2, duży balkon, garaż - Miasteczko Wilanów Do wynajęcia 2-pokojowe nowe i funkcjonalne mieszkanie o pow. 44 m2. 1. piętro w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

550 000 zł71 m² 7 746,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe, ładne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku, o powierzchni 70,77m2, w pięknej Zachodniej, zielonej enklawie miasteczka Wilanów. Mieszkanie przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

490 000 zł60 m² 8 206,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe oddane w 2017 r. mieszkanie w stanie developerskim na Osiedlu Brzozowy Zakątek w Miasteczku Wilanów. Powierzchnia 59,71m2, 3 pokoje z balkonem. Lokal jest już odebrany, prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne mieszkanie na Wilanowie wykończone w wysokim standardzie, przestronne, widne o powierzchni 40m2 na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 44 m2, duży balkon, garaż - Nowe, nowocześnie urządzone - Miasteczko Wilanów Do wynajęcia 2-pokojowe nowe i funkcjonalne mieszkanie o pow. 44 m2. 1. piętro w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu: nowoczesne, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone nowe mieszkanie w Wilanowie. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu: warszawa* ul. Branickiego, miasteczko Wilanów * 42 m2 * 2 oddzielne pokoje * balkon * dobry standard * 1 /4 piętro * 2 miejsca postojowe oferujemy: dobry standard apartamentu (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 zł78 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu: jasne, niezwykle przestronne, urządzone W niebanalnym stylu - 2 pokojowe mieszkanie z osobna kuchnia na Wilanowie w pobliżu Paląca Królewskiego w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję piękne mieszkanie przy ul Branickiego. Sypialnia (łózko 2 osobowe nowe) szafa 3 drzwiowa, komoda, pełne wyposażenie kuchni wraz ze zmywarką. Łazienka z prysznicem i pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe, przestronne mieszkanie na Wilanowie przy ul. Branickiego. Cicha, spokojna okolica, nowy blok, mieszkanie w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu: ekskluzywny, przestronny, jasny, urządzony Z najwyższej jakości materiałów, apartament W samym sercu miasteczka wilanów. Mieszkanie dla wymagających, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 500 zł103 m² 63,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję do wynajęcia w stanie idealnym apartament 102,6 m2 o bardzo wysokim standardzie, ul. A. Branickiego (miasteczko Wilanów) Apartament zrobiony pod siebie, a nie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu: elegancki, jasny, przestronny, zupełnie nowy, apartament W miasteczku wilanów, gotowy do przyjęcia pierwszych gości. Apartament został urządzony Z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 800 zł58 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 58m2. Dwupokojowy apartament z otwartą kuchnią , garderobą i łazienką. Mieszkanie w pełni wyposażone:(osprzęt kuchenny w tym podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Branickiego Opis: mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu: jasne, słoneczne, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie w miasteczku Wilanów - ulica Adama Branickiego 16 z garażem i ogródkiem. Blok znajduje się przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł93 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie z przestronnym 130 metrowym tarasem. Przestronne, słoneczne, funkcjonalne i w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 93 m2 na 4. piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 199 zł40 m² 54,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie piękne studio 39,5m2 w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (nowoczesne włoskie meble, wykończenia, hartowane szkło na ścianach w łazience, egzotyczny parkiet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49,32m2 na strzeżonym osiedlu przy ulicy Branickiego na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie oddane w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

472 000 zł49 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ustawne mieszkanie 2-pokojowe opowierzchni 49,32m2. Lokal jest usytuowany na strzeżonym osiedlu przy ulicy Branickiego w Wilanowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 070 000 zł93 m² 11 505,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne, funkcjonalne, komfortowe o wysokim standardzie i w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 93 m2 położone na warszawskim Wilanowie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 500 zł103 m² 63,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokoje, 102,6 m2, 1 piętro, wysoki standard, ul. A. Branickiego (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym. Świeżo odmalowane ściany. Apartament został wykończony i zamieszkany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

296 277 zł33 m² 9 091,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 mieszkania w nowej inwestycji znajdującej się w Miasteczku Wilanów: - 1 mieszkanie o powierzchni 32,59 m2 - znajduje się na 1 piętrze - cena 296 277 zł - 2 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 200 zł2 200 m² 1 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka na Wilanowie przy ul. Branickiego 11 Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

920 000 zł103 m² 8 966,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji. Na sprzedaż 4 pokoje, 102,6 m2, 1 piętro, wysoki standard, ul. A. Branickiego (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym do wprowadzenia. Świeżo odmalowane ściany. Cena: 930 000 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł102 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanów, a.Branickiego, 102m, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie, dostępne jest od zaraz. Skład mieszkania; trzy sypialnie dwie łazienki (jedna z prysznicem, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

930 000 zł103 m² 9 064,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji %. Na sprzedaż 4 pokoje, 102,6 m2, 1piętro, wysoki standard, ul. A. Branickiego (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym do wprowadzenia. Świeżo odmalowane ściany. Cena: 930 000 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 000 zł103 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 102,6 m2, 1 piętro, wysoki standard, ul. A. Branickiego (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym. Świeżo odmalowane ściany. Apartament został wykończony i zamieszkany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

8 000 zł96 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny i jasny apartament na ostatnim piętrze budynku przy ul. Branickiego. Do mieszkania przynależy ogromny taras z pięknym widokiem, a także dwa niezależne miejsca w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

965 000 zł103 m² 9 405,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bezpośrednio. 4 pok., 102,6 m2, 1piętro, ul. A. Branickiego 11 (róg ul. Sarmackiej) (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym do wprowadzenia. Świeżo odmalowane ściany, b.wysoki standard. Cena: 965.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 599 zł62 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne zadbane bardzo duże 2 pok mieszkanie 62m2 w zacisznej części Miasteczka Wilanów przy ul. Branickiego w apartamentowcu z 2010 r. Apartament na III piętrze z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 660 zł66 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe - pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój, garderoba, loggia. Duże okna z ekspozycją południowo-zachodnią na niską zabudowę (szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 zł62 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Warszawa Wilanów. Elegancki budynek, usytuowany w miasteczku Wilanów. W jednym z najmodniejszych miejsc w Warszawie. Mieszkanie usytuowane na 3p w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 62 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Branickiego. Mieszkanie dostępne jest od 1 stycznia i znajduje się na piętrze 3 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 zł62 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo cichej części miasteczka Wilanów, ul. Branickiego. Nieruchomość składa się z salonu z otwarta kuchnia, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo cichej części miasteczka Wilanów. Nieruchomość składa się z salonu z otwarta kuchnia, sypialni, łazienki z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

930 000 zł103 m² 9 064,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

540 000 zł71 m² 7 605,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W naszej ofercie 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku, o powierzchni 70,77m2, w pięknej Zachodniej, zielonej enklawie miasteczka Wilanów. Mieszkanie przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanów ul.Branickiego Elegancka, nowoczesna kawalerka , open space o pow 38 m2 z balonem. Umeblowana i wyposażona, cicha. Łazienka z kabiną, pralką. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

980 000 zł115 m² 8 522 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży bardzo funkcjonalne i przestronne mieszkanie 5 pokojowe w Miasteczku Wilanów przy ulicy Branickiego 18. Mieszkanie 5 pokojowe z 3 łazienkami, 2 miejsca garażowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

930 000 zł103 m² 9 064,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny i cichy! (okna nie wychodza bezpośrednio na ulicę) apartament w budynku z 2011r., wykończony w 2015r, aktualnie gotowy do wprowadzenia się. Jeden z pokoji.