dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Bluszczańska

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

886 972 zł96 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Cztery dwupiętrowe budynki stanowią kontynuację pierwszego etapu realizacji, oddanego do użytku w 2009 roku. Inwestycja ta spotkała się z dużym uznaniem i pozytywnymi opiniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

790 000 zł78 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Budynek na strzeżonym , zamkniętym osiedlu w pobliżu terenów wiślanych. W okolicy Park Łazienki Królewskie, agrykola, kopiec Powstania Warszawskiego. Bardzo dobre warunki do uprawiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

886 972 zł96 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatnie 3 Apartamenty w Inwestycji! Oddane do użytkowania! Prezentowana inwestycja zlokalizowana jest na Dolnym Mokotowie w rejonie Czerniakowa. Osiedle jest doskonale skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

887 800 zł96 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery Pokoje na Mokotowie bez prowizji! Projekt mieszkaniowy, w rejonie ul. Bluszczańskiej. Ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się ogromnym powodzeniem, ponieważ łączy walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

887 800 zł96 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Cztery Pokoje na Mokotowie bez prowizji! Bartycka Residence III to projekt mieszkaniowy, w rejonie ul. Bluszczańskiej. Ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się ogromnym powodzeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 161 268 zł120 m² 9 717,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Piękny Apartament na Mokotowie! Świetna cena! Bartycka Residence III to projekt mieszkaniowy, w rejonie ul. Bluszczańskiej. Ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

950 000 zł86 m² 11 087,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na mokotowie A unique 3 room apartment for sale on mokotów Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu niezwykle, przytulne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł81 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze 81m2 3 pokoje (2 sypialnie, salon z kuchnią otwartą częściowo). Osiedle zamknięte z placem zabaw, ochroną. Z salonu wyjcie bezpośrednio do ogródka. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Bezpośrednio sprzedam piękne mieszkanie 100 mkw na mokotowie w świetnej lokalizacji przy ulicy Bluszczańskiej oraz nowo otwartej Aleji Polski Walczącej. Mieszkanie nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

950 000 zł86 m² 11 087,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 250 zł80 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie urządzone w neutralnym stylu, z widokiem na łąkę w pobliżu ulicy Czerniakowskiej i Parku Łazienki. Wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

505 000 zł56 m² 9 018 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne,przestronne mieszkanie dwupokojowe na zamkniętym osiedlu. Salon z aneksem kuchennym 30m,sypialnia 14,5m,łazienka z prysznicem 5,7m,przedpokój 5,6m. Szafy wnękowe w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

889 900 zł107 m² 8 316,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowy apartament na prestiżowym, cichym osiedlu Rubikon Residence 1,warszawa/dolny Mokotów/ ul. Bluszczańska + 2 miejsca garażowe (stacjonarne). Mieszkanie o pow. 107 m2, - 4 pokoje, - 2 łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 040 600 zł121 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Pakiety wykończeniowe już od 470 zł/m2 Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 121 m2 z tarasem - gotowe do odbioru Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym: 30 750 pln Główne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

340 000 zł31 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania unikalne, trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Bluszczańskiej na Mokotowie. Fantastyczna lokalizacja wśród zielonej części Warszawy. Usytuowane na osiedlu Wiślany Mokotów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy nowoczesny,przestronny i wygodny apartament na spokojnym osiedlu River House przy ulicy Bluszczańskiej. Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego mieszkania na Mokotowie, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł72 m² 9 722 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz ładnego mieszkania, w spokojnej, przyjaznej lokalizacji oraz w dobrej dzielnicy z bogatym zapleczem usługowym, a jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

892 768 zł97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów, bez podatku. Bartycka Residence III to kameralny kompleks 4 budynków, w których zaprojektowano łącznie 71 mieszkań o wysokości 2,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z tarasem przy ul. Bluszczańskiej na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na strzeżonym osiedlu. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

955 251 zł98 m² 9 743,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

892 768 zł97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

892 768 zł97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem. na osiedlu położonym w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Bluszczańskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 48 m2. Mieszkanie znajduje się na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 160 787 zł119 m² 9 717,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 164 051 zł120 m² 9 717,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 051 155 zł108 m² 9 730,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej, niedaleko ul. Czerniakowskiej i ul. Bartyckiej. Nieruchomość o powierzchni 72m 2 usytuowana na zamkniętym osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

785 000 zł92 m² 8 532,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Budynek apartamentowy oddana do użytkowania w 2001 r. Jest to obiekt mieszkalny o kameralnym charakterze, w którym mieści zaledwie lokali mieszkalnych. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Dolny Mokotów,Warszawa

3 300 zł108 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, zadbane, duże mieszkanie na strzeżonym,zamkniętym osiedlu na Mokotowie - Bluszczańska. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjęciem na balkon,z sypialnio, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Sielce,Warszawa

775 000 zł92 m² 8 417,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy przestronny Lokal 4 pokojowy z widną kuchnią, balkonem ok 8 m2 i garażem ; Powierzchnia: 92,07 m2; 2 piętro w 5 piętrowym budynku z 2010 roku. Atrakcyjne położenie - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł93 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu strzeżonym, niedaleko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 800 zł93 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe na Mokotowie. Budynek z 2004r. z windą, osiedle zamknięte. Dobre połączenie autobusowe z centrum, samochodem ok. 15 minut. W pobliżu sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

511 028 zł58 m² 8 740 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 3-pokojowy z dużym balkonem na mokotowie. Gotowy do odbioru! pakiety wykończeniowe już od 470 zł/m2 Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 58 m2 z balkonem 5 m2 Cena miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł107 m² 8 318 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim 4 pokoje, 2 łazienki, garderoba, balkon Do mieszkania przynależą 2 samodzielne miejsca garażowe położone obok siebie, blisko windy, o łącznej wartości 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł72 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywny 72 metrowy apartament w Warszawie, znajdujący się w Dzielnicy Mokotów blisko Kopca Powstania Warszawskiego, przy ulicy Bluszczańskiej. Pierwsze piętro. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł107 m² 8 317,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowy apartament na osiedlu Rubikon Residence 1,warszawa/dolny mokotów/bluszczańska + 2 miejsca garażowe Mieszkanie o pow. 107 m2, 4 pokoje, 2 łazienki, garderoba, balkon, 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 610 zł48 m² 54,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie, na strzeżonym osiedlu przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie jest całkowicie nowe - nikt wcześniej w nim nie mieszkał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego, umeblowanego, trzypokojowego apartamentu - ta oferta będzie dla Was odpowiednia. Prezentowana nieruchomość znajduje się w sercu miasta, na zielonym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bluszczańskiej, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu ul. Czerniakowska i ul. Becka. Wiele linii autobusowych. Mieszkanie składa się z: - salonu - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

384 170 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pakiety wykończeniowe już od 470 zł/m2 Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46 m2 z ogródkiem - gotowe do odbioru Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym: 30 750 pln Główne atuty tej.