dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Berensona

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

523 000 zł57 m² 9 240,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa lokalizacja w najlepszej cenie! Szczególnie dla rodzin. Oferta dotyczy mieszkania gotowego do wykończenia, w zrealizowanym budynku. W cenie promocyjnej oferujemy: - mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

489 500 zł52 m² 9 415,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc Bez prowizji zdjęcia - wizualizacje Piękne zielone tereny, idealne miejsce dla rodziny. Lokalizacja: -Autobus 350m metrów (linie: 132; 160; 527) -nowa linia tramwajowa w tym roku! - 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

514 000 zł56 m² 9 206,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle mieszkaniowe na Białołęce. Mieszkania w promocyjnych cenach. 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Mieszkania są już gotowe do oddania. Lokalizacja: - przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

512 500 zł56 m² 9 151,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

499 000 zł52 m² 9 552,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Grodzisk,Warszawa

630 000 zł66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania przestrzenne duże mieszkanie o powierzchni całkowitej 74m2 i 66m2 powierzchni użytkowej (8m2 jest odjęte przez wzgląd na skosy). Nieruchomość usytuowana jest na 4.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie, znajdujące się na warszawskiej Białołęce, przy ul. Leona Berensona. Osiedle Cztery Pory Roku. Osiedle zamknięte i monitorowane, wokół liczne punkty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

550 911 zł56 m² 9 850,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 m w nowej inwestycji w dzielnicy Białołęka. Atrakcyjne rabaty tylko do końca marca! gotowe mieszkania do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

512 700 zł56 m² 9 155 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkanie od dewelopera _bez prowizji_bez pcc-2% - widok na Park! Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie-Budynek z pozwoleniem na użytkowanie! Zapraszam do obejrzenia! dodatkowo garaż 30 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

553 668 zł56 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,21 m w nowej inwestycji w dzielnicy Białołęka. Atrakcyjne rabaty tylko do końca marca! gotowe mieszkania do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

535 460 zł52 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,24 m w nowej inwestycji w dzielnicy Białołęka. Atrakcyjne rabaty tylko do końca marca! gotowe mieszkania do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

538 900 zł57 m² 9 454,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa lokalizacja w najlepszej cenie! Szczególnie dla rodzin. Możesz zamieszkać w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkanie od dewelopera _bez prowizji_bez pcc-2% - widok na Zieleń Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie-Budynek z pozwoleniem na użytkowanie! Zapraszam do obejrzenia! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

580 000 zł62 m² 9 430,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

531 556 zł53 m² 10 029 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkanie od dewelopera _bez prowizji_bez pcc-2% Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie-Budynek z pozwoleniem na użytkowanie! Zapraszam do obejrzenia! Możliwość negocjacji ceny! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

544 123 zł56 m² 9 716 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkanie od dewelopera _bez prowizji_bez pcc-2% - widok na Park! Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie-Budynek z pozwoleniem na użytkowanie! Zapraszam do obejrzenia! Możliwe wysokie Rabaty!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

2 300 zł49 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,51 m2 + balkon. Mieszkanie zlokalizowane jest na Białołęce przy ul. Leona Berensona 12 E, na terenie zamkniętego i strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

529 989 zł57 m² 9 334,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

599 000 zł64 m² 9 418,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 63,60m2 na Białołęce, ul. Leona Berensona u zbiegu z ulicą Skarbka z Gór ,osiedle Cztery Pory Roku' Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 000 zł54 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

499 000 zł53 m² 9 415 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkanie od dewelopera _bez prowizji_bez pcc-2% - widok na Park! Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie-Budynek z pozwoleniem na użytkowanie! Zapraszam do obejrzenia! ogródek 40 M2 dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

350 000 zł38 m² 9 211 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie : 2 pokoje - pow.38 m2 z dużym tarasem Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Berensona. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

586 752 zł62 m² 9 463,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

532 989 zł57 m² 9 350,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

524 496 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

529 989 zł52 m² 10 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

524 496 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

382 066 zł43 m² 8 975,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

512 700 zł56 m² 9 155 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

499 000 zł53 m² 9 415 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

559 289 zł62 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie od dewelopera _bez prowizji_ Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie Dogodne dojazdy oraz bliska infrastruktura: 4 linie autobusowe (dojazd do budowanej stacji Metra Kondratowicza 12 min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

520 536 zł57 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkanie od dewelopera _bez prowizji_bez pcc-2% Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie-Budynek z pozwoleniem na użytkowanie! Zapraszam do obejrzenia! Super układ 2-stronne ,widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

494 974 zł56 m² 8 839 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkanie od dewelopera _bez prowizji_bez pcc-2% Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie-Budynek z pozwoleniem na użytkowanie! Zapraszam do obejrzenia! Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

532 000 zł62 m² 8 581 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

499 999 zł57 m² 8 772 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

550 000 zł58 m² 9 456,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku z windą wzniesionego w 2014 roku. Przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie przytulne sypialnie, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

607 000 zł69 m² 8 835,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Lokal o powierzchni 68,7 m2 mieści się na pierwszym piętrze niskiego, trzypiętrowego budynku z 2009 roku. U stawny, kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

430 000 zł53 m² 8 113 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie : 3 pokoje - pow 53 m2 z dużym tarasem Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Berensona. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł45 m² 9 986,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowa oferta W ciekawej lokalizacji na warszawskiej białołęce atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogródkiem (75 m2) przy ulicy Berensona 10b na osiedlu 4 pory roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

474 500 zł53 m² 8 953 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio od dewelopera _bez prowizji_ Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie Biuro Sprzedaży Dogodne dojazdy oraz bliska infrastruktura: 4 linie autobusowe (dojazd do budowanej stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

431 500 zł57 m² 7 570 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020