dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Anielewicza

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

45 m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie w centrum Warszawy 46m2. Trzy pokoje z kuchnią, lodżia (6m2) piwnica (3m2). Mieszkanie położone jest niedaleko centrum Arkadia oraz doskonałe połączenie z metrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

375 000 zł51 m² 7 309,94 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

[i]do sprzedania atrakcyjne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/wola, ul. Anielewicza [b]cena: 375 000 zł [/b] ( 7 310 zł/m2 ) Powierzchnia: 51,3 m2, piętro: parter / 9 Rok budowy: 1969, [b]pokoje: [/b].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

333 000 zł26 m² 12 671,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie, cicha! Do sprzedaży kawalerka wykończona w wysokim standardzie, do wprowadzenia się od zaraz, bez dodatkowych nakładów finansowych. W mieszkaniu pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

420 000 zł46 m² 9 188,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3 pokojowe na Anielewicza o powierzchni 45,71 m2 Wysoki standard, wyposażenie, meble na wymiar. Salon z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, balkon. Cicha, spokojna okolica wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

225 000 zł27 m² 8 208,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży przeznaczona do remontu ustawna kawalerka z oddzielną ciemną kuchnią. Mieszkanie posiada duże możliwości aranżacyjne. Można spokojnie zorganizować dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

275 000 zł43 m² 6 351,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe, 3- pokojowe narożne mieszkanie u zbiegu ulic Anielewicza i Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1968r. 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Okazja : Sprzedaż mieszkania które idealne jest pod inwestycje - najem, biuro lub mieszkanie dla młodych osób. Chociaż mieszkanie jest w Dzielnicy Wola to jest na granicy ze Śródmieściem. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne słoneczne i ciche mieszkanie w Centrum Warszawy o powierzchni 40 m2. Mieszkanie umeblowane po remoncie, dwa pokoje, oddzielna kuchnia,łazienka, przedpokój i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

199 000 zł26 m² 7 580,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Pokój dzienny 15m, mały balkon, widna kuchnia. Lokal do generalnego remontu. Okna wychodzą na plac zabaw i zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

360 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 36m2 narożne Z balkonem przy ul. Anielewicza świeżo po remoncie rewelacyjny rozkład - 2 niezależne pokoje oraz oddzielna widna kuchnia. Sypialnia z garderobą i podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Przytulne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie. Na podłogach klepka dębowa. Zabudowana kuchnia(ciemna) i łazienka. Nowe okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Możliwość zrobienia 3 pokoi I garderoby Idealny rozkład, dwa oddzielne pokoje do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju, oddzielna widna kuchnia, przestronny balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

360 000 zł35 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie 35,25 m.kw z balkonem z idealnym rozkładem. Mieszkanie świeżo po remoncie, wszystko nowiutkie. Dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią. Sypialnia z podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

365 000 zł35 m² 10 354,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

396 000 zł47 m² 8 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam dwupokojowe, niezwykle klimatyczne mieszkanie. Ze względu na lokalizację, położenie i rozkład idealne do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 46,8 m2, usytuowane na ul. Anielewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

535 000 zł54 m² 9 907,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie (niezamieszkałe od momentu wykończenia) , znajdujące się przy Jana Pawła róg Anielewicza w centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem. Lokal znajduje się w bloku przy ulicy Anielewicza. W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Muranów - kawalerka! Pokój ok. 18 m2. Kuchnia we wnęce. Łazienka razem z wc. Mieszkanie 2 lata po remoncie. Nowe okna pcw, nowe panele na podłogach, nowa zabudowa kuchenna. Nowe wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 01.03.2015 r.umeblowane dwu-pokojowe mieszkanie w dobrym stanie jeden pokój przechodni(wejście do kuchni i drugiego pokoju) Umeblowana kuchnia (szafli, lodówka Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

217 000 zł26 m² 8 250,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Jednopokojowe mieszkanie na Woli. 4 piętro w budynku 4 piętrowym. Widna, oddzielna kuchnia-wejście z pokoju. W pokoju na podłodze wykładzina dywanowa, w kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie 5 lat temu : nowe okna i drzwi, parkiet w pokojach, odmalowane ściany. Dwa pokoje przechodnie ( z większego przechodzi się do mniejszego ) z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

357 000 zł49 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Idealny rozkład, dwa oddzielne pokoje do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju, oddzielna widna kuchnia, przestronny balkon. Mieszkanie dwustronne, salon 21 m2, wystawa okien Pd-Zach, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

293 000 zł36 m² 8 138,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie w dobrym miejscu, blisko Domu Handlowego klif, dwa duże, ustawne pokoje,mozaika do cyklinowania, kuchnia z oknem, , są szafki, w łazience glazury, kabina, okna do wymiany, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

405 000 zł46 m² 8 901,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie słoneczne, ciche, trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze. Druga linia zabudowy. Najbliższa przecznica Jana Pawła II i Smocza. Loggia wychodząca na podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Anielewicza. Jest to bardzo cicha i spokojna okolica. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

450 000 zł85 m² 5 274,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Super atrakcyjne b. ciche mieszkanie położone w samym centrum Warszawy na Muranowie na ostatnim (4) piętrze kamienicy. Piękna panorama na Centrum Warszawy. Okna na południowy-wschód wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (42 m2) przy zbiegu ulic Anielewicza i Andersa. Doskonała lokalizacja (metro Ratusz, tramwaje, autobusy.) W pobliżu Ogród Krasińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Znakomita lokalizacja, ciche spokojne osiedle, budynek w drugiej linii zabudowy przy u. Anielewicza, dobra komunikacja w każdym kierunku. Niedaleko centrum handlowe Arkadia, kilka szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposażona w podstawowe sprzęty pralkę, lodówkę, kuchenkę elektryczno-gazową. Jeden z pokoi przechodni. Mieszkanie jest ciche okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

356 000 zł48 m² 7 464,88 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Muranów - Anielewicza. Mieszkanie 47,69 m2, 3 pokoje (14 m2, 12 m2, 9m2), łazienka (ok. 3 m2), kuchnia (4,5 m2), duży balkon zpięknym widokiem na Pałac Kultury i panoramę miasta , Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Znakomita lokalizacja w okolicy dużo najróżniejszych sklepów, apteka, przychodnia, niedaleko centrum handlowe Arkadia, kilka szkół podstawowe, gimnazja, ponadgimnazjalne. Przy skrzyżowaniu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kawalerka o powierzchni 35m2, usytuowana na Zielonym , cichym Muranowie Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni 19m2, oddzielnej, jasnej kuchni o powierzchni 8m2, łazienki 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane: dwie szafy, bieliźniarka, regały, nowa rozkładana dwuosobowa wygodna kanapa, stolik.W kuchni zlew, nowe szafki kuchenne,kuchenka gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

45m2 - Anielewicza - Środmieście - 3 pok - od zaraz , wynajem 3 pokojowe mieszanie, świeżo po remoncie, piętro 8 - sprzęt agd (lodówka, pralka, zmywarka) + tv LCD, DVD - w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

225 000 zł22 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 22m2 na Muranowie Mieszkanie jednopokojowe, z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, wyłożona glazurą, na podłodze terakota. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Muranowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

225 000 zł22 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie w samum Centrm o powierzchni 58 m2. Pokój dzienny 24 m2, sypialnia 14 m2, kuchnia 7m2, łazienka 4 m2, przedpokój 9 m2. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł85 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe mieszkanie położone w samym centrum Warszawy na Muranowie, przy Muzeum Historii Żydów w Polsce, obok Starego Miasta. Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze kamienicy.