dowolna

Mieszkania Warszawa Targówek

462 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

462 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reichera

Targówek,Warszawa

760 000 zł69 m² 11 014,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Targówek- ul. Reichera Cena: 760 000 pln + 30 000 pln (działka) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

649 000 zł42 m² 15 270,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe dwa pokoje przy ulicy Bolesławickiej, 600m, do stacji Metra Bródno. Mieszkanie z ekspozycja wschodnią, na piątym piętrze z dziesięciu w budynku z 1975r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Bródno,Warszawa

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka na Bródnie na Targówku w Warszawie! W bliskim sąsiedztwie sklepy spożywcze- carrefour i Lidl oraz bazarek. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 27 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , 6 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, bródno, ul. Chodecka. Bardzo dobra lokalizacja- blisko metra i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

599 999 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwu-pokojowe składające się z przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej widnej kuchni i łazienki. Przynależy wyremontowana loggia oraz piwnica. Orientacja okien: zachodnia z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ulicy Łojewskiej na Bródnie. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

549 000 zł42 m² 12 917,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, dostępne do zakupu w sercu Bródna. Zlokalizowane zaledwie 15 minut pieszo od stacji metra Bródno, mieszkanie oferuje wygodne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 618,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Metro Kondratowicza 550m, od budynku, mieszkanie po remoncie Można kupić na kredyt jest księga wieczysta, odrębna własność. Świetna infrastruktura do życia: - metro Kondratowicza 550m, - autobus 50m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

6 500 zł92 m² 70,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się przy na Targówku w bliskiej odległości od stacji metra Trocka oraz pętli autobusowej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

479 000 zł30 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wszystkie widoczne na zdjęciach meble są w cenie mieszkania, a mieszkanie jest dostępne od zaraz. Na mieszkanie o powierzchni 30 m2 na 5 piętrze z windą, składają się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goławicka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

765 000 zł60 m² 12 835,60 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 59,6 m2 przy ul. Goławickiej w Warszawie. Zaledwie 5 minut spacerem dzieli nas od stacji metra, co gwarantuje wygodne i szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

1 200 000 zł105 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Warszawie przy ulicy Wyspowej (na warszawskim Targówku). Mieszkanie dwupoziomowe, jasne, o dobrym rozkładzie o powierzchni 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

849 000 zł58 m² 14 765,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania - o wysokim standardzie wykończenia! przy ulicy Żuromińskiej. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Targówek, w części Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

680 000 zł56 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania przy ul. Janinówka na warszawskim Targówku. Mieszkanie jest narożne, wystawa zachód( pokoje) i północ ( kuchnia). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Bródnie na Targówku w Warszawie! *** Mieszkanie w stanie do remontu. Możliwość przesłania zdjęć wnętrza dla zainteresowanych osób. 400 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezntowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie na Targówku ( ok. 47m2), na które składają się: - dwa pokoje (ok. 12,5m + balkon ok 4m2 oraz ok. 20m2) - widna kuchnia (ok. 5,5m2) - łazienka ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem w bloku z windą przy ul. Bazyliańskiej 7, obok stacji metra Bródno. Składa się z 3 osobnych, zamykanych pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawski Świt

Bródno,Warszawa

1 199 000 zł68 m² 17 702,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości - urządzone mieszkanie o powierzchni 67,73 m2, zlokalizowane w inwestycji Warszawski Świt, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

625 000 zł39 m² 15 903,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym zlokalizowane w dzielnicy Warszawa Targówek Zacisze - ul. Wyspowa 14 Idealne miejsce dla rodziny bądź inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

1 500 zł14 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładne i wysokie studio. *Mieszkanie umeblowane i wyposażone w kamienicy, na warszawskim Targówku. *Kamienica po generalnym remoncie. *Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadwiślańska

Targówek,Warszawa

4 500 zł104 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 104 m2: salon (30m2) z wyjściem na balkon (15 m2) oraz otwartą, widną i zachwycającą przestrzenią kuchnią, 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

690 000 zł54 m² 12 801,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| polecam na sprzedaż 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, z widną kuchnią, na Targówku Mieszkaniowym, na pograniczu z Pragą Północ, ul. H. Junkiewicz. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

1 050 000 zł63 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Bródno,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o pow. 38m2 położone na 8 piętrze w budynku 10 piętrowym na Bródnie (ul. Skrajna 3). Warunki najmu: maksymalnie dla 2 osób! Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

740 000 zł37 m² 19 919,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentowany apartament składa się z: - salonu z aneksem - sypialni - łazienki, - holu, - balkonu Nowy, niezamieszkany apartament, wykończony w najwyższym standardzie. Gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

549 000 zł42 m² 12 917,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, na Bródnie, w świetnej lokalizacji, 15 min spacerem do stacji metra Bródno. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Targówku. Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 47m na Bródnie, blisko metra z balkonem ok. 9m. 6 piętro w bloku 6-piętrowym (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hieronima

Bródno,Warszawa

415 000 zł26 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu kawalerki - do remontu / własnej aranżacji - Inwestycyjny potencjał! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26 m2 składa się z: - holu wejściowego, - przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

440 000 zł30 m² 14 426,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Targówek - Bródno ul. Wysockiego | 900 m di stacji metra Bródno | autobus 300 m | tramwaje 600 m 30,5m2 | 1 pokój | stan: do kapitalnego remontu | piwnica | 5 piętro z windą |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

895 000 zł55 m² 16 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Hampton Home oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o wielkości 55m2 do wprowadzenia się. Mieszkanie składa się z: - sypialni, - salony z aneksem kuchennym, - korytarza, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prałatowska

Targówek,Warszawa

650 000 zł43 m² 15 039,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na sprzedaż o pow.43m2 położone na warszawskim Targówku.W skład mieszkania wchodzi:pokój dzienny,oddzielna widna kuchnia,łazienka wraz z WC,dwa przedpokoje,balkon.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

575 000 zł32 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przytulne, jasne, ciepłe, umeblowane mieszkanie znajdujące się przy ul. Krasiczyńskiej. Lokal mieści się na ostatnim 10.piętrze co zapewnia dużo przestrzeni i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Bródno,Warszawa

740 000 zł37 m² 19 919 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, nigdy nie zamieszkane o podwyższonym standardzie wykończenia, z dbałością o każdy detal 2-pokojowe mieszkanie. Lokal o powierzchni 37.15m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

476 000 zł27 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdującej się na Warszawskim Targówku. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Targówek. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z: - salonu - kuchni - przedpokoju - łazienki - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bródno,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

[ kupujacy nie płaci prowizji ] spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu możliwość założenia kw na lokal - wymagane dokumenty zostały już zebrane grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Bródno,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 737 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, nigdy niezamieszkiwane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.95m2 znajdujące się na Bródnie w nowej inwestycji z 2023 roku przy ulicy Liwskiej 2. Dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 428,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 49,90 m2, położone w zadbanym budynku w otoczeniu zieleni. Sam budynek mieści się przy cichej , bocznej uliczce. Spółdzielcza własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzywińska

Bródno,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 488 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania ładna kawalerka o powierzchni 31.45 m2. Nieruchomość znajduje się na Bródnie w super lokalizacji przy ulicy Krzywińskiej 17 w apartamentowcu z 2010 roku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 na ulicy Świętego Wincentego 112 *lokal znajdujące się na ostatnim 5 piętrze *mieszkanie składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

559 000 zł32 m² 17 469 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładna, wyremontowana kawalerka o powierzchni 32m2 położona na 10. piętrze w 10. piętrowym odremontowanym bloku z nowymi windami przy ulicy Łojewskiej. Lokal po całkowitym.