dowolna

Mieszkania Warszawa Targówek

461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

461 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

756 000 zł42 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 10.piętrze w 16.piętrowym budynku z windą z 2002 roku mieszczące się przy ulicy Kondratowicza 22. Od wyjścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

1 049 980 zł80 m² 13 110 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń - prześlemy szczegóły Sławek Piotr posiadamy jeszcze 3 inne oferty W podobnym metrażu - zadzwoń, prześlemy listę piękny widok Z okien mieszkania I tarasu - panorama warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

804 663 zł60 m² 13 411 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje Z dużym tarasem (prawie 20m2) I dwiema łazienkami biuro sprzedaży dewelopera - zapraszamy do kontaktu: sławek Mieszkanie znajduje się na 4tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

559 000 zł34 m² 16 441,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Targówek Bródno ul. Liwska (mała uliczka przy głównej ul. Wysockiego) | nowa inwestycja Rezydencja liwska II z 2023 roku stacji metra Bródno i tramwaje 850 m | przystanki autobusowe 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

1 364 399 zł110 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Unikalne Mieszkanie z Panoramą Warszawy - Zadzwoń biuro sprzedaży dewelopera Sławek Piotr posiadamy jeszcze 3 inne oferty W podobnym metrażu fenomenalny widok Z okien mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

598 455 zł40 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń: sławek fenomenalny widok Z okien mieszkania I tarasu - panorama centrum warszawy przed oknami! Unikalne mieszkanie, 2-pokojowe od strony zachodniej, słonecznej. Okna panoramiczne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ulicy Łojewskiej na Bródnie. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

799 832 zł60 m² 13 420 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje Z niezwykłym układem przestrzennym I bajkowym panoramicznym widokiem biuro sprzedaży dewelopera: sławek piękne nasłonecznione mieszkanie od strony zachodniej: ogromne okna od podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

755 943 zł60 m² 12 599 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera Piotr Sławek Posiadamy w sprzedaży jeszcze 4 mieszkania w podobnym metrażu. Dostępne w programie. Mieszkanie 3 pokoje przy metrze kondratowicza (12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

425 000 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na Bródnie na Targówku w Warszawie! W bliskim sąsiedztwie sklepy spożywcze- carrefour i Lidl oraz bazarek. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 27 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

667 120 zł46 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie takie mieszkanie W inwestycji! zadzwoń po więcej szczegółów - biuro sprzedaży dewelopera: świetne mieszkanie, w bardzo niskiej cenie. Ponad 17m2 tarasu w mieszkaniu 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

694 009 zł46 m² 14 970 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera - zadzwoń można wydzielić oddzielną kuchnię. Taras ponad 15m2! metro obok, 12 minut spacerem. Mieszkanie w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

649 000 zł32 m² 19 969,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie w apartamentowcu fabryka na pradze na ul. Radzymińskiej 12 (koniec Ząbkowskiej). Piąte, ostatnie piętro. Układ : salon z kuchnią, sypialnia oraz duża łazienka. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

694 009 zł46 m² 14 970 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń Sławek mamy ponad 5 podobnych mieszkań W naszych inwestycjach W warszawie - zadzwoń, żeby otrzymać listę. Piękne mieszkanie 2-pokojowe od strony wschodniej, słonecznej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

1 007 924 zł76 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przepiękny widok na warszawę! jasne I słoneczne mieszkanie dwupoziomowe, z ekspozycją od strony zachodniej I południowej. Biuro sprzedaży dewelopera - zadzwoń posiadamy jeszcze 3 inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

598 455 zł40 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń bezpośrednio Sławek - Piotr piękny widok Z okien mieszkania I tarasu - panorama warszawy przed oknami! Unikalne mieszkanie, 2-pokojowe od strony zachodniej, słonecznej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

774 410 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera Piotr Sławek Posiadamy w sprzedaży 4 mieszkania w podobnym metrażu. Dostępne w tym roku. Mieszkanie 3 pokoje przy metrze kondratowicza (12 minut spacerem). Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prezentować 2 pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanym miejscu, na warszawskim Targówku nieopodal Atrium Targówek. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Targówek,Warszawa

607 750 zł42 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie 2 pokoje Z takim rozkładem! biuro sprzedaży dewelopera - zadzwoń Sławek Piotr piękne, nasłonecznione mieszkanie W ekspozycji wschodniej. Duże okna, od podłogi do sufitu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

921 600 zł72 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera - zadzwoń Sławek Piotr jedyne takie mieszkanie od strony zachodniej - słonecznej. Przedostatnie piętro. Przepiękny widok na panoramę warszawy. Posiadamy jeszcze 3 inne oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

787 316 zł60 m² 13 210 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadamy jeszcze 5 mieszkań w podobnym metrażu, dostępne w tym roku. Zadzwoń: sławek mieszkanie 3 pokoje przy metrze kondratowicza (12 minut spacerem). Nowa inwestycja deweloperska. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

774 410 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Inwestycja powstająca na Targówku, będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na Targówku. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

745 000 zł45 m² 16 715 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.57m2 - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Wiernej 24, 3 minuty pieszo od Stacji Zacisze - Wilno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

816 000 zł53 m² 15 501,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,64m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Łojewskiej. Budynek z 1968roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartnicza

Bródno,Warszawa

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji. Klimatyzacja/balkon/piwnica/metro Jest to bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goławicka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

4 100 zł62 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.03.2024 Możliwy wynajem BEZ KAUCJI poprzez Rendin Napisz do mnie i dowiedz się jak to działa Uprzejmie dziękuję agencjom English version below Wynajmę bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

1 470 000 zł84 m² 16 607,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zakupu komfortowego apartamentu o powierzchni 84 m , zlokalizowanego na ostatnim 3 piętrze kameralnego bloku. Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem oferuje doskonałą ekspozycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

804 663 zł60 m² 13 411 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadamy jeszcze 3 inne oferty W podobnym metrażu - zadzwoń: sławek mieszkanie 3 pokoje przy metrze kondratowicza (12 minut spacerem). Najważniejsze informacje o tym mieszkaniu: funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

869 000 zł50 m² 17 449,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Targówku. To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

689 000 zł46 m² 14 929,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie przy ulicy Samarytanka 3 w Warszawie na Targówku Mieszkaniowym. W skład 46,15 m2 wchodzi: przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym sypialnia łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

678 000 zł38 m² 17 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 38 m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1972 r., Targówek, Bródno. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, umeblowane. Idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

829 000 zł52 m² 15 942,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na Targówku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hieronima

Bródno,Warszawa

3 750 zł46 m² 82,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania z 3 oddzielnymi pokojami, położonego blisko metra, to świetnie trafiłeś. Lokalizacja: warszawa, bródno, ul. Św. Hieronima Metraż: 45,5,m2 Piętro: 3 z 4 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 748 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania duża, przestronna kawalerka o powierzchni 36,83 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 37,60 m2. Lokal mieści się na zamkniętym osiedlu z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

670 000 zł46 m² 14 439,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Targówku. Okolica przyjazna dla rodzin z dziećmi, dużo zieleni, placów zabaw i miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadwiślańska

Bródno,Warszawa

710 000 zł37 m² 19 283 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Piękne mieszkanie kamieniczne zlokalizowane na Targówku przy ul.Nadwiślańskiej w Warszawie. Lokalizacja: budynek jest położony w prawobrzeżnej części Warszawy, przy ul. Nadwiślańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzywińska

Bródno,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 488,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 31,45 m2 z dużym balkonem (6m2). Położone na pierwszym piętrze w niskim budynku z windą, z 2010 r. Do metra Bródno można dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe na wynajem dla rodziny lub dwóch - trzech niezależnych osób o powierzchni 70 mkw na warszawskim Zaciszu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bródno,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2pokojowe mieszkanie na warszawskim Bródnie. Nieruchomość ma 38 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem do loggi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z nieruchomością położoną przy ulicy Chodeckiej na warszawskim Targówku (bródno). Do metra zaledwie 1 przystanek (ok 500m). Bezpośrednie sąsiedztwo Parku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij