dowolna

Mieszkania Warszawa Targówek

458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

458 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu. Budynek/osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł82,15 m² 19 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny idealna propozycja m.in. dla rodziców dziecka rozpoczynającego studia w Warszawie. Jeden z lokali może służyć jako mieszkanie dla dziecka,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł58,20 m² 15 463,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe 3 Pokoje z ogromną komórką, loggią i garażem Metro Targówek Szukasz mieszkania, które jest nie tylko ustawne, ale też doskonale skomunikowane? Ta oferta przy ul. Borzymowskiej 43.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 820 zł34,33 m² 13 423,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 34,33 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Oferta deweloperska brak podatku pcc parametry mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

429 872 zł30,12 m² 14 271,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 1 pokojowe 30,12 m2 z ogródkiem w stanie deweloperskim Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania W kolekcji zdjęć W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68,60 m² 52,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - ul. Bartnicza 4b, ok. 500m od stacji metra Bródno, kilka minut do tramwaju - dojazd do Dw.Gdańskiego 15min. Blisko Park Bródnowski. Osiedle zamknięte, wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,24 m² 15 450,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Solidne mieszkanie na lata z uregulowanym stanem prawnym - dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnej kamienicy z 1935 roku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł45,40 m² 15 859,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe 45.4m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym i piwnicą. Salon z aneksem (okna płd-wsch) - 16.8m2 Sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł58,20 m² 14 518,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Olgierda budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 58,2m2 składa się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 999 zł42 m² 71,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Zielone Zacisze 3 w Warszawie na Targówku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem | Warszawa, ul. Palestyńska 2g | Zielona i spokojna część targówka/bródna Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35 m² 13 971 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (bez mebli) na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. Całkowita powierzchnia 35 do tego piwnica 1,5. Blok jest bardzo dobrze utrzymany, nowe windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł48 m² 16 042 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z balkonem. Łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł59 m² 15 339 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 z balkonem. Łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł76,50 m² 14 771 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

2 ogródki 38 M2 I 20 M2! Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 419 169 zł129 m² 11 001 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 129 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł58 m² 15 259 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 ogródki 51 M2 I 28 M2! Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł43,50 m² 14 253 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł43,50 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 997 zł110 m² 12 282 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 110 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł62,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Możliwość wydzielenia kuchni. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy do sprzedaży własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego znajdującego się na VI piętrze w X piętrowym budynku przy ulicy Chodeckiej nr 6. Lokal znajduje się w zasobach Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł42,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyobraź sobie poranki, w których zamiast patrzeć w okna sąsiadów, widzisz kołyszące się korony drzew i otwartą przestrzeń. To mieszkanie daje dziś coś coraz trudniejszego do.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł30,50 m² 15 901,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przestronna kawalerka z możliwością wydzielenia strefy sypialnej ul. Ogińskiego 1 metraż: 30,50 m2 piętro: 6 z 10 spół. własn. z kw, możliwość posiłkowania się kredytem cena: 485.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł53,40 m² 14 213,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,40 m znajdujące się przy ul. Poborzańskiej, usytuowane na wygodnym 2. z 10 pięter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1975 roku. Lokal po gruntownym remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,20 m² 12 652,03 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41 m² 16 317,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł37 m² 97,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m | Balkon | Metro | ul. Ossowskiego 11 Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł33,10 m² 16 163,14 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,50 m² 13 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Wysockiego budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z: - salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł39 m² 15 692,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, z podjazdem dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie udostępnione za zgodą właścicieli 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu | 38 m | Metro Kondratowicza | Targówek Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,80 m² 11 496,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Idealne miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny - 3 min. pieszo od stacji metra "trocka". *** Oferta zawiera wizualizacje z przykładową aranżacją wnętrz. Mają charakter podglądowy.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bródnie przy ul. Wacława Tokarza. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Gajkowicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.