dowolna

Mieszkania Warszawa Targówek

462 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

462 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bystra

Zacisze,Warszawa

3 640 zł88 m² 41,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na wynajem, na pograniczu Targówka Zacisza i Ząbek. Ząbki, ul. Batorego 64 Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

755 000 zł58 m² 13 062,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy -warszawa, bródno, ul. Żuromińska. Okolica zielona i spokojna. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goworowska

Targówek,Warszawa

388 000 zł30 m² 12 721,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie - kawalerka usytuowana na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Budynek ocieplony, z dostępem do rampy na wózki, z boku budynku. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

555 555 zł46 m² 11 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze 10-kondygnacyjnego budynku przy ul. Krasnobrodzkiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

1 300 zł11 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: przytulna mini kawalerka w kamienicy przy Ziemowita 4a w Warszawie. Nieruchomość: parter. Modernistyczna kamienica przeszła w 2018 roku całkowitą rewitalizację, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

5 500 zł56 m² 98,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem 3 pokojowy apartament na warszawskim Targówku przy ulicy Mokrej 39 w apartamentowcu z 2023 roku. Apartament jest klimatyzowany, ma 55,75 m2 i składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

2 500 zł60 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio jasne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59,5 m , usytuowane na 4 (ostatnim) piętrze, w bloku przy ul. Orłowskiej, na Targówku, tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie położone na warszawskim Zaciszu, w spokojnej części dzielnicy Targówek. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu z 2018 roku z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goławicka

Targówek,Warszawa

938 000 zł65 m² 14 497,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ciche i jasne mieszkanie na Targówku, ul. Goławicka, usytuowane na pierwszym piętrze w odnowionym bloku z 1977 r. - nowa elewacja. Mieszkanie ma powierzchnie 64,7 m2. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zacisze,Warszawa

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia 120m2 (użytkowa 85m2), piętro 4 i 5/5 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Wyspowej, targówek Zacisze. Świeżo po malowaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

848 000 zł68 m² 12 394 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja do dnia 25 lutego br. Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostródzkiej - Warszawa (bródno Podgrodzie). Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych na warszawskim Targówku - Bródno. Bardzo dobra lokalizacja - 7 minut na piechotę do stacji Metra Kondratowicza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

643 000 zł47 m² 13 680,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych z windą na warszawskim targówku. Budynek po remoncie - klatka schodowa w stanie dobrym. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 344,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Jest to gotowy produkt inwestycyjny , przystosowany do wynajmu na pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

549 000 zł42 m² 12 917,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego na Targówku. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

509 000 zł37 m² 13 646,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 37,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (południowy-wschód), w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

632 000 zł48 m² 13 277,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

725 000 zł39 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poborzańska 2 2 odrębne pokoje ,widna zamykana kuchnia , łazienka z wanną oraz przedpokój. Duży pokój z wyjściem na zabudowany balkon. Blisko stacja Metro Bródno, , tramwaje ,autobusy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Targówek,Warszawa

409 000 zł19 m² 21 313 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowoczesna kawalerka znajdująca się na Targówku przy ulicy Obwodowej na osiedlu z 2019 roku. Lokal idealny dla osób poszukujących nieruchomości do nabycia w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

690 000 zł41 m² 16 829,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1975 roku. Lokal po gruntownym remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Targówek,Warszawa

1 123 600 zł92 m² 12 213 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Planowane oddanie: IV kwartał 2026 r. 0% pcc bez prowizji, zakup od dewelopera Liczba pokoi: 5 Piętra: 2 i 3 Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem kuchennym, 4 sypialnie (idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Targówek,Warszawa

895 000 zł85 m² 10 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku z windą, otoczonego zielenią, lasami i rezerwatami przyrody. Idealne dla osób szukających komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawski Świt

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,54 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane w Warszawa, w dzielnicy Targówek, przy ul. Warszawski Świt. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

590 000 zł43 m² 13 689,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe - idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Krasnobrodzkiej na targówku/bródno mieszkanie - o powierzchni 43,1 m2 rozkładowe, dwa pokoje salon (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 567,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę zlokalizowaną na warszawskim Targówku, przy ulicy Toruńskiej (wjazd od ulicy św. Hieronima). Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusiecka

Zacisze,Warszawa

319 000 zł22 m² 14 241,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni użytkowej 22,4 m (powierzchnia całkowita po podłodze: 41,22 m ), zlokalizowane przy ul. Rusieckiej w Warszawie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

2 500 zł30 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna, słoneczna kawalerka znajdująca się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku bez windy. Budynek z 1998 r. Składa się z ustawnego, funkcjonalnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

566 000 zł46 m² 12 172 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Targówku. Budynek po remoncie wymienione 2 windy, wyremontowane klatki schodowe. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje z ekspozycją wschodnią (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Targówek,Warszawa

619 068 zł41 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły mieszkania (0 % prowizji) Oddane do użytku Liczba pokoi: 2 Piętro : 0 salon z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni) pokój łazienka loggia - dodatkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gościeradowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Gościeradowskiej 21 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

739 000 zł59 m² 12 483,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

476 000 zł27 m² 17 629,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ustawna, sloneczna kawalerka 27m2 na Brodnie przy ul. Wysockiego. Atuty mieszkania: super lokalizacja, przystanki autobusowe pod blokiem, metro I tramwaj 800m. Sklepy, punkty uslugowe, park Bródnowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno. Budynek z 1973 roku. W bloku monitoring, wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 41 m | Rembielińska 5, warszawa Przedstawiamy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ulicy Rembielińskiej 5 w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaciszańska

Zacisze,Warszawa

2 040 000 zł170 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie II poziomowe zlokalizowane na targówku/zacisze Budynek z cegły z lat 90-tych. Luksusowy i przestronny apartament. Duże, ustawne pokoje. Wysoki standard wykończenia. Sztablatura.