dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Stary Żoliborz

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

581 000 zł57 m² 10 227,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Stary Żoliborz - kamienica z 1938 roku przy Krasińskiego.;Klimatyczne; mieszkanie trzypokojowe, dwustronnie rozkładowe.Salon z aneksem kuchennym o pow.22,6m2.Okna salonu wychodzą na duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz Oficerski,Warszawa

2 100 000 zł177 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa lokalizacja: żoliborz Oficerski. Nieruchomość przekształcona jest w prawo własności. Budynek stanowi współwłasność dwóch odrębnych właścicieli, lokal nr 1 (parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

239 000 zł22 m² 10 863,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie typu studio, położone w samym środku Starego Żoliborza, przy al. Wojska Polskiego. Stan mieszkania idealny, budynek w dobrym stanie technicznym. Piętro 4/5. Do mieszkania przypisana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

800 000 zł76 m² 10 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Stary Żoliborz - przy Krasińskiego.Kamienica z 1937 roku.Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne.Dwa pokoje o pow.19,3 m2 każdy - z narożnymi oknami.Sypialnia - 18,7m2.Kuchnia - 5,2m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

3 800 zł103 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponuję na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o pow. 103 m2 w „Apartamentach Stary Żoliborz” na mieszkanie lub biuro Wszystkie z wyjątkiem gazu, tv/tel/internet- do zawarcia wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł126 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowa oferta dla klienta szukającego nowoczesnego, przestronnego apartamentu na Starym Żoliborzu. Apartament znajduje się w budynku trzy-lokalowym, wybudowanym w 2014 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Stary Żoliborz,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Słoneczne, widne, przytulne i ciepłe mieszkanie na Starym Żoliborzu, przy ul. Promyka. Kuchnia połączona jest z salonem (23m), dzięki czemu jedna ściana pomieszczenia została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stary Żoliborz. Mieszkanie o pow. 60m2 na 1 pietrze w 3-y pietrowej kamienicy z lat 30-ch. Bardzo piękne, eleganckie mieszkanie w centrum Stergo Żoliborza. Składa się z widnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stary Żoliborz. Piękne 3 pokojowe mieszkanie na 1 -ym piętrze w zadbanej i starannie konserwowanej 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Pięknie i luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu w przedwojennym budynku z cegły. Bardzo ciche, dwustronne. Jest nieduży balkon od strony ul. Bieniewickiej w większym pokoju. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 389 000 zł143 m² 9 713,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Nietypowe, bardzo oryginalnie zaaranżowane mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1926r. Zajmuje IV i V piętro w nadbudowanej w 1997r części budynku (bez windy). Pierwszy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 380 000 zł143 m² 9 650,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w doskonałej lokalizacji: 2 minuty do metra Dw. Gdański, 10 - 15 min na Starówkę, nad Wisłę. Ogromne Centrum Handlowe Arkadia. W łazience pralka, nowa kabina prysznicowa, szafka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nietuzinkowe I klimatyczne mieszkanie W enklawie starego żoliborza! Atrakcyjna, pzestronna i słoneczna nieruchomość o powierzchni 85m2 (1. piętro) w kamienicy na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 390 000 zł143 m² 9 720,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tucholska

Stary Żoliborz,Warszawa

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1954

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni 28 m2 ciche, z dobrym klimatem w dzielnicy Stary Żoliborz, tuż przy Placu Wilsona. Pokój z kuchnią , łazienką i przedpokojem, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe przestrzenne i jasne 5-cio pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, adaptowane pod koniec lat 90, w stanie b. dobrym. Powierzchnia całkowita około 200 m2. Ponad 80-metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tucholska

Żoliborz Dziennikarski,Warszawa

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży piękne 3-pokojowe mieszkanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, na Starym Żoliborzu (żoliborz Dziennikarski) przy ul. Tucholskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

280 000 zł38 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Urokliwy Stary Żoliborz. Słoneczne, dwustronne mieszkanie w układzie wschód-zachód. Do remontu. Wysokie 270cm, dające możliwość ciekawych aranżacji. Blok docieplony, po remoncie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 200 000 zł220 m² 0,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na Starym Żoliborzu - dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w urokliwej lokalizacji na zamkniętym terenie przy ul. Słowackiego. Powierzchnia mieszkania 121 m2 (220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

800 000 zł85 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł106 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania piękny apartament w Apartamentowcu Stary Żoliborz o powierzchni 106m2 ,składający się z dwóch sypialni, salonu oraz dwóch łazienek. Apartament został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Stary Żoliborz,Warszawa

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, przytulne mieszkanie na ul. Gwiaździstej(stary Żoliborz). Mieszkanie o powierzchni 76m2 zlokalizowane na pierwszym pietrze 10 piętrowego apartamentowca Ogrody Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Nietuzinkowe I ciche mieszkanie Z kominkiem (możliwość zaadaptowania strychu) W enklawie zielonego, starego żoliborza! Atrakcyjna, słoneczna nieruchomość o powierzchni 43m2 (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Stary Żoliborz,Warszawa

485 000 zł55 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Prestiżowy Stary Żoliborz piętro 2 budynek 3piętrowy, mieszkanie widne dwustronnie/ wschód zachód/ budynek z 1953r. cegła 2 pokoje ,duża kuchnia , -parkiet, drzwi dąb, oddzielne wc-duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

jasne, dwupokojowe, dwustronne mieszkanie przedwojenne po remoncie generalnym na legendarnym Starym Żoliborzu, okna na płd-wsch i na płn-zach, łazienka z wanną, cisza i zieleń z obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

515 000 zł49 m² 10 467,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49 m2 na parterze w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym przedwojennej spółdzielni nauczycielskiej. 2 pokoje (ok.19 i 14m2) oddzielna kuchnia ok.8m2, łazienka z wc ok.4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisa-Kuli

Stary Żoliborz,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stary Żoliborz (blisko Placu Inwalidów) apartament do wynajęcia, 74 m2 3,500 pln mies. Na drugim i trzecim piętrach kamienicy. 2 pokoje. Projektowany przez architekta wnętrz i po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój w 60m (2pok) mieszkaniu na 2 piętrze w Apartamentowcu Stary Żoliborz przy stacji metra Marymont (1m). 25m pokój z otwartym przejściem do kuchni i z wyjściem na 17m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

380 000 zł41 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, z aneksem kuchennym i łazienką, II piętro w dwupiętrowym budynku, stary Żoliborz, blisko stacji Metra pl. Wilsona, cicha, spokojna okolica, po remoncie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe (72m) mieszkanie na Starym Żoliborzu. Doskonała lokalizacja przy Placu Wilsona; komunikacja - metro (ok 200 m do wejścia na stację metra), sklepy, banki, apteka, poczta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

725 000 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w 5 piętrowym apartamentowcu z 2003 r. położonym w bardzo prestiżowej lokalizacji ul. Gen. Zajączka 9a, stary Żoliborz na granicy z Muranowem.