dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w samym centrum, blisko metra i innych środków transportu. Składa się z sypialni połączonej z łazienką z prysznicem, toaleta osobno, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe, typu studio, ładne, urządzone i umeblowane, w świetnej okolicy, dobry transport, metro, uw, akademia muzyczna, artystyczna, parki, blisko Stare Miasto Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

475 200 zł36 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 312 000 zł88 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce Z dużym tarasem (+ możliwość stworzenia drugiego tarasu na dachu) W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

775 320 zł71 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy w Śródmieściu (muranów). Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (26 m2), dwóch sypialni (20, 16 m2), łazienki (5 m2) i hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

594 000 zł50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

569 000 zł56 m² 10 160,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o pow. 56 m2. + loggia zabudowana z rozsuwaną ścianką szklaną o pow. ok. 5 m2. Lokal jest w stanie idealnym w budynku z 2010 r. Bardzo dogodna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 650 zł60 m² 60,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie na ul. Mokotowskiej w Warszawie. Unikalne miejsce; bardzo widne i wysokie pokoje. Gruntownie wyremontowane w listopadzie 2015. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałym punkcie. Trzecie piętro w ośmiopiętrowym budynku. W salonie wyjście na balkon, wejście do sypialni. Ciemna kuchnia, wyposażona i umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 140 000 zł80 m² 14 161,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 242 000 zł160 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1926

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce Z możliwością stworzenia tarasu na dachu W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł125 m² 39,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealna lokalizacja.! Super mieszkanie w kamienicy z 1888 roku, wysokość mieszkania 4,20 m. Możliwość parkowania samochodu na zamykanym podwórzu w cenie najmu.! Dodatkowo płatny czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkaniowy zmodernizowany do potrzeb biurowych. Budynek sbm "dembud" o charakterze mieszkalno-biurowym nagrodzony nagrodą budowy roku 1998. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży bezpośrednio mieszkanie (30 m2) - pokój z widną, osobną kuchnią. W pełni umeblowane + sprzęt agd. Mieszkanie jest po remoncie, wymienione c.o, instalacja wodno-kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 280 000 zł107 m² 11 962,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Luksusowy, dwupoziomowy apartament przy Łazienkach Królewskich. Cena do negocjacji! Mieszkanie o wystawie południowo - zachodniej z widokiem na Łazienki. Znakomita, prestiżowa lokalizacja, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

577 000 zł52 m² 10 990,50 zł/m²

 

Piętro:12/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeden z bardziej prestiżowych apartamentowców w Warszawie - babka tower. Apartament o pow. 52,5m² z dwoma pokojami ( pow. 24m i 13 m), aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ddwupokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu na Powiślu. Apartamentowiec w inwestycji Menolly Nowe Powiśle z 2011 roku posiadający monitoring, recepcję i całodobową ochronę. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem W sercu warszawy W satandardzie hotelowym apartment for rent in city center in hotel standard. Do wynajęcia elegancki apartament w najpiękniejszym miejscu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

745 000 zł83 m² 8 975,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Dwustronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2 w zadbanej kamienicy na Powiślu. Kamienica wpisana do rejestru zabytków, z 1929 roku. Mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł105 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie W centrum warszawy- tuż przy metrze rondo onz, idealne na biuro 105-metrowe mieszkanie w Śródmieściu tuż przy metrze rondo onz. Bardzo przestronne i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe ,aneks + sypialnia. Do mieszkania przynależy balkon. Spokojna zielona okolica,dobra komunikacja Blisko Sejmu -12 min.pieszo. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w śródmieściu na ul.Grzybowskiej. Pokój dzienny z balkonem, umeblowany. Kuchnia w aneksie w pełni wyposażona. Drugi pokój w amfiladzie pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

718 000 zł81 m² 8 864,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy. Zamknięte, strzeżone osiedle z 1992 roku. Cztery pokoje; przestronny salon z wyjściem na balkon + dwie ustawne sypialnie + gabinet. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł59 m² 19 491,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedazy Apartament w Rezydencji Restaura o bardzo wysokim standardzie wykończenia z wielką dbałością o najdrobniejsze szczegóły ,100 metrów od Nowego Światu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie w niskim budynku z cegły na warszawskim Muranowie. Ciche, dwustronne, z oknami skierowanymi na przestronne podwórze ze starodrzewiem i cichą uliczkę. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 55 m2, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, hall, balkon; na 6 piętrze w budynku 8 piętrowym. Okna od strony patio pięknie zagospodarowanego i oświetlonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na 11 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy w budynku przy ul.Pańskiej. Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum miasta, 100m do ronda onz. Dwa rozkładowe pokoje po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:11/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piekny - komfortowy apartament w pełni wyposażony i umeblowany. Studio 54 metry , z wydzieloną sypialnia. Apartament mieści sie w budynku Babka Tower w częsci wieżowej na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie dwupokojowe w kamienicy na granicy powiśla i śródmieścia przy ul. Bartoszewicza, blisko stacji metra nowy świat! Dwa pokoje w amfiladzie (przejściowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowo wykończone dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w prestiżowym budynku "apartamenty Murano" przy ul. Pokornej 2, w samym centrum Warszawy. Kompleks stworzony na potrzeby.