dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

630 000 zł27 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opis nieruchomości Na sprzedaż stylowy, w pełni urządzony apartament o powierzchni 27 m zlokalizowany w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Powiśle - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Nowy Świat. Znajduje się ono w zabytkowym Pałacu Hołowczyca, gdzie historyczny urok spotyka się z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 549 000 zł71 m² 21 816,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Sprzedam dwustronne 3 - pokojowe mieszkanie po remoncie. W kamienicy z artystycznym klimatem i piękną klatką schodową. Wysokie na blisko 3 metry. Łazienka z meblami na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Muranów,Warszawa

4 000 zł36 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 36m2, parter/4 z windą, w budynku z 1951r. przy ul. Karmelickiej, śródmieście Muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000 zł + 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

11 000 zł104 m² 106,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Idealne dla miłośników Powiśla - zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty apartamentu 3 pokojowego o powierzchni 103,7 mkw znajdującego się w prestiżowej inwestycji Menolly Nowe Powiśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

2 690 zł38 m² 70,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej części Powiśla, przy ul. Fabrycznej 8 w Warszawie. Nieruchomość: lokal o powierzchni 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | Górnośląska 3 | Odświeżone Na wynajem w pełni wyposażone, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 150 000 zł49 m² 23 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na III piętrze w kameralnym budynku z 1968 roku, zlokalizowanym przy ul. Fabrycznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Północne,Warszawa

1 385 000 zł73 m² 18 972,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Doskonałe na zamieszkanie wyjątkowy apartament trzypokojowy pokojowy z miejscem postojowym w garażu podziemnym w bliskiej odległości stacji metra Dworzec Gdańsk oraz Starego Miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulkiewicza

Oleandrów,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia-2 pokojowe mieszkanie 47 m2, parter/4 bez windy w budynku 1933 r. przy ul. Sulkiewicza, śródmieście Ujazdów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Zwierzęta mile widziane. Cena: 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywe Koło

Stare Miasto,Warszawa

1 143 900 zł37 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Urocze studio na Warszawskiej Starówce. Budynek znajduje się pod kontrolą obserwatora zabytków. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze uroczej kamienicy. Piękna czysta klatka schodowa. Kawalerka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Waryńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 23m przy Waryńskiego tuż przy wejściu do stacji Metra Politechnika. Idealne dla pracującego studenta Kawalerka składa się z: -przestronnego pokoju ok 16m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

767 000 zł35 m² 21 914,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednym z najbardziej prestiżowych i wygodnych miejsc Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł48 m² 20 872,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: w sprzedaży mieszkanie idealne na inwestycję pod najem krótko lub długoterminowy. Największym atutem mieszkania jest lokalizacja, w samym centrum tętniącej życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel Oferujemy Państwu mieszkanie w absolutnym Centrum Warszawy, przy ul. Ptasiej, 3 minuty do Placu Pankowego, które swoimi walorami spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz, to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowej, pięknie odrestaurowanej przedwojennej kamienicy, tuż przy centrum studenckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

937 000 zł47 m² 19 995,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przy wyborze mieszkania kluczowa jest lokalizacja. Tutaj lokalizacja jest wybitna topowa: samo centrum Warszawy tuż przy wejściu do metra Świętokrzyska, jednym z piękniejszych parków Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 600 000 zł86 m² 42 065,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne mieszkanie w Śródmieściu Warszawy. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 8/9 z windą, w budynku z 2015r. przy al. Jana Pawła II, śródmieście Muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3700 zł + 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flory

Oleandrów,Warszawa

11 000 zł96 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jedyny taki adres na mapie warszawy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalny apartament po remoncie, tuż obok Łazienek Królewskich, przy malowniczej ulicy Flory, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł128 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje komfortowy apartament do wynajęcia, położony w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy przy ul Grzybowskiej. Atuty - Wyjątkowy adres nieruchomości - Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 541,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferuję do sprzedaży, na warszawskim Powiślu, pośród zieleni, 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z pięknym widokiem, 9 minut pieszo od Parku Łazienkowskiego! Jeszcze bliżej masz do Parku Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

2 790 zł40 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwa pokoje zlokalizowane na Warszawskim Powiślu 40 m2, składający się z: - salonu z wydzieloną częścią na aneks kuchenny - sypialni - łazienki z wanną - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ciasna

Nowe Miasto,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka 25m2 w centrum Warszawy na ulicy Ciasnej. 1. Piętro, spokojna okolica. Doskonała lokalizacja, 150 m do Rynku Nowego Miasta. 230 m do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Śródmieście Północne,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 6/15 z windą, w budynku z 1970r. przy ul. Przechodniej, śródmieście Północne. Kompletnie wyposażone i umeblowane. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 576 000 zł120 m² 21 466,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w pięknej, wczesno-modernistycznej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, przy ulicy Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

17 000 zł118 m² 144,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, jasny apartament na wynajem na Powiślu, w nowoczesnej inwestycji Tamka 29, tuż przy Muzeum Frederyka Chopina, elektrowni Powiśle i Stacji Metra Centrum Nauki Kopernik. Apartament: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

2 800 zł27 m² 102,19 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English description below. AL. Jana Pawła II 20, przy rondzie onz, ale mieszkanie jest ciche, gdyż okna nie wychodzą na ulicę. Kawalerka z wydzieloną częścią sypialną. 27,40m2, 6 piętro, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 490 000 zł44 m² 33 672,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż Unikatowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Seydenbeuthela i Siberblasta ul. Nowogrodzka 40, warszawa * Prestiż Historia Inwestycja * Wyjątkowy apartament o powierzchni 44,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł58 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Warszawy w nowoczesnym apartamentowcu. Powierzchnia mieszkalna ok. 58m2. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Zostało umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 479 000 zł68 m² 21 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Tylko w The Estate Warsaw! Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Śródmieścia Południowego, tuż przy wejściu do Metra Politechnika. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł77 m² 84,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym sercu Warszawy tuż obok Parku Łazienkowskiego oraz Placu Zbawiciela. Nieruchomość Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

1 732 000 zł83 m² 20 988,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Sprzedam bezpośrednio przestronne mieszkanie w prestiżowej, centralnej lokalizacji Warszawy o powierzchni 82,52 m , przy ul. Nowowiejskiej 10, na 4 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł136 m² 19 780,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować przestronny 5-pokojowy apartament z dwoma balkonami, położony w przedwojennej kamienicy w sercu Śródmieścia. Atuty Zabytkowa kamienica po rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aktualne od września Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w samym centrum Warszawy. Mieszkanie gotowe do wynajęcia umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. W okolicy Złote Tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolkowa

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do klimatycznego i wyjątkowego mieszkania we współczesnej, pełnej życia okolicy. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Metro Point (ul. Karolkowa) i jak sama nazwa wskazuje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 zlokalizowane przy ulicy Górnośląskiej na warszawskim Śródmieściu. Doskonała lokalizacja - w promieniu kilkuset metrów m.in.: Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

910 200 zł37 m² 24 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zainwestuj! Bezcenna lokalizacja w sercu stolicy zapewnia komfort mieszkania, wzrost wartości i wysokie przychody. Kluczowe informacje: - 0% prowizji od kupującego! - Cena: 910200 zł - 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 149 000 zł55 m² 20 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Digital Broker prezentuje jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2. piętrze budynku przy ul. Polnej w samym sercu Śródmieścia Południowego. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowicza

Powiśle-Solec,Warszawa

1 995 000 zł62 m² 32 177,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przestronne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie w parku na Powiślu! Wyremontowane, starannie wykończone 3-pokojowe mieszkanie w parku na Powiślu. Wyjątkowa lokalizacja, zaciszne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

35 000 zł187 m² 187,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartemnt W rezydencji emilii plater Doskonała lokalizacja | 3 sypialnie | 2 miejsca postojowe w garażu | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład I standard: na poziomie.