dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 239 000 zł111 m² 29 127,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Cena do negocjacji- wyjdź Z własną propozycją! niepowtarzalny penthouse Z 2 balkonami I tarasem na dachu O pow. M2 (piękna panorama)! niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

1 270 000 zł93 m² 13 711,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Przestronne, rozkładowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy Trakcie Królewskim w pobliżu stacji metra Nowy Świat-Uniwersytet. Mieszkanie przystosowane na cele biurowe - składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł116 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w samym centrum Warszawy przy ulicy Ciasnej, niedaleko Starego Miasta. Mieszkanie ulokowane jest w bloku z 1956 roku, na 4 piętrze budynek bez windy. Na klatce schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł96 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej prestiżowej części Śródmieścia w sąsiedztwie Pl. Politechniki. Składa się z 3 pokoi o wymiarach 24m2, 22m2, 12m2. Duża widna kuchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy, zaprojektowany przez architekta apartament w przedwojennej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Niekonwencjonalne rozwiązania architektoniczne. Wysokość mieszkania - 3,5 metra. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 m2 na Powiślu Mieszkanie jest zaprojektowane przez architekta i wykończone w wysokim standardzie. Jest świeżo po generalnym remoncie, więc wszystkie elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Róż

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Aleja Róż jest wyjątkowo prestiżowym adresem, gdzie mieszczą się znamienite kancelarie adwokackie i ambasady. Do dziś zachowała wiele z dawnego uroku ulicy wytwornej, zamieszkanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł76 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w centrum Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej / śródmieście. Mieszkanie ulokowane jest na 2 piętrze, budynek bez windy, w zabytkowej kamienicy. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jezierskiego

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł100 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie w kameralnym budynku z 2000 r, w prestiżowej lokalizacji w pobliżu Łazienek, parku Ujazdowskiego, parku Rydza-Śmigłego, sejmu, hali Torwar. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażony, stylowo a zarazem nowocześnie urządzony dwupokojowy apartament o powierzchni 68m2. Położony w przedwojennej kamienicy posadowionej na działce z zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

935 000 zł65 m² 14 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na wynajem w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Wareckiej. Lokal usytuowany jest na 1 pietrze, budynek bez windy, w kamienicy z 1953 roku. Rozkład pomieszczeń: dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rzeczywiste zdjęcia mieszkania. Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w Centrum Warszawy. Mieszkanie na 2 piętrze z 6 przy ulicy Dzielnej 72. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

4 130 zł82 m² 50,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w centrum Warszawy przy ulicy Plac Konstytucji / Śródmieście. Lokal znajduje się w kamienicy z 1952 roku. Mieszkanie mieści się na 2/6 pięter, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe studio w stylowej kamienicy osiedla Latawiec, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Ujazdowskiego i Łazienek Królewskich, kilku ambasad, 10 minut spacerem do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w centrum Warszawy przy ulicy Siennej / śródmieście. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 1 pietrze - budynek z windą. Rozkład pomieszczeń: 2 oddzielnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Samo Centrum, marszałkowska przy armii Ludowej, mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne. Duży, kwadratowy pokój dzienny z oknami na ul. Marszałkowską, 2 sypialnie i kuchnia mają okna na ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł114 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:15/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie w Babka Tower, w sąsiedztwie centrum handlowego Arkadia, niedaleko stacji metra Dworzec Gdański. Salon (50 m2) z zabudowaną werandą (8 m2), 2 sypialnie (głębokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 990 zł35 m² 85,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe studio w samym Centrum miasta. Koszykowa 3. Mieszkanie wykończone i wyposażone w najwyższym standardzie: na podłodze deski, w sypialni miękka wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Niebywale klimatyczne, nietuzinkowe i ciche miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł91 m² 9 120,88 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Funkcjonalny apartament o powierzchni 91m2 w wieżowcu z ochroną i monitoringiem, dwustronny, po remoncie. Klatki schodowe w trakcie remontu - planowane wykonanie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w śródmieściu blisko stacji metra dworzec gdański, ul. Pokorna. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia w sąsiedztwie Pl. Zbawiciela, niedaleko stacji metra Politechnika i Łazienek. Duży salon z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł90 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam pzestronny, widny apartament, o wysokim standardzie w zabykowej kamienicy w Centrum Warszawy. Apartament składa się z dużego, otwartego salonu połączonego z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

3 550 zł70 m² 50,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apatament na wynajem w centrum Waszawy przy ulicy Inflanckiej. Mieszkanie mieści się w apartamentowcu z 2014 roku, na 3 piętrze, budynek posiada 2 windy. Rozkład pomieszczeń: (70 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 493 000 zł137 m² 10 897,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie studio w kamienicy z 1910 roku, w sąsiedztwie Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina, niedaleko Nowego Światu i stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie w sąsiedztwie centrum handlowego Złote Tarasy. Salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka. Mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

2 300 000 zł76 m² 30 100,80 zł/m²

 

Piętro:14/42

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Cosmopolitan - posiada 236 mieszkań od 54- 380 m2 .Część mieszkalna zaczyna się od 8 - go piętra .~Piętro 4 - te przeznaczone jest na siłownię , saunę, kuchnię , pokój - kino, pokoje do rozmów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł96 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w prestiżowej lokalizacji w pobliżu Pl. Trzech Krzyży, przy ul. Wilczej, niedaleko Ogrodów Frascati. Salon, 2 sypialnie, osobna, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie przy ul.Nowolipki (Muranów). Mieszkanie zadbane i słoneczne. Kuchnia oddzielna, widna z zabudową Ikea (lodówka, piekarnik, płyta grzewcza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

3 900 000 zł135 m² 28 946,80 zł/m²

 

Piętro:20/42

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 140 970 zł80 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieści się w dzielnicy Śródmieście. Jest to wyremontowana kamienica łącząca w sobie elementy neorenesansowe, w części historycznej z akcentami modernistycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Rydygiera. Lokal znajduje się na 4 piętrze, budynek z windą, w apartamentowcu z 2014 roku. Rozkład pomieszczeń: salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

4 800 000 zł160 m² 29 927,10 zł/m²

 

Piętro:14/42

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na Muranowie, w sąsiedztwie stacji metra Dworzec Gdański, centrum handlowego Arkadia i basenów Inflancka, kilkanaście minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł147 m² 68,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w prestiżowej rezydencji Patria na Powiślu. Salon w wyjściem na taras, kompletnie wyposażona kuchnia ze spiżarnią, główna sypialnia z wewnętrzną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupoziomowe w centrum Waszawy przy ulicy Słomińskiego. Mieszkanie ulokowane jest na 10 i 11 piętrze, w apartamentowcu. Rozkład pomieszczeń: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, fantastycznie położone, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Koszykowej. Mieszkanie o powierzchni 72,62m2 usytuowane jest na 7 piętrze (winda do 6 piętra). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł81 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu w sercu Warszawy vis a vis Ogrodu Saskiego, niedaleko Stacji metra Ratusz-Arsenał. Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

7 600 zł96 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na wynajem w centrum Warszawy przy ulicy Książęcej / śródmieście. Budynek położony jest w prestiżowej lokalizacji, przy Placu Trzech Krzyży. Mieszkanie ulokowane jest na 2.