dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowicza

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie przestronne, bardzo dobrze doświetlone, rozkładowe w uroczym zakątku Powiśla. Mieszkanie zostało powiększone o loggię, co daje 65 m2 powierzchni użytkowej (pierwotnie 59 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł64 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament w nowym osiedlu "apartamenty na Powiślu". Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni (częściowo otwartej na salon), łazienki, toalety, holu. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Budynek z lat siedemdziesiątych w samym centrum przy stacji Metro Politechnika. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Lokal jest po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

3 120 zł63 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i klimatyczne mieszkanie w kamienicy na ul. Nowogrodzkiej (63 m2). Świetna lokalizacja - 300m od Placu Trzech Krzyży i 5 min piechotą od Metro Centrum. Czwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 50 m Nowogrodzka przy Kruczej. Pokoje duże 18 i 17 m, słoneczne i umeblowane, widok z okien na zielone podwórko, kuchnia widna i wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Dzielnej na Muranowie , kompletnie wyposażone po kapitalnym remoncie; pokój dzienny , sypialnia , łazienka , aneks kuchenny w przedpokoju, cicha i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę luksusowe, eleganckie, ciche, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt najwyższej klasy mieszkanie 37m2 z balkonem na 2 piętrze w bloku w Śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jezierskiego

Powiśle,Warszawa

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowy, trójstronny apartament na zielonym Powislu, blisko Sejmu oraz ambasad, w nowoczesnym i dobrze zarządzanym i dozorowanym budynku z windą. Cztery w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ciche widne wysokie mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Brackiej i Chmielnej, świeżo po kapitalnym remoncie (nowa kuchnia, łazienka, wyposażenie). Mieszkanie w podwórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł30 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie na ul. Grzybowskiej przy Marszałkowskiej pomiędzy dwoma Stacjami Metra : Świętokrzyska i Ratusz Arsenał. Blisko Ogrodu Saskiego i Starego Miasta. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowym, strzeżonym bloku w centrum Warszawy , blisko dwóch Stacji Metra Rondo Daszyńskiego i Metra Rondo onz. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł56 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, najchętniej na firmę, 2-pokowe mieszkanie w Apartamentach Murano w Dzielnicy Śródmieście. Idealny punkt komunikacyjny (1 minuta spacerem do stacji metra Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

2 800 000 zł144 m² 19 512 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1926

Polecam! Mieszkanie, rozkładowe, wysokie, usytuowane w jednej z ładniejszych kamienic w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja w Parku im. Rydza-Śmigłego tuż przy kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaktorowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł60 m² 9 136 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bliska Wola, naprzeciw hotelu Hilton, blisko Towarowej. Ulica Jaktorowska nr 5. Do sprzedania (cesja praw) odebrane mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie parterowe, narożne z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

455 000 zł47 m² 9 708 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )3-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na terenie osiedla znajduje się również altana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł70 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie obok Centrum. Skrzyżowanie ulic Grzybowskiej i Siedmiogrodzkiej. Dwa pokoje i kuchnia w aneksie, wyposażone w najlepszym standardzie. Trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł86 m² 16 860,50 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament w wieży budynku Platinium Towers z ładnym widokiem na Warszawę.Możliwość wykupienia w sąsiednim budynku Hotelu Hilton karnetu do Holmes Place( basen,siłownia,fitness,spa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy, tuż przy Metrze Swiętokrzyska. Świetne do mieszkania dla młodych. Mieszkanie jest po odnowieniu, nowe agd. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł72 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Kamienica z 1935 roku znajduje się nieopodal placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie trzypokojowe położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

3 200 zł42 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu Nowe Powiśle bezpośrednio przy Bulwarach. Okna pd - wsch na wewnętrzny dziedziniec, absolutna cisza. Pierwsze piętro w 3-piętrowej części. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 54 m2 na dzielnicy Śródmieście przy ul. Szucha. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł196 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie z klimatem w zabytkowej kamienicy.Idealne na firmę,przedstawicielstwo,dla dyplomaty. Ładny rozkład przestronny salon połączony drzwiami z gabinetem a z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

629 000 zł64 m² 9 751,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Atrakcyjna oferta! Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Powiślu. Lokal składa się z salonu 20,4 m2, sypialni 16,2 m2 z wyjściem na balkon 3 m3, gabinetu 9,8 m2 z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

539 000 zł49 m² 10 904,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży mieszkanie położone w Śródmieściu Południowym u zbiegu al. Armii Ludowej i ul. Stefanii Sempołowskiej. Kamienica z lat 50-tych z cegły położona pomiędzy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

365 000 zł37 m² 9 857 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w samym Centrum miasta. Pałac Kultury obok, a bardzo cicho. Budynek położony między Emilii Plater i Jana Pawła II Ulica Pańska, blisko Świętokrzyskiej. Metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 080 000 zł135 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronny,bardzo komfortowy apartament w sąsiedztwie centrum handlowego Arkadia .Wszystkie pomieszczenia duże,pełen luksus i wygoda.Kuchnia oddzielna ze spiżarką,odrębna garderoba.Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł85 m² 8 821,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Czteropokojowe mieszkanie w samym Centrum. Na powierzchni prawie 85 m2 znajduje się ustawny salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka wyposażona w wannę oraz odrębne wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł60 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedam ładne, duże i bardzo ciche 2 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy na muranowie/śródmieściu. Powierzchnia mieszkania to 60,11 metrów kw. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

999 000 zł82 m² 12 182,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Powiślu! Składa się z salonu połączonego obecnie z drugim pokojem, oddzielnej, widnej kuchni, dużej sypialni, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje w ścisłym Centrum - ulica Koszykowa (48m2). Super lokalizacja: plac Konstytucji, plac Zbawiciela, politechnika Warszawska nowa Hala Koszyki z całą infrastrukturą handlowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł28 m² 57 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe (przez salon jest wejście do zamykanej sypialni) o pow. 28m2 przy Al. Jana Pawła II i Grzybowskiej. Idealne położenie w samym centrum Warszawy. Dogodna komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

479 000 zł50 m² 9 618,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu Muranowa. Składa się z ustawnego salonu z wyjściem na balkon, sypialni, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki wyposażonej w wannę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

2 800 zł39 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni umeblowane mieszkanie na parterze , w 4-piętrowym bloku (wielkość około 39m2). Mieszkanie urządzone nowocześnie oraz funkcjonalnie: jasno-szare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

595 000 zł59 m² 10 153,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowe mieszkanie we wczesnomodernistycznej kamienicy przy ul. Stanisława Noakowskiego. Klimatyczne i gustownie urządzone. Oferowany apartament składa się z: - przestronnego salonu; - otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 37 m2 w śródmieściu, ul. Grzybowska / Jana Pawła II. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie w pełni umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt agd oraz rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł94 m² 10 627,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie położone w apartamentowcu przy ch Arkadia. Składa się z ustawnego salonu połączonego z widną, otwartą kuchnią, dwóch sypialni ( jednej z garderobą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej, odremontowanej kamienicy. Luksusowe, umeblowane i w pełni wyposażone. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 289 000 zł100 m² 12 928,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! nowy budynek przy placu bankowym! Elegancki, funkcjonalny trzypokojowy apartament zaprojektowany przez architekta wnętrz. Wnętrza jasne, przestronne, dopracowane w najmniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Muranów,Warszawa

4 300 zł51 m² 84,31 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia luksusowy apartament przy ulicy Ogrodowej w Warszawie. Całkowita powierzchnia 51 m2 - lokal składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij