dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł60 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o bardzo dobrym standardzie wykończenia. Mieszkanie przeszło generalnym remont w tamym roku. Mieszkanie rozkładowe trzy niezlezne pokoje ,powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł56 m² 98,21 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy, nowocześnie urządzony apartament w Babka Tower przy Al. Jana Pawła w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 21 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Centrum,Warszawa

520 000 zł45 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

******oferta na wyłączność****** ******prezentujemy do sprzedaży mieszkanie - 2 pokoje - 45m2- ul. Widok w ścisłym centrum , u zbiegu ul. Marszałkowskiej i al. Jerozolimskich. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

340 000 zł27 m² 12 504,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone na wysokości pierwszego pietra! Budynek z cegły. Śliczna , słoneczna kawalerka, z oknami na ładne, zielone podwórko. Małe mieszkanie w doskonałym miejscu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

6 000 zł77 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół mieszkaniowy Dobra to osiedle ciche, zielone, z własnym dziedzińcem tylko dla mieszkańców, strzeżone całodobową ochroną i monitoringiem. Mieszkanie znajduje się na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł42 m² 107 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Warszawie prestiżowym osiedlu "19 Dzielnica" na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, bardzo blisko centrum miasta. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł114 m² 10 061 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Kamienica wybudowana została z cegły w 1936 roku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, czteropokojowe, widną kuchnią (pierwotnie przy kuchni była służbówka, obecnie oba pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

3 150 zł57 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Przed Państwem eleganckie mieszkanie na warszawskim Śródmieściu (muranów) leżące przy ulicy gen. Władysława Andersa. Na klatce tylko 6 mieszkań, idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł70 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio apartament 3 - pokoje W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Nowy budynek o podwyższonym standardzie - wykończenie w stylu odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka doskonale położona w samym centrum Warszawy. W maju została odświeżona. W mieszkaniu znajduje się: pokój wyposażony w szafę, witrynę, rozkładaną kanapę, biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł52 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie, położone w ścisłym Centrum miasta w kamienicy z windą wybudowanej z cegły na początku lat 50-tych. Położonej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w którym się zakochasz - nowocześnie zaaranżowane - wszędzie blisko - z widokiem. Kapitalna propozycja dla pary, rodziny, pod inwestycję. Mieszkanie 50 m2 zawiera: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł66 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończony apartament położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Stawki 8 w Warszawie, może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

865 000 zł79 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Zapraszam Państwa w okolicę Placu Unii Lubelskiej w ofercie mam dwa mieszkania o podobnej powierzchni - 79 i 89 m2 79 m cena 865 tyś 89 m cena 935 tyś -obydwa do względnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Centrum,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super mieszkanie na ul. Smolnej! Piękne, dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie! Nowe meble, łóżko, przytulne, umeblowane mieszkanie dla pary lub singla. Świetna lokalizacja, samo Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

1 070 000 zł72 m² 14 937,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok 71,63m2 Usytuowane w luksusowym Apartamentowcu Pańska róg Miedzianej. Opis: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na dużą loggię 10,59m2 z widokiem na Warszawę. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokojowe ok 30 m 2 ,umeblowane ,ścisłe centrum blisko ( 100m ) do metra.Ósme piętro-blok 15 piętrowy.Miejsce parkingowe, za szlabanem, pod budynkiem. Wolne od 1 sierpnia.Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa, przestronna kawalerka w Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej. Genialna lokalizacja, widok z okien na pkin. Dogodny dojazd w każdą część miasta-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

2 399 zł45 m² 53,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+48 730.912.312. Piękne 2 pok. mieszkanie 45m2 w nowym wysokiej klasy apartamentowcu na pograniczu Woli i Śródmieścia. Apartament w nowoczesnym budynku Kamienica Muranów przy ul. Dzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 799 zł43 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą: okazja w tej lokalizacji i tym standardzie! Aranżacja architekta _ Zupełnie nowe Lux 42,5m2, 2 pok., wg projektu architekta w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie o pwoerzchni 45 m2 w zadbanej kamienicy z windą na Powiślu. W sklad mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka z oknem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

869 700 zł87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowy apartament Dobra Bulwary okazja Apartament czteropokojowy na warszawskim Powiślu pomiędzy kamienicami parę kroków do Bulwarów Wiślanych Apartament o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kacza

Centrum,Warszawa

5 800 zł74 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W cenie miejsce garażowe pod budynkiem oraz komórka lokatorska. Doskonała lokalizacja, wola-Młynów, blisko Śródmieścia (adres: ul. Kacza 8) , bardzo dobry punkt komunikacyjny. Teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

5 999 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalny, nowy w pełni umeblowany wysokiej klasy apartament z 4x niezależnymi sypialniami w samym centrum Warszawy (ul.Chmielna 200 metrów od Złotych Tarasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 127 000 zł94 m² 11 989,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe przy Arkadii informacje ogólne: atrakcyjne jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy Arkadii. Blisko do metra Dworzec Gdański. Standard wykończenia: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł70 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy piękny, urządzony w klasycznym stylu apartament zlokalizowany w centrum Warszawy, na tyłach Placu Bankowego przy ul. Orlej. Apartament z 2000r, po generalnym remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne dla singla bądź pary! Wynajmę mieszkanie 26m2 w świetnej lokalizacji, w odległości 5 minut od stacji metra Świętokrzyska. Budynek jedenastokondygnacyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

533 700 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 35,58m w wysokiej jakości apartamentowcu, położone na 10 piętrze od strony południowo -wschodniej. Piękny widok, którego nic nie zasłania, dalsza zabudowa ma 8 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka zlokalizowana na Muranowie na ul. Dzielnej przy ul. Smoczej. Pokój z aneksem kuchennym, plus łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenka, pralką. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 080 000 zł135 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowy apartament w Śródmieściu o pow 135 m2 w Warszawie przy ul Słomińskiego. Mieszkanie bardzo sloneczne, jasne na 11 piętrze z piękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

450 000 zł51 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2 pokoje w kamienicy super lokalizacja - maranów blisko jana pawła II I sądów! Pokoje 14m2 12m2 ; do kuchni w chodzi się z mniejszego pokoju; łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

635 000 zł60 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Atrakcyjne, ustawne, bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z pięknym balkonem w centrum Warszawy z miejscem parkingowym oraz unikatowym widokiem na Śródmieście, blisko Placu Bankowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł46 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, 2 pok apartament w Śródmieściu. ul. Pokorna. Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie Apartamenty Murano. Apartamenty Murano to jedna z najlepszych lokalizacji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idźkowskiego

Powiśle,Warszawa

1 620 000 zł125 m² 12 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Piękne, słonecznie, w przedwojennej, modernistycznej kamienicy z 1938r., 4 pokojowe mieszkanie z klimatem (124,71 m. kw.) wyjątkowe, rozkładowe, dwustronne, wygodne, wysokie (3,10m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł62 m² 45,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 61,68 m2 przy ul. Górskiego. Składa się z: sypialni (20.5 m2), salonu połączonego z aneksem kuchennym (28 m2) oraz łazienki (7 m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Mariensztat,Warszawa

1 083 070 zł64 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA starym mieście piękne klimatyczne 2 pokoje Z widną dużą kuchnią - W prestiżowej lokalizacji. "3 kroki" od kolumny Zygmunta i Trasy wz. Lokal bardzo cichy, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę 2-pokojowe mieszkanie przy Rondzie onz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( w tym jeden przechodni) 11 i 8 m2, umeblowane ( 2 kanapy, stół z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł53 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche mieszkanie w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Poznańskiej. Lokalizacja w ścisłym centrum, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie składa się - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia 2 pok mieszkanie babka tower ul. Jana Pawła II 80. Mieszkanie w części niskiej kompleksu Babka Tower" - aranżacja wnętrza do wykorzystania na mieszkanie lub działalność biurową.