dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny 2-pokojowy apartament - Wysoki standard! - pow. 55 m2 - Ścisłe centrum Warszawy Do wynajęcia świeżo wykończone w nowoczesnym stylu oraz w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Już w sprzedaży! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

230 000 zł20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:20

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i doskonały na małe biuro. Prestiżowy przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł88 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży W śródmieściu apartment for sale in śródmieście Mieszkanie do sprzedaży w bardzo zadbanej, odrestaurowanej kamienicy położonej w samym Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Koszyki,Warszawa

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny apartament na zacisznej, zabytkowej ulicy Lwowskiej, nieopodal Pl. Politechniki i słynnej Hali Koszyki. Elegancka kamienica i zadbana klatka schodowa. Studio jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Powiśle

Powiśle,Warszawa

6 000 zł78 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament znajdujący się w ekskluzywnym budynku posadowionym na skarpie w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni parkowej i Krakowskiego Przedmieścia. Tylko 16 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

597 000 zł37 m² 16 135,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ten luksusowy apartament nie potrzebuje długiego ogłoszenia, aby nim Państwa zainteresować. Wystarczą dwa fakty: 1. Jak wiemy, najważniejsza jest lokalizacja, później lokalizacja i na koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal nadający się zarówno na mieszkanie jak i na biuro! Przestronny, wysoki, słoneczny lokal położony bezpośrednio przy Nowym Świecie. Do stacji metra Nowy Świat Uniwersytet dzieli nas dystans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł53 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam duże, pięknie urządzone mieszkanie przy ul. Bednarskiej umiejscowione jest w zadbanej kamienicy z 1908 roku. Apartament jest jednostronny i cichy. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

4 000 zł41 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica Nowogrodzka, zabytkowa odnowiona kamienica z 1912 r. Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie , wysokie na 4 m, słoneczne, urządzone w stylu nowoczesnym. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł82 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie, jedno mieszkanie na pietrze- dwustronne, 5 okien wychodzi na ul. Piwna i jedno okno od glownej sypialni na podworko okna wychodza na poludniowy zachod- 82m2, 3 pokoje : salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

1 169 000 zł84 m² 13 971,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rozkład: nowoczesny apartament o powierzchni 83 m2 - 2 sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z wanną z parawanem, hol i loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł130 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowy, nowoczesny i przestronny apartament w sercu Warszawy, w pobliżu Ogrodu Saskiego i stacji metra Świętokrzyska. Salon (35 m2) z wyjściem na balkon (15m2), połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł105 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje, pow. 105 m2 - ścisłe centrum! - na biuro lub do zamieszkania - ul. Nowogrodzka / ul. Emilii Plater - Śródmieście Do wynajęcia eleganckie mieszkanie l o powierzchni 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

2 800 000 zł143 m² 19 544 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1923

Unikatowe 5 pokojowe mieszkanie W pięknej kamienicy przy sejmie! Wysokie, rozkładowe mieszkanie usytuowane w jednej z najpiękniejszych kamienic w centrum Warszawy. Doskonała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł88 m² 96,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki penthouse w otoczeniu zieleni Powiśla. Rozkład: mieszkanie jest położone na najwyższym piętrze odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Składa się z części ogólnie dostępnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: salon, otwarta kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową, hol standard: mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd: piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na 1 piętrze - metro Dworzec Gdański. Rozkład: apartament o powierzchni 55m2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł40 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Luksusowy , nowy apartament z garażem ( garaż obowiązkowy płatny dodatkowo 500zł) zlokalizowany w Centrum na ul. Hożej. Lokal do wynajęcia na biuro , showroom lub mieszkanie. Apartament typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Podana cena brutto tj wraz z podatkiem vat! Apartament 46m2 na XX piętrze Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy mieszkanie z genialnym układem o pow. 55 m2 na 1 piętrze w 4-piętrowej kamienice na warszawskim Śródmieściu z 1955 roku budownictwa, w bardzo wygodnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

9 200 zł107 m² 85,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy, nowy apartament na wynajem blisko łazienek królewskich A unique, new apartment for rent close to łazienki królewskie Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu nowy, luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament z klimatyzacją i kinem domowym Powiśle Do wynajęcia luksusowy apartament z klimatyzacją i kinem domowym w ekskluzywnym budynku w bliskiej okolicy Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flory

Śródmieście,Warszawa

15 500 zł226 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Apartament do wynajęcia przy ul. Flory! Wyjątkowy apartament położony w przedwojennej odrestaurowanej kamienicy z portierem. Budynek powstał w latach 1913-1914 natomiast rewitalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Park Zbigniewa Herberta

Śródmieście,Warszawa

365 000 zł29 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalna kawalerka w centrum miasta. Mieszanie znajduje się na parterze. Skłąda się z salonu, osobnej kuchni,łązienki z toaletą. Na podłodze w pokoju znajduje się świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

2 300 zł31 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, całkowicie umeblowany apartament przy ul. Dzielnej. Elegancki budynek z 2016 roku, z portiernią, tarasem na dachu oraz licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 68 m2, w centrum, 50 m od metra! Lokal położony jest na I piętrze ekskluzywnego apartamentowca tuż obok wejścia do stacji metra. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł88 m² 43,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy przy ul Marszałkowskiej, przy pl Konstytucji. Idealne do zamieszkania jak I na biuro Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł91 m² 10 078,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Wysokie, przestrzenne mieszkanie w idealnej lokalizacji, 200 m od Złotych Tarasów. Budynek ze starej cegły z 1929 roku. Dwa bardzo duże pokoje (z możliwością wydzielenia trzeciego) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, otwartej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, sypialni, przedpokoju i toalety. Mieszkanie dwustrone, okna wychodzą na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2015 roku zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli na ul. Pańskiej , blisko Metra Rondo Daszyńskiego. Możliwość wynajęcia osobno garażu za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

1 260 000 zł107 m² 11 775,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży apartament o powierzchni 107 m2 składający się dużego salonu z jedną w pełni przeszkloną ścianą, wyposażonej kuchni z jadalnią, dwóch sypialni z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niezwykle elegancki apartament w kamienicy na Śródmieściu. Zabytkowa kamienica, wysoki standard wykończenia to główne atuty mieszkania. Idealna propozycja dla osób poszukujących prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł96 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia W śródmieściu apartment for rent in śródmieściu Mieszkanie do wynajęcia w bardzo zadbanej, odrestaurowanej kamienicy położonej w samym Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone mieszkanie w Śródmieściu - apartamentowiec "murano". Budynek z całodobową ochroną i monitoringiem. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

769 000 zł54 m² 14 110,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Proponuję luksusowy apartament na Warszawskim Powiślu! Mieszkanie jest idealnie wykończone z najlepszej jakości materiałów. 54,5 metów +12 metrowy taras! Gotowy do zamieszkania! Apartament składa.