dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52,7 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka z wc, - przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powiśle,Warszawa

14 000 zł90 m² 155,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje, 90 m , Powiśle wysoki standard, 2 minuty do metra Do wynajęcia przestronny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 90 m , położony na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w ścisłym sercu Warszawy tuż obok Parku Łazienkowskiego oraz Placu Zbawiciela. Nieruchomość Mieszkanie ma powierzchnię 75 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 590 000 zł68 m² 23 382,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 68 m2, piętro 2/5 z windą w budynku z 1968 r., Śródmieście Powiśle. Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł95 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z tarasem W wysokiej klasy budynku Z recepcją I lobby Wyjątkowa lokalizacja | Blisko Ogrodu Saskiego | Wysoki standard | 2 sypialnie | W sercu śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

3 971 000 zł100 m² 39 841,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji na Powiślu. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 99,67 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: powiśle jest od dawna częścią Warszawy bardzo cenioną i wyjątkową, a z każdym rokiem jej wartość wzrasta. Dzielnica, która poza zielenią, parkami zaoferować może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Jana Pawła II | Warszawa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł71 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy - przy ul. Chmielnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Varso. Lokal znajduje się w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

4 400 zł59 m² 74,58 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia mieszkanie 3,5-pokojowe | Powiśle | ul. św. Franciszka Salezego Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3,5-pokojowe, położone w samym sercu Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, wykończone nowocześnie i w wysokim standardzie, położone przy ulicy Franciszkańskiej obok Ambasady Chińskiej, blisko Nowe i Stare Miasto, przystanek do Placu Bankowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 090 000 zł44 m² 24 521,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, położone na 3. piętrze w 8-piętrowej kamienicy z windą z 1953 roku, będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa / śródmieście / Muranów Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 38 metrów posadowione w budynku w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

798 000 zł49 m² 16 285 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecamy jasne, ciche z widokiem na zieleń, odnowione 2 pokojowe w Śródmieściu Budynek z 1966 r, rama H Ekspozycja południe-północ z widokiem na podwórko Metro Ratusz Arsenał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | centrum Warszawy | Wola / Śródmieście | ul. Żelazna Do wynajęcia wygodne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, na styku Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

842 000 zł44 m² 19 136,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł39 m² 24 359 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na sprzedaż ul. Wałowa, warszawa | 2 pokoje | 9. piętro Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Wałowej, w ścisłym centrum Warszawy.Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

1 707 200 zł88 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

3 pok. ok. 88 m2, kamienica, do kapitalnego remontu. Są mieszkania, które kupuje się metrem. Są też takie, które kupuje się klimatem i adresem. To niemal 88-metrowe mieszkanie na Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 390 000 zł82 m² 29 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w klimatycznej kamienicy przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6, w cichej części i niedaleko Placu Unii Lubelskiej, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Stare Miasto,Warszawa

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość z duszą idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone - sprzęt agd (lodówka, pralka, zmywarka) i umeblowane. Kuchnia połączona z pokojem dziennym + oddzielna sypialnia. Łazienka z prysznicem. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

585 000 zł27 m² 21 910,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem oraz dla singla lub pary na start, którzy chcą żyć w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście Północne,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 47 m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1952 r, przy ul. Orlej, śródmieście, północne Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

3 290 zł40 m² 81,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje w Centrum Warszawy ul. Niska, obok Arkadii Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

5 500 zł58 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 57,62 m2, piętro 2/14 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Bagno, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 5500 zł + 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Centrum,Warszawa

1 950 000 zł134 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134 m2, położone na 3 piętrze w budynku 7 -piętrowym z 1996 r, zlokalizowane przy ulicy Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 90 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku przy Placu Konstytucji w samym sercu Śródmieścia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł112 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy apartament w Melody House to idealny wybór dla osób ceniących sąsiedztwo urokliwych kamienic w centrum miasta, kawiarenek, placówek kulturalnych oraz ambasad. Dodatkowym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Mieszkania na wynajem warszawa ścisłe centrum , fantastyczna lokalizacja ul. Hoża 29/31, tylko w Agencji domi - do wynajęcia od zaraz lokal mieszkalny O powierzchni 54m. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 990 000 zł95 m² 20 938,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Szanowni Państwo polecam piękne mieszkanie w magicznym miejscu przy ulicy Polnej na rogu z ulicą Oleandrów. Oleandrów to mała, modernistyczna i klimatyczna uliczka w pobliżu modnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

660 000 zł35 m² 18 760,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Nieruchomość: na sprzedaż przytulne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej spokojnych części Śródmieścia. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

1 553 482 zł52 m² 29 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w bloku na Powiślu, urządzone w nowoczesnym, funkcjonalnym stylu. Łączy komfort i wygodę z przytulną atmosferą. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 530 zł35 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowogrodzka 78 w centrum Warszawy, z pięknym widokiem na zielone dachy Filtrów Warszawskich. Nieruchomość: powierzchnia 35 m . 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

640 000 zł28 m² 23 188,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,6 m , idealne zarówno pod inwestycję (wynajem krótko- i długoterminowy), jak i jako komfortowe lokum dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł37 m² 132,43 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Centrum miasta | gotowe do wprowadzenia | rondo onz | 37 m designerskiej przestrzeni Zamieszkaj w samym sercu Warszawy - przy ul. Grzybowskiej 37, tuż obok Ronda onz. To doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł90 m² 31 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Unikalna inwestycja w prestiżowej kamienicy w sercu Warszawy! Działający model inwestycyjny z wysokim roi! Wyobraź sobie nieruchomość, która łączy historyczny urok z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

2 623 500 zł53 m² 49 500 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż luksusowy apartament - 53 m Warszawa, śródmieście, cosmopolitan, ul. Twarda 4 Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 53 m , położony w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Krucza,Warszawa

1 199 000 zł54 m² 22 361,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa , ścisłe centrum ul. Hoża 29/31.(róg Marszałkowskiej) Mieszkanie do sprzedaży z widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie ma 53,62 m2. Mieści się na V piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

770 000 zł48 m² 16 132,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie W sercu muranowa | do własnej aranżacji Centrum | Wysokie sufity | Doskonała komunikacja | Duże możliwości aranżacyjne | Winda | Kino Femina | Plac Bankowy | Cicho Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.