dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

618 000 zł59 m² 10 474,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bardzo wysokie - winda - centrum miasta - blisko metro - przy parku Nietuzinkowe - duże pokoje (20 i 18m), wysokie (3,6m), duża, oddzielna kuchnia. Możliwość wykonania antresoli. Lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przytulne mieszkanie w kompleksie Inflancka, niedaleko stacji metra Dworzec Gdański i centrum handlowego Arkadia. Salon z otwartą kuchnią (łącznie ok 30 m2) i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie położone na warszawskim Powiślu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z w pełni wyposażoną kuchnią (zmywarka, kuchnia gazowa, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal składa sie z 2 pokoi, kuchnia otwarta na duży pokój, łazienki i przedpokoju. W pokojach i przedpokoju na podłodze parkiet. W łazience glazura, terakota, kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gamerskiego

Centrum,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie tuż przy Placu Bankowym. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią i balkonem w najlepszej lokalizacji w Warszawie. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Piękny Zielony Muranów! Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy! Prezentujemy ciekawe dwupokojowe mieszkanie 40m2. po generalnym remoncie gotowe do umeblowania według własnego gustu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Stare Miasto,Warszawa

6 300 zł96 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia na cele biurowe lub mieszkalne lokal w kamienicy, pięknie położonej na skarpie. Klimat Starego Miasta. Cztery niezależne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Negrin ma przyjemność zaprezentować Mieszkanie idealne pod inwestycję - wolne od jakichkolwiek zobowiązań (brak kredytu, hipoteki) - 1p, brak windy - 37,5m2 - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 906,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Negrin ma przyjemność przedstawić mieszkanie w kamienicy przy ul. Emiliana Konopczyńskiego. Mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1938r. Dwupokojowe, 64 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakroczymska

Nowe Miasto,Warszawa

6 000 zł117 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu trzypokojowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 117 mkw zlokalizowany na 1 piętrze w budynku z 2000 roku. Mieszkanie w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

470 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Widok na pałac kultury!doskonałe na inwestycję! Zapraszam! Z przyjemnością Polecam przytulne,ciche z klimatem mieszkanko (27 m2) w zadbanej kamienicy na tyłach Nowego Światu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

895 000 zł69 m² 13 025,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English version - below: zapraszam do wizyty w trzypokojowym mieszkaniu - 69m2 przy Placu Konstytucji. Znakomita lokalizacja dla "miejskich zwierząt" lub inwestycyjnie pod krótkoterminowy wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

479 000 zł46 m² 10 301,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Negrin ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Powiślu przy ul. Solec. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze (z 4) w bloku z 1965 r., o konstrukcji rama-H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł78 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wspaniały 3-pokojowy apartament na poddaszu w zabytkowej kamienicy z 1900 roku, w samym centrum Warszawy przy Pl. Trzech Krzyży (trakt Królewski - Aleje Ujazdowskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł33 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie po remoncie zlokalizowane na ul. Twardej bardzo blisko stacji Metra Rondo onz. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon plus sypialnia i łazienka z wc. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idźkowskiego

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł78 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta bezpośrednia W przypadku zakupu bezpośredniego możliwość negocjacji ceny! Mieszkanie posiada własny, działający kominek unikat. Przestronne i wysokie (3m) trzypokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł98 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie tylko dla 2 osób. Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Do salonu nie ma drzwi, pozostałe dwa pokoje zamykane drzwiami. Mieszkanie umeblowane częściowo z lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

215 000 zł19 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na ul. Daniłowiczowskiej przy Pl. Teatralnym blisko Pl. Bankowego i stacji Metra Ratusz Arsenał. Dwa pokoje, z salonu przechodzi się do sypialni, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł83 m² 63,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal nadający się zarówno na mieszkanie jak i na biuro! Przestronny, wysoki, słoneczny lokal położony bezpośrednio przy Nowym Świecie. Do stacji metra Nowy Świat Uniwersytet dzieli nas dystans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

930 000 zł66 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Negrin ma przyjemność przedstawić apartament usytuowany w przedwojennej kamienicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Światu. Wysokość 3,20m2. Apartament ma 66m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Już w sprzedaży! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

215 000 zł19 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

3 454 200 zł101 m² 34 200 zł/m²

 

Piętro:32/52

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, luksusowy apartament 133 m2 - złota 44- najlepszy adres W polsce! A unique, luxury apartment 133 m2 - złota 44- the best address in poland! Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

990 000 zł78 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament na sprzedaż na powiślu, super położenie przy parku! A unique apartment for sale in the city Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: mieszkanie w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa